sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5  6 7  8  9 


Komunikat 09/ŁOZTS/2021/2022

23.11.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na II WTK Juniorek/ów oraz Żaczek/ów, które zostaną rozegrane w dn. 28.11.2021 r. w Moszczenicy. z dn. 27.11.2021 r. 


Turniej Tenisa Stołowego

23.11.2021
Zapraszamy serdecznie na Turniej Tenisa Stołowego w dn. 27.11.2021 r. do Skierniewic.



3 GPP Weteranów - Najlepsi z Woj. Łódzkiego

16.11.2021
Na turnieju 3. Grand Prix Polski Weteranów, który odbył się
w dn. 13-14 listopada w Makowie, dwoje najlepszych 
zawodników województwa łódzkiego otrzymało nagrody 
specjalne od Prezydenta RP p. Andrzeja Dudy. 
Nagrody z rąk doradcy Prezydenta RP i Radnego 
Sejmiku Województwa Łódzkiego p. Pawła Sałka 
 otrzymali:
Iwona Lewandowska - Łódź
Waldemar Józala - Wieluń
Oboje zajęli III miejsca w swoich kategoriach - Gratulujemy!
 
Na zdjęciu od lewej:
Marek Zalewski - delegat PZTS
Marian Nowak - prezes UKS Maków
Mirosław Belina - starosta Skierniewicki
Iwona Lewandowska - najlepsza zawodniczka 
województwa łódzkiego turnieju
Waldemar Józala - najlepszy zawodnik województwa 
łódzkiego turnieju
Paweł Sałek - doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy, 
Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego
Jerzy Stankiewicz - Wójt Gminy Maków


   


Wyniki III GPP Weteranek i weteranów

15.11.2021
 W dniach 13-14.11.2021 r. w Makowie rozegrano III GPP Weteranów.
 Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kat. Kobiety 50-64 lat
3-4. Iwona Lewandowska (Łódź) 

Kat. Mężczyźni 40-49
7-8. Paweł Stopiński (Skierniewice)
9-12. Rafał Walaszczyk (Łódź)
9-12. Przemysław Przesmycki (Łódź)
17-24. Daniel Świerczyński (Brzeziny)
29-30. Arkadiusz Frątczak (Łódź)
31-34. Piotr Wroński (Rzgów)
35-38. Piotr Kowalczyk (Kleszczów)

Kat. Mężczyźni 50-59 lat
13-16. Robert Rejze (Łódź)
31-32. Krzysztof Placek (Skierniewice)
37-40. Andrzej Wrzosek (Rawa Mazowiecka)
41-44. Maciej Pigoń (Skierniewice)
45-52. Daruisz Cieśliński (Tuszyn)
45-52. Lech Kołakowski (Skierniewice)

Kat. Mężczyźni 60-64 lat
7-8. Sławomir Pychyński (Wieluń)
13-16. Adam Kapelański (Pabianice)
13-16. Waldemar Ciesiołkiewicz (Łódź)
22-23. Paweł Zdanowski (Łódź)
26-27. Piotr Kozulski (Łódź)

Kat. Mężczyźni 65-69 lat
3-4. Waldemar Józala (Wieluń)

Kat. Mężczyźni 70-74 lat
15-16. Janusz Olbiński (Łódź)

Kat. Mężczyźni 75-79 lat
13. Stanisław Zbudniewek (Skierniewice)

Kat. Mężczyźni 80-84 lat
7. Zdzisław Orzechowski (Łowicz)

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek-ów


   


Wyniki II WTK Kadetek i Kadetów

14.11.2021
W dniu 14.11.2021 r. w Moszczenicy rozegrany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów. 
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Laura Wille (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
3. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
4. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Kadeci:
1. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)
2. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
3. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
4. Juliusz Wille (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)


   


Komunikat 08/ŁOZTS/2021/2022

08.11.2021
W załączeniu komunikaty organizacyjny na II WTK kadetek i kadetów, które zostaną rozegrane w dn. 14.11.2021 r. w Moszczenicy.


Wyniki II WTK Seniorek i Seniorów

07.11.2021
W dniu 7.11.2021 r. w Moszczenicy rozegrany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
3. Eliza Brzęczek
4. Paulina Stachecka (obie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Seniorzy:
1. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Damian Rybak (LKS Biała Rawska)
3. Jakub Gierach  (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Paweł Stopiński (UKS Maków)



Turniej Tenisa Stołowego w Makowie

06.11.2021
W załączeniu komunikaty organizacyjny na III GPP Weteranów, który zostanie rozegrany w dn. 13-14.11.2021 r. w Makowie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Wyniki II WTK Młodziczek i Młodzików

06.11.2021
W dn. 06.11.2021 r. w Moszczenicy rozegrano II WTK Młodziczek i Młodzików.

Oto wyniki:
Młodziczki:
1. Lilianna Kaleta (ULKS Moszczenica)
2. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Dagmara Pioruńska (UMLKS Radomsko)
4. Barbara Starzec (UKS Maków)

Młodzicy:
1. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
2. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Kacper Cieciura (UMLKS Radomsko)
4. Patryk Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)


   


Badania lekarskie zawodników do lat 23

03.11.2021
W panelu REGULAMINY - wytyczne dotyczące badań
lekarskich uprawniających do udziału w zawodach
- zawodników do lat 23.

