sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5 6  7 


Wyniki II MTK

26.10.2019
Wyniki II MTK w Moszczenicy i Rawie Mazowieckiej z dn. 26.10.2019 r.


Turniej Tenisa Stołowego

23.10.2019
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym, dn. 11.11.2019 r. OSiR TATAR


Turniej Tenisa Stołowego

21.10.2019

XI Turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci trenera i działacza sportowego Stanisława Dorynia, Brzeziny dn. 17.11.2019 r.



Komunikat nr 08/ŁOZTS/2019/2020

19.10.2019
W załączeniu komunikaty na II MTK młodziczek-ów, kadetek-ów i juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 26.10.2019 r. w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy.


Kurs-test na Sędziego Kandydata

14.10.2019
W dniu 27.10.19 r. (niedziela) o g. 10.00. w Łodzi 
na obiekcie przy ul. Czajkowskiego 14 odbędzie się 
kurs-test na sędziego kandydata ŁOZTS. 

Zgłoszenia chętnych należy zgłaszać na adres mailowy
do Przew. Kolegium Sędziów ŁOZTS: 
tomiru@interia.pl do dn. 21.10.19 r.

Przepisy i regulacje gry w tenisa stołowego można 
znaleźć na stronie www.pzts.pl w zakładkach 
Wydziału Rozgrywek oraz Kolegium Sędziów

Składka roczna dla sędziego 5,- 

TiR



Wyniki I GPP Juniorek i Juniorów

13.10.2019
W dniach 11-13.10.2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim rozegrano I GPP Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLKS Dwójka Rawa Mazowiecka) 
49-56. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
33-40. Marcel Błaszczyk (MLKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
41-48. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Michał Przybył
57-64. Jakub Zochniak (obaj IKS Start Zduńska Wola)

W eliminacjach wzięli udział:
Magdalena Chmielewska, Marta Holak, Artur Frontczak, Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź)



Wyniki I GPP Żaczek i Żaków

13.10.2019
W dniach 11-13.10.2019 r. w Łaziskach Górnych odbył się I GPP Żaczek i Żaków.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Żaczki:
33-40. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-40. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Żacy:
3-4. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
25-32. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko) 
33-40. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
 

   


Wyniki I GPP Młodziczek i Młodzików

07.10.2019
W dn. 04-06.10.2019 r. w Wałbrzychu odbył się I GPP
Młodziczek i Młodzików. Wyniki Naszych reprezentantów:

Młodziczki:
25-32. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
33-40. Laura Wille (KTS Sieradz)
41-48. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Młodzicy:
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
9-12. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
17-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
33-40. Kacper Latocha
33-40. Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wzięła udział - Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)




Wyniki I GPP Kadetek i Kadetów

29.09.2019
W dn. 27-29.09.2019 r. w Krakowie odbył się I GPP
Kadetek i Kadetów.Wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
13-16. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)

Kadeci:
25-32. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
41-48. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Kacper Latocha i Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)



Wyniki I WTK Żaczek i Żaków

28.09.2019
W dniu 28.09.2019 r. w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków.
Oto wyniki:

Żaczki:
1. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3. Laura Wnukiewicz (ULKS Moszczenica)
4. Alicja Orłowska (GUKS Gorzkowice)

Żacy:
1. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko) 
3. Hubert Wściubiak (GUKS Gorzkowice)
4. Konrad Kaniowski (GUKS Gorzkowice)


   


I GPP Weteranów

24.09.2019
W dn. 07-09.09.19 r. w Bilczy odbył się I GPP
Weteranów. 

Wyniki:
Kobiety 40-59 lat:
2. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49 lat:
5-8. Paweł Stopiński
17-20. Przemysław Przesmycki
25-32. Daniel Świerczyński
33-40. Przemysław Moćko
           Piotr Kowalczyk
           Andrzej Wrzosek

Mężczyźni 50-59 lat:
21-24. Robert Rejze

Mężczyźni 60-64 lata:
5-8. Waldemar Józala
19-24. Ryszard Dyniak

Mężczyźni 70-74 lata:
3-4. Sylwester Żywotek
13-15. Janusz Olbiński

Mężczyźni od 80 lat:
1. Zdzisław Orzechowski

TiR




I GPP Seniorów

24.09.2019
W dn. 20-22.09.19 r. w Wałbrzychu odbył się I GPP
Seniorek i Seniorów.Wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
33-36. Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
37-39. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Katarzyna Gierach i Przemysław Zwierz (oboje MLUKS
Dwójka Rawa Maz.)

TiR



I WTK Juniorow

22.09.2019
W dniu 22.09.2019 r. w Łodzi rozegrano I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Magda Frontczak
2. Marta Holak (obie MKS Jedynka Łódź)
3. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Oliwia Zawiasa (ULKS Kusy Łobudzice)

Juniorzy:
1. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
2. Mateusz Guzek (UMKS Księżąk Łowicz)
3. Michał Przybył
4. Jakub Zochniak (obaj IKS Start Zduńska Wola)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



   


I WTK Młodzików

21.09.2019
W dniu 21.09.2019 r. w Łodzi rozegrano I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików.

Oto wyniki:
Młodziczki:
1. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
2. Laura Wille (KTS Sieradz)
3. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
4. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Młodzicy:
1. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
2. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)
3. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.


   


Komunikat nr 07/ŁOZTS/2019/2020

21.09.2019
W załączeniu komunikaty na I WTK żaczek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 28.09.2019 r. w Moszczenicy. z dn. 27.09.2019 r. 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub84
2Gierach Jakub75
3Antczak Damian66
4Stochmal Maciej63
5Mazurek Wiesław56
6Nitek Jarosław54
7Podsędek Mateusz54
8Rybak Damian48
9Podsiadło Maciej48
10Podsędek Piotr47

2 LIGA KOBIET
1Kujawiak Anna39
2Caban Anna39
3Włodarczyk Magdalena30
4Holak Marta30
5Kuwerska Karina24
6Frontczak Magda22
7Ledzion Katarzyna22
8Zawiasa Oliwia21
9Sima Aleksandra21
10Stopińska Marta18

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał72
2Kozera Paweł 272
3Szulc Krzysztof63
4Winnicki Damian63
5Zochniak Jakub51
6Przybył Michał51
7Placek Jakub51
8Placek Krzysztof48
9Zajkowski Rafał43
10Papuga Dawid42

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 254
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Makowski Maciej39
5Kuśmierski Jakub36
6Oracz Jacek36
7Zajda Tomasz36
8Zawiślak Maksymilian34
9Grzelak Mateusz33
10Wojewoda Wiktor33

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Dudziński Rafał27
2Zajda Szymon23
3Skwarek Julia22
4Woźniak2 Sebastian18
5Siewierski Marek16
6Gapik Maciej15
7Blada Jerzy15
8Rabiega Natalia14
9Kopcik Kuba14
10Oset Marcin13

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir19
2Głowacki Karol18
3Jaros Hubert18
4Rzepecki Adam16
5Czuj Władysław16
6Grzelak_2 Marcin15
7Sztyler Jakub13
8Barański Marcin11
9Kieszek Sebastian10
10Kowalczyk Maja8

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.