sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2 


Komunikat nr 11/ŁOZTS/2018/2019

12.11.2018
W załączeniu komunikaty na II WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 18.11.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 17.11.2018 r.


Komunikat nr 15/WR/2018/2019(DPPWŁ)

12.11.2018
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda I w dn. 3.12.2018 r.  


Komunikat nr 14/WR/2018/2019(DPPWŁ)

07.11.2018
W załączeniu komunikaty na Drużynowy Puchar Polski Woj. Łódzkiego, zgłoszenia drużyn z imiennymi składami do w dn. 8.11.2018 r., losowanie w dn. 10.11.2018 r. na II WTK w Łodzi.


Komunikat nr 10/ŁOZTS/2018/2019

05.11.2018
W załączeniu komunikat na II WTK kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 10.11.2018 r. w Łodzi. z dn. 8.11.2018 r.


Komunikat nr 9/ŁOZTS/2018/2019

26.10.2018
W załączeniu komunikaty na II WTK juniorek i juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 4.11.2018 r. w Łodzi. z dn. 1.11.2018 r.


Komunikat nr 08/ŁOZTS/2018/2019

26.10.2018
W załączeniu komunikaty na II WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 3.11.2018 r. w Łodzi. z dn. 1.11.2018 r.


Wyniki I GPP Żaczek i Żaków

22.10.2018
W dn. 19-21.10.2018 r. odbyły się w Zielonej Górze I GPP Żaczek i Żaków. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Żaczki:
12. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
14. Laura Wille (KTS Sieradz)
49-56. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
Żacy:
6. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
13. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
41-48. Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyła: 
Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów) 




Komunikat nr 7/ŁOZTS/2018/2019

05.10.2018
W załączeniu komunikaty na II MTK młodziczek/ów, kadetek/ów, juniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 13.10.2018 r. w Łowiczu i Gorzkowicach. 


Komunikat nr 6/WR/2018/2019

22.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK zaczek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 30.09.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 29.09.2018 r.


Komunikat nr 13/WR/2018/2019

10.09.2018
Terminarze ligowe sezonu 2018/2019 na pierwszą rundę rozgrywek drużynowych: IV LM, V LM


Komunikat nr 12/WR/2018/2019

10.09.2018
Terminarze ligowe sezonu 2018/2019 na pierwszą rundę rozgrywek drużynowych: II LK, II LM, III LM


Komunikat nr 11/WR/2018/2019

10.09.2018
Rankingi ligowe sezonu 2018/2019 na pierwszą rundę rozgrywek drużynowych: II LK, II LM, III LM, IV LM z dn. 20.09.2018 r.


Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty

09.09.2018
Informujemy, że w dn. 05-07.10.18 r. w Łodzi odbędą się 
XXVIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników 
Oświaty. Zawody odbędą się na obiektach sportowych
przy ul. Czajkowskiego 14.

TiR

PS. W załączeniu komunikat organizacyjny..


Komunikat nr 5/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 16.09.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 14.09.2018 r.. 


Komunikat nr 4/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK kadetek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 15.09.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 13.09.2018 r.. 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz48
2Włodyka Paweł39
3Brodzki Maciej36
4Polański Jakub33
5Karmoliński Maciej30
6Makowski Tomasz30
7Kwapiś Kuba29
8Fareitarau Dzmitry27
9Kaczmarek Andrzej24
10Gierach Jakub24

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena21
2Ledzion Katarzyna18
3Caban Anna18
4Jagodzińska Klaudia16
5Chmielewska Magda14
6Frontczak Magda14
7Zawada Oliwia13
8Maj Ewa12
9Holak Marta12
10Zawiasa Oliwia12

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Krych Krzysztof33
2Robak Jacek27
3Mazur Paweł27
4Kierzek Kamil27
5Maczużak Bartłomiej24
6Ferszowicz Antoni22
7Kuwerska Katarzyna21
8Szcześniak Karol21
9Bednarek Krzysztof19
10Łuczak Przemysław18

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub45
2Zawiślak Hubert39
3Krupa Jacek36
4Zawada Kamil36
5Szulc Krzysztof28
6Makowski Maciej27
7Marciniak Zbigniew27
8Frontczak Artur27
9Kuśmierski Jakub27
10Wojewoda Wiktor27

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Grzelak Mateusz8
2Piotrowski Tomasz6
3Siewierski Marek6
4Kozłowicz Tomasz6
5Czajkowski Piotr5
6Orpel Krzysztof5
7Ciszewski Arkadiusz5
8Dziadak Oliwier5
9Michniewicz Michał5
10Saktura Krzysztof4

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol6
2Marchlewski Maksymilian3
3Sztyler Jakub3
4Winkler Mateusz2
5Grzelak_2 Marcin2
6Tatara Artur1
7Czapla Mateusz1
8Kulbat Eryk0
9Świdziński Mirosław0
10Mikucki Grzegorz0

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.