TR



PROTOKOŁY-WYDRUKI

03.11.2021
W panelu Protokoły/Wydruki pojawiły się dokumenty 
służące zarówno do rozgrywek drużynowych jak 
indywidualnych.

TR



Turniej Tenisa Stołowego

02.11.2021

Wszystkich sympatyków aktywnych form spędzania czasu wolnego zapraszamy w czwartek 11 listopada do hali sportowej Milenium na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym.

Tegoroczne mistrzostwa są dedykowane wszystkim sympatykom tenisa stołowego bez względu na wiek i umiejętności.

Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach: Amatorów (kobiety i mężczyźni grający amatorsko w tenisa stołowego lub występujący w rozgrywkach poniżej IV ligi), „Skrzatów” (dziewczęta i chłopcy rocznik 2013 i młodsi), „Żak i Młodzik” (dziewczęta i chłopcy rocznik 2009 – 2012) oraz Turniej Główny w kategorii open kobiet i mężczyzn dla zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych ŁOZTS i PZTS.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do dnia 10 listopada na adresy e-mail: z.bajan@op.pl lub kuba.polanski@onet.pl oraz w dniu turnieju w godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej Milenium. Rozgrywki we wszystkich kategoriach rozpoczną się o godz.9.30.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowe puchary, statuetki i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy są: Miasto Rawa Mazowiecka, klub sportowy MLUKS Dwójka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.



Komunikat 06/ŁOZTS/2021/2022

01.11.2021
W załączeniu komunikaty organizacyjny na II WTK młodziczek i młodzików, które zostaną rozegrane w dn. 6.11.2021 r. w Moszczenicy.


Komunikat 07/ŁOZTS/2021/2022

01.11.2021
W załączeniu komunikaty organizacyjny na II WTK w kat. seniorek i seniorów, które zostaną rozegrane w dn. 7.11.2021 r. w Moszczenicy.


Wyniki Mist. Polski LZS

18.10.2021
W dn. 16-17.10. w Luboniu odbył się Indywidualne Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w kat. Mł., Kad, Jun, Mło.
Wyniki Naszych reprezentantów:

Młodziczka:
13-16. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
13-16. Laura Wille (UKS Return Piaseczno)
Młodzik:
5-6. Kacper Latocha
7-8. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
17-24. Juliusz Wille (ATS Bingo Ropczyce)

Kadetka:
Zuzanna Wieczorek (ULKS Moszczenica)
Kadet:
4. Bartosz Adamiak
5-6. Szymon Zajda (obaj ULKS Moszczenica)
13-16. Igor Gierach ( MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Juniorki:
3. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
7-8. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)
9-12. Kinga Więcławska (UMLKS Radomsko)
Juniorzy:
17-24. Mateusz Dąbrowski (ULKS Moszczenica)

Młodzieżówki: 
4. Eliza Brzęczek
5-6. Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
9-12. Karolina Dukowska (ULKS Kusy Łobudzice)
Młodzieżowcy:
7-8. Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
17-19. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice)
17-19. Paweł Nowacki (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Klasyfikacja województw:
3. łódzkie - 141 punktów
Klasyfikacja klubów:
4. ULKS Moszczenica - 56 punktów
7. MLUKS Dwójka Rawa Maz. - 46 p.
26. ULKS Kusy Łobudzice - 16 p.

W załączniku wyniki szczegółowe. 


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Chmiel Piotr108
2Janczewski Grzegorz99
3Polański Jakub99
4Antczak Damian93
5Brodzki Maciej87
6Mazurek Wiesław81
7Zochniak Jakub81
8Szulc Krzysztof72
9Gierak Przemysław71
10Kozera Paweł 269

2 LIGA KOBIET
1Wrzosek Wiktoria72
2Brzęczek Eliza63
3Gierach Katarzyna48
4Holak Marta48
5Stachecka Paulina42
6Dukowska Karolina42
7Sima Aleksandra42
8Ledzion Katarzyna40
9Frontczak Magda36
10Caban Anna36

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Stopiński Paweł96
2Piotrowski Tomasz72
3Markowski Michał66
4Placek Krzysztof63
5Kowalski Mateusz63
6Placek Wojciech57
7Romanowski Andrzej57
8Oracz Łukasz54
9Robak Jacek54
10Winnicki Damian53

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Oracz Michał66
2Wróblewski Paweł60
3Musiał Sebastian60
4Grzelak_2 Marcin54
5Czuj Władysław54
6Kieszek Sebastian51
7Makowski Maciej51
8Zawada Kamil45
9Wojewoda Włodzimierz44
10Głowacki Karol42

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Pukacz Andrzej28
2Lis Mariusz24
3Szklarek Grzegorz23
4Cieploch Piotr22
5Mirkowski Wiktor22
6Klimek Mariusz20
7Żbik Nikodem15
8Wojewoda Bartosz14
9Kasprzak Łukasz14
10Kopcik Jakub11

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.