sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI


I WTK Kadetów

20.12.2020
W dniu 20.12.2020 r. w Moszczenicy I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów.
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska
3, Zuzanna Wieczorek (obie ULKS Moszczenica)
4, Laura Wille (Niestowarzyszona)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Szymon Zajda
3. Kacper Latocha
4. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



I WTK Juniorów

13.12.2020
W dniu 13.12.2020 r. w Łodzi rozegrany został 
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
2. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)
3. Julia Skwarek
4. Natalia Rabiega (obie GUKS Prosna Wieruszów)

Juniorzy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)
3. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)
4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



I WTK Młodzików

06.12.2020
W dniu 6.12.2020 r. rozegrany został w Moszczenicy
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek 
i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Laura Wille (Niestowarzyszona)
2. Julia Bartoszek
3. Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Młodzicy:
1. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
2. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



I GPP Seniorów

22.11.2020
W dn. 20-22.11.20 r. rozegrane zostało I GPP
Seniorek i Seniorów. 
Oto wyniki Naszych Reprezentantów:

Seniorki:
21-24. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
37-39. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)

TiR



I WTK Seniorów

10.11.2020
W dniu 08.11.20 r. w Łodzi rozegrany został I WTK
Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
2. Katarzyna Gierach
3. Wiktoria Wrzosek
4. Eliza Brzęczek (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa 
    Mazowiecka)

Seniorzy:
1. Jakub Polański
2. Damian Rybak
3. Jakub Gierach (wszyscy MLUKS Dwójka Rawa
     Mazowiecka)
4. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)

TiR


PS. W załączeniu wyniki turniejów.



MP Młodzików

06.10.2020
W dn. 02-04.10.20 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa
Polski Młodziczek i Młodzików sezonu 2019/20.
Wyniki Naszych reprezentantów:

Młodziczki - gra pojedyncza:
25-32. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
33-48. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Młodzicy - gra pojedyncza:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS 
       Dwójka Rawa Maz.)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
25-32. Kacper Latocha
           Oskar Lipa
33-48. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)
           Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodziczki - gra podwójna:
17-30. K. Mikulska / O. Zawada

Młodzicy - gra podwójna:
1. Marcel Błaszczyk / Dawid Jadam
    (PKS Kolping Jarosław)
5-8. A. Pakuła / Fabian Sprzączak (MUKS Start Nadarzyn)
9-16. B. Adamiak / Piotr Nykiel (UKS Kępa Dębica)
17-30. K. Latocha / O. Lipa
           Konrad Pyra (VISONEX Wierzbięcin) / J. Wille

Młodziczki - gra drużynowa:
9-16. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, O. Zawada)

Młodzicy - gra drużynowa:
5-8. KTS Sieradz (A. Pakuła, J. Wille)
9-16. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (M. Błasczyk, Szymon 
         Puchalski)
         ULKS Moszczenica (B. Aadamiak, K. Latocha, 
         O. Lipa)

TiR



MM Młodzików

30.09.2020
W dn. 27.09.20 r. w Moszczenicy odbyły się
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
2. Anna Czabańska
3. Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)
4. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Oskar Lipa
3. Kacper Latocha
4. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)

Młodziczki - gra podwójna:
1. K. Mikulska / N. Rabiega
2. A. Czabańska / O. Zawada
3. Julia Bartoszek / Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka
    Rawa Maz.)
4. Lilianna Kaleta / Laura Wnukiewicz (obie ULKS 
    Moszczenica)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (obaj MLUKS 
    Dwójka Rawa Maz.)
2. K. Latocha / O. Lipa
3. B. Adamiak / Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice) / Sebastian Musiał
    (UMLKS Radomsko)

TiR

PS. W załączeniu wyniki.



