sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6 


Turniej Tenisa Stołowego w Bełchatowie

09.06.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny Turnieju
z Okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dn. 12.06.21 r.
w Sali Sportowej przy ul. Lipowej 11 w Bełchatowie.

Kategorie:
Kadet - 2006-07
Żak - 2010-11
Skrzat I - 2012-13
Skrzat II - 2014-15

TiR

PS. W załączeniu też kwestionariusz sanitarny.



Komunikat 22/WRŁOZTS/2020/2021

07.06.2021
Terminy i wyniki meczów barażowych o utrzymanie i awans do I-ej ligi  kobiet i mężczyzn oraz o awans do II ligi mężczyzn: aktualizacja z dn. 13.06.2021 r.


Wyniki MMM

06.06.2021
W dniu 5.06.2021 r. w Bilczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3. Milena Piszczek (UKS Orlęta Bilcza)
4. Julia Szyrman (KS Elta Łódź)
5. Agata Pakuła (MLUKS Brzeziny)
6. Anita Kijas (ISKRA OSIR Włoszczowa) 
7. Nikola Cichocka (LUKS Radość Porzecze)
8. Kinga Gramsz (ULKS Moszczenica)

 Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Kacper Latocha
2. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
3. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
4. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5. Wiktor Bober (Orlicz 1924 Suchedniów) 
6. Aleksander Oliński (ULKS Moszczenica)
7. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
8. Mateusz Beniak (KS Elta Łódź)

Młodziczki - gra podwójna:
1. W. Kocik / N. Rabiega
3. Agata Pakuła / Adrianna Świerczyńska (MLUKS Brzeziny)
5. K. Gramsz/ Lilianna Kaleta (ULKS Moszczenica)
7. Emilia Tokarczyk/ J. Szyrman ((ISKRA OSIR Włoszczowa/ KS Elta Łódź)
8. Alicja Justyna/ Starzec Barbara (ULKS Moszczenica / UKS Maków) 

Młodzicy - gra podwójna:
1. K. Latocha / O. Lipa
2. A. Kwapiś/ S. Musiał
4. A. Oliński/ Miłosz Papuga
5. M. Bieniak / Leon Świeciewski (KS Elta Łódź)




Mistrzostwa Polski Zaczek i Żaków

04.06.2021
W dn. 29-30.05.2021 r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Żaczki - gra pojedyncza:
17-24. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
49-64. Lilianna Kaleta (ULKS Moszczenica)

Żacy - gra pojedyncza:
5-8Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
33-48. Patryk Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)

 Żaczki - gra podwójna:
17-32. L. Kaleta/ Romanowska Aleksandra (UKS Sokolik Niemodlin)
17-32. L. Zawiślak / Bonk Anna (KTS MOKSIR Zawadzie)

Żacy - gra podwójna:
3-4. S. Musiał / Sukurenko Karol (KTS Kołobrzeg)
17-32. A. Wiliński / P. Gierach




Wyniki Mist. Polski Juniorek i Juniorów

04.06.2021
W dn. 29-30.05.2021 r. w Ustrzykach Dolnych rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki - gra pojedyncza:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-48. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
33-48. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
49-64. Marta Dolot (GUKS Gorzkowice)
49-64. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)

Juniorzy - gra pojedyncza:
33-48. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)
33-48. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

Juniorki - gra podwójna:
17-32. Paulina Gapik / M. Dolot
17-32. M. Frontczak / M. Holak
17-32. W. Wrzosek / Adriana Licbarska (MRKS Gdańsk)

Juniorzy - gra podwójna:
17-32. K. Kamiński / M. Przybył

Juniorzy - gra mieszana:
9-16. W. Wrzosek / Patryk Bielecki (Dekorgrass Działdowo)
33-64. M. Fronczak / K. Kamiński
33-64. M. Holak / M. Przybył
33-64. P. Gapik / M. Warnicki (UKS Optimum Lubasz)

Juniorki - gra drużynowa:
9-16. MKS Jedynka Łódź (M. Frontczak, M. Holak)

Juniorzy - gra drużynowa:
17-24. ULKS Moszczenica (M. Dąbrowski, M. Polak, P. Świech)



Wyniki Mist. Polski Młodzieżówek i Młodzieżowców

04.06.2021
W dniu 27-30.05.2021 r. w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżówek i Młodzieżowców.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Młodzieżówki gra indywidualna:
9-16. Eliza Brzęczek 
33-48. Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-48. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica)
49-64. Karolina Dukowska (ULKS Kusy Łobudzice)
49-64. Magda Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)

Młodzieżowcy: 
17-24. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
33-48. Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
49-64. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica)
49-64. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice)

Gra podwójna młodzieżówek:
9-16. Eliza Brzęczek / Katarzyna Gierach
17-32. Karina Kuwerska / Magdalena Włodarczyk (KU AZS UE Wrocław)
17-32. K. Dukowska / M. Chmielewska)

