sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI


I WTK Seniorów

12.09.2021
W dniu 12.09.2021 r. w Łodzi rozegrany został I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa 
    Mazowiecka)
3. Karolina Dukowska (ULKS Kusy Łobudzice)
4. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
1. Maciej Pietkiewicz
2. Grzegorz Janczewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)


TiR



I WTK Kadetów

11.09.2021
W dniu 11.09.21 r. w Łodzi rozegrany został I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów. 
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
2. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
3. Laura Wille (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Kadeci:
1. Kacper Latocha
2. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
3. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)


TiR



I WTK Młodzików

05.09.2021
W dniu 5.09.2021 r. w Makowie rozegrany został
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek
i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Dagmara Pioruńska (UMLKS Radomsko)
2. Barbara Starzec (UKS Maków)
3. Lilianna Kaleta
4. Kinga Gramsz (obie ULKS Moszczenica)

Młodzicy:
1. Kacper Cieciura (UMLKS Radomsko)
2. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
3. Natan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Mikołaj Zajda (ULKS Moszczenica)

TiR



I WTK Żaków i Juniorów

04.09.2021
W dn. 04.09.21 r. w Makowie zostały rozegrane
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków
oraz I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek
i Juniorów.
Oto wyniki:

Żaczki:
1. Aleksandra Michaś
2. Klaudia Gramsz (obie ULKS Moszczenica)
3. Lena Caban-Janus
4. Anna Lipińska (obie UKS Maków)

Żacy:
1. Tymon Michalski (MKS Jedynka Łódź)
2. Mieszko Rynkiewicz (IKS Start Zduńska Wola)
3. Andrzej Marczak
4. Alan Proniewski (obaj ULKS Moszczenica)

Juniorki:
1. Marta Holak
2. Magda Frontczak (obie MKS Jedynka Łódź)
3. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
4. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)

Juniorzy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
3. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)
4. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

TiR


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub12
2Gierach Jakub12
3Kozera Paweł 26
4Podsędek Piotr6
5Nitek Jarosław6
6Mazurek Wiesław6
7Zochniak Jakub6
8Kozera Michał6
9Przybył Michał4
10Placek Jakub4

2 LIGA KOBIET
1Dukowska Karolina12
2Sima Aleksandra12
3Gapik Paulina6
4Więcławska Kinga6
5Wrzosek Wiktoria6
6Brzęczek Eliza6
7Stachecka Paulina4
8Gierach Katarzyna4
9Dolot Maria2
10Czabańska Anna2

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Guzek Mateusz9
2Papuga Dawid9
3Dubiela Jacek8
4Nitek Jarosław6
5Zajda Szymon6
6Sobczyk Andrzej6
7Markowski Michał4
8Maczużak Bartłomiej4
9Dąbrowski Mateusz4
10Adamiak Bartosz3

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Trzcinka Jarosław9
2Bożek Kamil6
3Urbaniak Dawid6
4Czuj Władysław6
5Oracz Michał6
6Zawada Kamil6
7Kieszek Sebastian6
8Sedula Mariusz4
9Kłos Tomasz4
10Wojewoda Włodzimierz4

5 LIGA MĘŻCZYZN

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.