MP Kadetów - OOM

29.09.2020
W dn. 24-27.09.20 r. w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa
Polski Kadetek i Kadetów. 
Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki - gra pojedyncza:
33-48. Maria Dolot (GUKS Gorzkowice)
           Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
49-63. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice)

Kadeci - gra pojedyncza:
33-48. Brajan Błaszczyk (MLUKSDwójka Rawa Maz.)
49-60. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)

Kadetki - gra podwójna:
9-16. J. Skwarek / Zuzanna Syrda (KS Bronowianka
         Kraków)
17-32. M. Dolot / J. Kurmanowska

Kadeci - gra podwójna:
17-32. B. Błaszczyk / A. Rzepecki

Kadeci - gra mieszana:
17-32. B. Błaszczyk / M. Dolot
           Michał Mądry (UKS Piast Poprava Ostrzeszów)
           / J. Skwarek
           A. Rzepecki / J. Kurmanowska

Kadetki - gra drużynowa:
15-20. GUKS Gorzkowice (M. Dolot, J. Kurmanowska)

Kadeci - gra pojedyncza:
17-24. LKS Stomil Bełchatów (Łukasz Kasprzak, Bartosz
           Wojewoda)

TiR



IMP Niepełnosprawnych

28.09.2020
W dn. 25-27.09.20 r. w Krakowie odbyły się Indywidualne
Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych.
Wyniki reprezentantów Naszego województwa:

Kobiety - klasa 7-8:
1. Dajana Jastrzębska (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 4:
3. Michał Czułek (ZSN Start Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 5:
1. Sławomir Przybysz (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 6:
1. Sławomir Brak (SSN Start Łódź)

Mężczyźni - klasa 7:
1. Michał Deigsler (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 10:
3-4. Damian Winnicki (ZSN Start Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 11:
3-4. Wiktor Kwiatkowski (SSN Start Łódź)

Gra podwójna mężczyzn - klasa 7-10:
3-4. M. Deigsler / D. Winnicki

Gra podwójna mężczyzn - klasa 11:
2. Waldemar Sadowski (SZANSA Start Gdańsk) 
    / Krzysztof Wałdoch (SSN Start Łódź)
3-4. Paweł Demkowicz (IKS Jezioro Tarnobrzeg)
       / W. Kwiatkowski

Gra mieszana - klasa 6-10:
2. M. Deigsler / Teresa Sturm (KSN Start Kalisz)

TiR



MW Zaków

23.09.2020
W dn. 12.09.20 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego w kat. żaczek i żaków.
Oto Wyniki:

Żaczki - gra pojedyncza:
1. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Lilianna Kaleta
       Laura Wnukiewicz (obie ULKS Moszczenica)

Żaczki - gra podwójna:
1. W. Kocik / L. Zawiślak
2. L. Kaleta / L. Wnukiewicz

Żacy - gra pojedyncza:
1. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
2. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
3-4. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Hubert Wściubiak (GUKS Gorzkowice)

Żacy - gra podwójna:
1. S. Musiał / A. Pakuła
2. A. Kwapiś / Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
3-4. Natan Błaszczyk / Patryk Gierach (obaj MLUKS
       Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Konrad Kaniowski / H. Wściubiak (obaj 
       GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.



DMW Juniorów, Kadetów i Młodzików

14.09.2020
W dn. 13.09.20 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategoriach
Juniorek/-ów, Kadetek-ów, Młodziczek-ów. Oto wyniki:

Gra drużynowa - Młodziczki:
1. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, Oliwia Zawada)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Julia Bartoszek, Wiktoria
    Kocik)
3. ULKS Moszczenica (Lilianna Kaleta, Laura Wnukiewicz)

Gra drużynowa - Młodzicy:
1. ULKS I Moszczenica (Bartosz Adamiak, Kacper Latocha,
    Oskar Lipa)
2. MLUKS Dwójka I Rawa Maz. (Marcel Błaszczyk,
    Szymon Puchalski)
3-4. GUKS Gorzkowice (Hubert Jaros, Konrad Kaniowski)
       KTS Sieradz (Aleks Pakuła, Juliusz Wille)

Gra drużynowa - Kadetki:
1. GUKS Gorzkowice (Maria Dolot, Julita Kurmanowska)
2. ULKS Moszczenica (Weronika Budzisz, Zuzanna 
    Wieczorek, Marta Wolska)

Gra drużynowa - Kadeci:
1. LKS Stomil Bełchatów (Łukasz Kasprzak, Bartosz 
    Wojewoda)
2. GUKS Gorzkowice (Kamil Bożek, Adam Rzepecki)
3-4. UKS Maków (Jan Ceroń, Hubert Piechut)
       UMLKS Radomsko (Mateusz Musiał, Jakub 
       Sukiennik)

