sezon:

1 LIGA MĘŻCZYZN   1 LIGA KOBIET   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   


Mecze w najbliższych 7 dniach:

 
2 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 8
24.11 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź LKS Biała Rawska
24.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza
24.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola STS Orlicz 1924 Suchedniów
24.11 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów ULKS Moszczenica
 
2 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 9
25.11 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
25.11 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska UKS Fungis Maków
25.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny IKS "Start" II Zduńska Wola
25.11 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów LKS Stomil Bełchatów
25.11 (nd) godz.15:30 ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz
  zmiana godziny
 
2 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 11
23.11 (pt) godz.19 UKS Orlęta Bilcza LUKS Start Przygłów
  zmiana terminu i godz. mecz w Sulejowie
 
3 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 8
24.11 (so) godz.16 MKS Rzgów KS Legion Skierniewice
24.11 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.
24.11 (so) godz.10 UMLKS Radomsko UKS Fungis II Maków
24.11 (so) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz ULKS Moszczenica-kobiety
24.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice TG Sokół Zgierz
 
3 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 9
25.11 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica-kobiety MUKS Włókniarz Pabianice
25.11 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków UMKS Księżak II Łowicz
25.11 (nd) godz.12 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. UMLKS Radomsko
25.11 (nd) godz.13 KS Legion Skierniewice LKS Jutrzenka Bychlew
25.11 (nd) godz.12 KTS AGROSAD Sieradz MKS Rzgów
 
4 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 7
23.11 (pt) godz.18:30 LKS Stomil II Bełchatów ULKS II Moszczenica
  zmiana terminu i godz.
 
4 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 8
24.11 (so) godz.16 ULKS Kusy Łobudzice PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.
24.11 (so) godz.12 ULKS II Moszczenica MKS Jedynka Łódź
24.11 (so) godz.16 LKS Barel Serwis Brzustowiec LKS Stomil II Bełchatów
 
4 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 9
25.11 (nd) godz.12 GLKS Szczerców GUKS Gorzkowice
25.11 (nd) godz.12 TKS Kamieńsk ULKS Kusy Łobudzice
25.11 (nd) godz.12 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. KS Elta Łódź
25.11 (nd) godz.12 LKS Omega Kleszczów ULKS II Moszczenica
25.11 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź LKS Barel Serwis Brzustowiec
 
4 LIGA MĘŻCZYZN kolejka 10
23.11 (pt) godz.16 KS Elta Łódź TKS Kamieńsk
  zmiana godziny
 
5 LIGA MĘŻCZYZNgr. kolejka 4
24.11 (so) godz.16 STS SDK Pong Wieluń MLUKS 5 Bełchatów
23.11 (pt) godz.17 LKS Stomil III Bełchatów GLKS Drużbice
24.11 (so) godz.11 IKS "Start" III Zduńska Wola ULKS Kusy II Łobudzice
 
5 LIGA MĘŻCZYZNgr. kolejka 4
24.11 (so) godz.16 LUKS Start II Przygłów UMLKS II Radomsko
 
2 LIGA KOBIET kolejka 2
24.11 (so) godz.10 LKS Omega Kleszczów UMLKS Radomsko
 
2 LIGA KOBIET kolejka 5
23.11 (pt) godz.19 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko
  zmiana terminu i godz.