sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4 


Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

09.03.2020
W dn. 6-8.03.2020 r. w Sępólnie Krajeńskim odbył się III GPP młodziczek i młodzików. Wyniki naszych reprezentantów: 

Młodziczki:
25-32. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
33-40. Oliwia Zawada
57-64. Anna Czabańska (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
13-16. Oskar Lipa 
17-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
41-48. Kacper Latocha
49-56. Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Laura Wille (KTS Sieradz), Lena Zawiślak, Marcel Gołasa i Antoni Wiliński (wszyscy LKS Omega Kleszczów).
 


Komunikat nr 20/ŁOZTS/2019/2020

05.03.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek/ów, Kadetek/ów i Juniorek/ów, które zostaną rozegrane w dn. 14/16.03.2020 r. w Rawie Mazowieckiej oraz 28/29.03.2020 r. w Moszczenicy.


Komunikat nr 19/ŁOZTS/2019/2020

10.02.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 16.02.2020 r.  oraz 23.02.2020 r. w Moszczenicy. 

16.02.
Sędzia Główny: Tomasz Ruszkiewicz
Zastępca S. Gł.:Piotr Winnicki

23.02.
Sędzia Główny: Monika Proniewska



Komunikat nr 18/ŁOZTS/2019/2020

30.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK młodziczek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 8.02.2020 r. w Gorzkowicach. z dn. 7.02.2020 r. godz. 20.30. 


Komunikat nr 17/ŁOZTS/2019/2020

22.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 2.02.2020 r. w Łodzi.


Komunikat nr 16/ŁOZTS/2019/2020

22.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK kadetek-ów oraz MW młodzieżówek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 1.02.2020 r. w Moszczenicy. UWAGA!!! zmiana godz. w turnieju młodzieżówek-ów. 


Komunikat nr 23 i 24/WR/2019/2020

15.01.2020
Terminarze rozgrywek w II LK i II LM oraz III, IV i V LM.


Komunikat nr 15/ŁOZTS/2019/2020

08.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK seniorek i seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 12.01..2020 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 11.01.2020 r.  


Komunikat nr 22/WR/2019/2020

02.01.2020
Rankingi ligowe na drugą rundę. 


Komunikat nr 14/ŁOZTS/2019/2020

25.12.2019
W załączeniu komunikaty na III MTK młodziczek-ów, kadetek-ów i juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 4.01.2020 r. w Łodzi i Moszczenicy.


Komunikat nr 21/WR/2019/2020

19.12.2019
Wstępne terminarze rozgrywek w III, IV i V LM.  z dn. 11.01.2020 r.


Komunikat nr 16/WR/2019/2020

19.12.2019
W załączeniu wyniki Drużynowego Pucharu Polski Woj. Łódzkiego z dn. 21.01.2020 r.  


Komunikat nr 20/WR/2019/2020

19.12.2019
Wstępne terminarze rozgrywek w II LK oraz II LM. z dn. 11.01.2020 r.


Komunikat nr 19/WR/2019/2020

17.12.2019
Wyniki III, IV i V LM po I rundzie sezonu 2019/2020 po weryfikacji 


Komunikat nr 18/WR/2019/2020

17.12.2019
Wyniki II LM po I rundzie sezonu 2019/2020 po weryfikacji 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub84
2Gierach Jakub75
3Antczak Damian66
4Stochmal Maciej63
5Mazurek Wiesław56
6Nitek Jarosław54
7Podsędek Mateusz54
8Rybak Damian48
9Podsiadło Maciej48
10Podsędek Piotr47

2 LIGA KOBIET
1Kujawiak Anna39
2Caban Anna39
3Włodarczyk Magdalena30
4Holak Marta30
5Kuwerska Karina24
6Frontczak Magda22
7Ledzion Katarzyna22
8Zawiasa Oliwia21
9Sima Aleksandra21
10Stopińska Marta18

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał72
2Kozera Paweł 272
3Szulc Krzysztof63
4Winnicki Damian63
5Zochniak Jakub51
6Przybył Michał51
7Placek Jakub51
8Placek Krzysztof48
9Zajkowski Rafał43
10Papuga Dawid42

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 254
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Makowski Maciej39
5Kuśmierski Jakub36
6Oracz Jacek36
7Zajda Tomasz36
8Zawiślak Maksymilian34
9Grzelak Mateusz33
10Wojewoda Wiktor33

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Dudziński Rafał27
2Zajda Szymon23
3Skwarek Julia22
4Woźniak2 Sebastian18
5Siewierski Marek16
6Gapik Maciej15
7Blada Jerzy15
8Rabiega Natalia14
9Kopcik Kuba14
10Oset Marcin13

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir19
2Głowacki Karol18
3Jaros Hubert18
4Rzepecki Adam16
5Czuj Władysław16
6Grzelak_2 Marcin15
7Sztyler Jakub13
8Barański Marcin11
9Kieszek Sebastian10
10Kowalczyk Maja8

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.