Gra drużynowa - Juniorki:
1. MKS Jedynka Łódź (Magda Frontczak, Marta Holak)
2. ULKS Kusy Łobudzice (Paulina Gapik, Oliwia Zawiasa)
3-4. UKS Maków (Monika Jacczyk, Patrycja Strojek)
       UMLKS Radomsko (Kinga Siemińska, Kinga 
       Więcławska)

Gra drużynowa - Juniorzy:
1. MKS Jedynka Łódź (Artur Frontczak, Krzysztof
    Kamiński, Krzysztof Szulc)
2. IKS Start Zduńska Wola (Michał Przybył, Hubert
    Zalewski, Jakub Zochniak)
3-4. KS Energetyk Łódź (Karol Głowacki, Marcin 
       Grzelak,Jakub Sztyler)
       ULKS Moszczenica (Mateusz Dąbrowski, Miłosz
       Polak, Paweł Świech)

TiR



IMW Kadetów i Juniorów

07.09.2020
W dn. 06.09.20 r. w Moszczenicy rozegrano 
Indywidualne Mistrzostwa Kadetek/-ów i Juniorek/-ów.
oto wyniki:

Kadetki - gra pojedyncza:
1. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska
3-4. Maria Dolot (obie GUKS Gorzkowice)
 Marta Wolska (ULKS Moszczenica)

Kadeci - gra pojedyncza:
1. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów)
       Szymon Zajda (ULKS Kusy Łobudzice)

Kadetki - gra podwójna:
1. J. Skwarek / Zuzanna Wieczorek (ULKS Moszczenica)
2. M. Dolot / J. Kurmanowska
3. Anna Budzisz / M. Wolska (obie ULKS Moszczenica)

Kadeci - gra podwójna:
1. K. Dzwonek / H. Zawiślak
2. B. Błaszczyk / A. Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
3-4. Jan Ceroń / Hubert Piechut (obaj UKS Maków)
       Maksymilian Marchlewski (KS Energetyk Łódź)
       / Sz. Zajda

Kadetki/Kadeci - gra mieszana:
1. Z. Wieczorek / Sz. Zajda
2. M. Dolot / B. Błaszczyk
3-4. J. Kurmanowska / A. Rzepecki
       J. Skwarek / M. Zawiślak

Juniorki - gra pojedyncza:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)
       Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy - gra pojedyncza:
1. Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
2. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
       Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)

Juniorki - gra podwójna:
1. M. Frontczak / M. Holak
2. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)
    / W. Wrzosek
3-4. P. Gapik / Oliwia Zawiasa (obie ULKS Kusy Łobudzice)
       Monika Jacczyk / Patrycja Strojek (obie UKS Maków)

Juniorzy - gra podwójna:
1. M. Przybył / J. Zochniak
2. Artur Frontczak / Krzysztof Szulc (obaj MKS Jedynka 
    Łódź)
3-4. Mateusz Dąbrowski / Miłosz Polak (obaj ULKS 
       Moszczenica)
       Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) / K. Kamiński

Juniorki/Juniorzy - gra mieszana:
1. W. Wrzosek / J. Zochniak
2. M. Frontczak / K. Szulc
3-4. M. Chmielewska / K. Kamiński
       M. Holak / A. Frontczak

TiR

PS. W załączeniu także wyniki w kat. Młodzików.



IMP Weteranów

07.09.2020
W dn. 05-06.09.20r. w Bilczy rozegrano IMP Weteranów.

Wyniki reprezentantów Woj. Łódzkiego:
Gra Mieszana:
1. Elżbieta Kazberuk / Paweł Stopiński

Kobiety 50-59 - gra podwójna:
2. I. Lewandowska / Dorota Nowacka

Mężczyźni 40-49 - gra podwójna:
5-8. P. Stopiński / Adrian Myszewski 
       P. Przesmycki / Jarosław Żołądkowski

Mężczyźni 60-64 - gra podwójna:
5-8. W. Józala / S. Pychyński

Mężczyźni od 80 lat - gra podwójna:
2. Z. Orzechowski / Jan Worek

Kobiety 50-59:
5-8. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49:
9-16. Paweł Stopiński
17-27. Przemysław Przesmycki
            Piotr Wroński
47-58. Piotr Kowalczyk

