sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3 


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów

16.02.2020
W dniu 16.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się 
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
        Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski
2. Tomasz Wiśniewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Mariusz Lis (LKS Biała Rawska)
       Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR



VI GPP Weteranów

11.02.2020
W dn. 08-09.02.20 r. w Zielonej Górze rozegrano VI GPP Weteranów. 
Wyniki zawodników z Naszego województwa:

Mężczyźni 40-49:
3-4. Paweł Stopiński

Mężczyźni 50-59:
5-6. Robert Rejze

Mężczyźni 70-74:
5-6. Sylwester Żywotek

Mężczyźni pow 84:
1. Zdzisław Orzechowski

TiR



Wyniki III GPP Juniorek i Juniorów

10.02.2020
W dn. 7-9.02.2020 r. w Luboniu odbył się III GPP Juniorek i Juniorów. 
Wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
Juniorzy:
41-48. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
           Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Magdalena Chmielewska, Magda Frontczak i Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź), Jakub Zochniak, Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola), Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów), Aleks Pakuła, Juliusz Wille (KTS Sieradz)
 


III WTK Młodzików

08.02.2020
W dniu 8.02.2020 r. w Gorzkowicach odbył się III 
Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
4. Laura Wille (KTS Sieradz)

Młodzicy:
1. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)
2. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
3. Sebastian Kieszek (KS Elta Łódź)
4. Szymon Puchalski (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR




III WTK Juniorów

02.02.2020
W dniu 2.02.2020 r. w Łodzi odbył się III Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
2. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
4. Oliwia Zawiasa (ULKS Kusy Łobudzice)

Juniorzy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Jakub Zochniak
3. Michał Przybył (obaj IKS Start Zduńska Wola)
4. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)

TiR



III WTK Kadetów + MW Młodzieżowców

01.02.2020
W dniu 1.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się:
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców.
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3. Maria Dolot
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodzieżówki:
1. Katarzyna Gierach
2. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa 
    Mazowiecka)
3-4.Karina Kuwerska
      Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)

Młodzieżowcy:
1. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica)
2. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3-4. Michał Oracz (LKS Stomil Bełchatów)
       Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)

Awans na MP Młodzieżowców uzyskali: K. Kuwerska,
J. Baranowski, M. Oracz


TiR



Wyniki DPP

22.01.2020
Wyniki finałów DPP woj. łódzkiego.  z dn. 20.02.2020 r.  


III GPP Seniorów

20.01.2020
W dn. 17-19.01.20 r. w Gdańsku odbył się III GPP
Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
37-40. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
33-36. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)

TiR



V GPP Weteranów

12.01.2020
W dn. 11-12.01.20 r. w Łomży rozegrano V GPP Weteranów. Wyniki zawodników z Naszego województwa:

Kobiety 50-59:
1. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49:
3-4. Paweł Stopiński

Mężczyźni 70-74:
3-4. Sylwester Żywotek

Mężczyźni pow 84:
2. Zdzisław Orzechowski

TiR



II GPP Żaków

12.01.2020
W dniach 10-12.01.20 r. w Drzonkowie odbył się II GPP
Żaczek i Żaków. 
Wyniki Naszych reprezentantów:

Żaczki:
25-32. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Żacy:
1. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
33-40. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
41-48. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR



III WTK Seniorów

12.01.2020
W dniu 12.01.2020 r. w Rawie Mazowieckiej rozegrany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
2. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
4. Agata Uchnast (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski
2. Karol Prus-Strowski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3. Damian Rybak
4. Jakub Polański (obaj MLUKS Dwójka Rawa 
     Mazowiecka)

TiR

PS. W załączeniu wyniki.



Wyniki III MTK

04.01.2020
Wyniki III MTK młodziczek/ów, kadetek/ów, juniorek/ów z dnia 4.01.2020 r. w Moszczenicy i Łodzi.


II WTK Żaków

22.12.2019
W dniu dzisiejszym w Łodzi odbył się II Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków. Oto wyniki:

Żaczki:
1. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3. Alicja Orłowska (GUKS Gorzkowice)
4. Laura Wnukiewicz (ULKS Moszczenica)

Żacy:
1. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Konrad Kaniowski
3. Hubert Wściubiak (obaj GUKS Gorzkowice)
4. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)

TiR


PS. W załączeniu wyniki turniejów.



Wyniki II GPP Młodziczek i Młodzików

15.12.2019
W dn. 13-15.12.2019 r. w Brzegu Dolnym odbył się II GPP Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki naszych reprezentantów:

Młodziczki:
17-24. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
25-32. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
57-64. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
57-64. Laura Wille (KTS Sieradz)

Młodzicy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
9-12. Oskar Lipa 
17-24. Kacper Latocha (obaj ULKS Moszczenica)
25-32. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
33-40. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice), Lena Zawiślak, Marcel Gołasa i Antoni Wiliński (wszyscy LKS Omega Kleszczów).



Wyniki II GPP Juniorek i Juniorów

09.12.2019
W dn. 6-8.12.19 r. w Ostródzie odbył się II GPP Juniorek i Juniorów. 
Wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
25-32. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
.          Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Juniorzy:
17-24. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
57-64. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli: 
Marta Holak, Magdalena Chmielewska i Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź) oraz Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub72
2Gierach Jakub63
3Antczak Damian54
4Nitek Jarosław51
5Stochmal Maciej51
6Mazurek Wiesław47
7Uzarczyk Michał45
8Podsiadło Maciej42
9Podsędek Mateusz42
10Rybak Damian40

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna30
2Kujawiak Anna27
3Włodarczyk Magdalena27
4Holak Marta27
5Frontczak Magda22
6Stopińska Marta18
7Ledzion Katarzyna18
8Zawiasa Oliwia18
9Sima Aleksandra18
10Kuwerska Katarzyna14

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał60
2Kozera Paweł 260
3Winnicki Damian57
4Szulc Krzysztof54
5Przybył Michał51
6Zochniak Jakub48
7Placek Jakub45
8Placek Krzysztof45
9Zajkowski Rafał39
10Frątczak Arkadiusz36

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 248
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Kuśmierski Jakub36
5Zawiślak Maksymilian34
6Wojewoda Wiktor33
7Zajda Tomasz33
8Makowski Maciej33
9Kozera Paweł31
10Oracz Jacek30

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Skwarek Julia22
2Dudziński Rafał21
3Zajda Szymon19
4Siewierski Marek14
5Rabiega Natalia14
6Woźniak2 Sebastian13
7Gapik Maciej12
8Blada Jerzy12
9Kopcik Kuba11
10Oset Marcin10

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir16
2Głowacki Karol16
3Czuj Władysław14
4Grzelak_2 Marcin14
5Sztyler Jakub13
6Jaros Hubert12
7Rzepecki Adam10
8Kieszek Sebastian10
9Kowalczyk Maja7
10Barański Marcin6

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.