Mężczyźni 50-59:
9-16. Robert Rejze

Mężczyźni 60-64:
5-8. Waldemar Józala
17-24. Ryszard Dyniak
           Sławomir Pychyński

Mężczyźni od 80 lat:
5-8. Zdzisław Orzechowski

TiR




MP Młodzieżowców

07.09.2020
W dn. 03-06.09.20 r. w Sępólnie Krajeńskim odbyły się
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
Wyniki Naszych Reprezentantów:

Młodzieżówki:
25-32. Eliza Brzęczek
           Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa 
           Maz.)
           Karina Kuwerska
           Magdalena Włodarczyk (obie Ulks Moszczenica)

Młodzieżowcy:
17-24. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica)

Młodzieżówki - gra podwójna:
5-8. E. Brzęczek / K. Gierach
9-16. K. Kuwerska / M. Włodarczyk

Młodzieżowcy - gra podwójna:
9-16. J. Baranowski / Sebastian Musiał (LUKS Straszyn)
         J. Gierach / Mariusz Wołowiecki (UMKTS LOB Dęblin)

Gra mieszana:
9-16. E. Brzęczek / Jakub Werner (ENERGA KTS Toruń)
17-32. K. Gierach / J. Gierach
33-64. K. Kuwerska / Łukasz Jaworski (KS Spójnia
           Warszawa)
           M. Włodarczyk / J. Baranowski

Gra drużynowa młodzieżówek:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa M. (E. Brzęczek, K. Gierach)

Gra drużynowa młodzieżowców:
21-24. Łodzkie (J. Baranowski, J. Gierach)

TiR



IMW Młodzików

05.09.2020
W dniu dzisiejszym w Moszczenicy rozegrano 
Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3-4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
       Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3-4. Kacper Latocha
       Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)

Młodziczki - gra podwójna:
1. A. Czabańska / O. Zawada
2. K. Mikulska / N. Rabiega
3-4. Julia Bartoszek / Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)
        Laura Wille (KTS Sieradz) / Lena Zawiślak 
        (LKS Omega Kleszczów)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (obaj MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)
2. K. Latocha / O. Lipa
3-4. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica) / Olivier
       Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
       A. Pakuła / Juliusz Wille (obaj KTS Sieradz)

TiR


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Duch Adam60
2Kiełb Dariusz60
3Antczak Damian57
4Kulczycki Szymon45
5Podsiadło Maciej42
6Brodzki Maciej42
7Stochmal Maciej39
8Walaszczyk Rafał39
9Nitek Jarosław36
10Makowski Tomasz36

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna21
2Kujawiak Anna21
3Niemiec Aleksandra18
4Dukowska Karolina16
5Kuwerska Karina15
6Sima Aleksandra15
7Jagodzińska Klaudia15
8Wrzosek Diana14
9Mikulska Kinga12
10Gapik Paulina9

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub60
2Przybył Michał54
3Kozera Michał51
4Placek Jakub48
5Kozera Paweł 245
6Kulawiński Michał Piotr42
7Winnicki Damian42
8Zawiślak Hubert42
9Placek Wojciech38
10Kozera Paweł38

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz39
2Oracz Łukasz36
3Oracz Michał33
4Orpel Krzysztof33
5Krupa Jacek30
6Wawszczak Kamil26
7Wróblewski Paweł24
8Dudziński Rafał24
9Makowski Maciej21
10Wojewoda Wiktor20

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Jaszczak Zbigniew9
2Wojewoda Bartosz7
3Żbik Nikodem6
4Woźniak2 Sebastian6
5Musiał Sebastian6
6Bartosik Robert5
7Cieploch Piotr5
8Kowalski Bartosz5
9Kasprzak Łukasz5
10Wieloch Zbigniew5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Kieszek Sebastian7
2Ciegielski Adam6
3Pigoń Maciej6
4Dzwonek Krystian5
5Ceroń Jan5
6Kowalczyk Maja4
7Gołasa Marcel4
8Kepiński Paweł3
9Zawiślak Lena3
10Trzcinka Jarosław2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.