Gra podwójna młodzieżowców: 
9-16. K. Szulc / Jakub Zochniak
17-32. J. Baranowski / Maciej Piszczatowski (UKS Dojlidy Białystok)
49-64. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice)

Gra mieszana: 
9-16. K. Szulc / M. Włodarczyk
9-16. Jakub Miszkura (IKTS Broń Radom) / E. Brzęczek
17-32. J. Zochniak / Monika Tereszkiewicz (UKS ATS Białystok)
17-32. Szymon Marciniak (ZKS Zielona Góra)/ K. Gierach
33-64. J. Baranowski / K. Kuwerska
33-64. K. Iznerowicz / K. Dukowska
33-64. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia) / M. Chmielewska

Gra drużynowa młodzieżówek:
13-16. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (E. Brzęczek / K. Gierach)
17-20. Łódzkie (K. Kuwerska / K. Dukowska)

Gra drużynowa młodzieżowców:
13-16. Łódzkie I (K. Szulc / J. Zochniak)
21-24. Łódzkie II (J. Baranowski / K. Iznerowicz)



Komunikat ŚOZTS (Mistrzostwa MMM)

29.05.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików/czek, które zostaną rozegrane w dn. 5.06.2021 r. w Bilczy. z dn. 4.06.2021 r. 


30 MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty

26.05.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny 30 MP
Nauczycieli i Pracowników Oświaty,
które odbędą się w dn. 18-19.06.21 r.
w Sali Sportowej ZSO nr 1 przy ul. czajkowskiego 14
w Łodzi.

tel. kontaktowy:
Beata Świderska
503 65 55 71



MWŁ Żaków

22.05.2021
W dniu dzisiejszym w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków.
Oto Wyniki:

Żaczki - gra pojedyncza:
1. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Lilianna Kaleta
3-4. Kinga Gramsz
        Alicja Justyna (wszystkie ULKS Moszczenica)

Żacy - gra pojedyncza:
1. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
2. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
3-4. Natan Błaszczyk
       Patryk Gierach (obaj MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

 Żaczki - gra podwójna:
1. K. Gramsz / L. Kaleta
2. Alicja Jarząbek (LKS Omega Kleszczów) / L. Zawiślak
3-4. Magdalena Adamiak / Aleksandra Michaś
       Aleksandra Dawidowicz (wszystkie ULKS Moszczenica)
       / A. Justyna

Żacy - gra podwójna:
1. S. Musiał / A. Wiliński
2. N. Błaszczyk / P. Gierach
3-4. Igor Grzegorek (LKS Stomil Bełchatów) 
       / Konrad Kaniowski (GUKS Gorzkowice)
       Andrzej Marczak / Mikołaj Zajda (obaj ULKS 
       Moszczenica)

TiR



Wyniki Mist. Polski Młodziczek i Młodzików

21.05.2021
W dn. 14-16.05.2021 r. w Dębicy rozegrano Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Młodziczki - gra pojedyncza:
25-32. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
33-48. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
49-64. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
           Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

 Młodzicy - gra pojedyncza:
17-24. Kacper Latocha
33-48. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
49-64. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
           Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Młodziczki - gra podwójna:
9-16. K. Mikulska / N. Rabiega
17-32. W. Kocik / L. Zawiślak

Młodzicy - gra podwójna:
5-8. K. Latocha / O. Lipa
17-32. A. Kwapiś / M. Papuga

Młodziczki - gra drużynowa:
17-24. ULKS Moszczenica (Lilianna Kaleta, K. Mikulska)

Młodzicy - gra drużynowa:
5-8. ULKS I Moszczenica (K. Latocha, O. Lipa, Aleksander Oliński)
17-24. UMLKS Radomsko (Kacper, Sebastian Musiał)




MWŁ Juniorów

16.05.2021
W dniu 16.05.2021 r. w Łodzi rozegrano Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki - gra pojedyncza:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Maria Dolot (GUKS Gorzkowice)
       Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy - gra pojedyncza:
1. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)
2. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Mateusz Dąbrowski
       Miłosz Polak (obaj ULKS Moszczenica)

Juniorki - gra podwójna:
1. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice) / W. Wrzosek
2. M. Frontczak / M. Holak
3-4. M. Dolot / Kinga Więcławska (UMLKS Radomsko)
        Monika Jacczyk / Patrycja Strojek (obie UKS Maków)

Juniorzy - gra podwójna:
1. K. Kamiński / M. Przybył
2. M. Dąbrowski / M. Polak
3-4. Karol Głowacki / Marcin Grzelak (obaj KS Energetyk
       Łódź)
       Wiktor Mirkowski (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
        / Paweł Świech (ULKS Moszczenica)

Juniorzy - gra mieszana:
1. W. Wrzosek / M. Przybył
2. M. Holak / K. Kamiński
3-4. M. Dolot / K. Głowacki
       P. Gapik / M. Dąbrowski

Juniorki - gra drużynowa:
1. MKS Jedynka Łódź (M. Frontczak, M. Holak)
2. ULKS Moszczenica (Julia Sokalska, Natalia Sokalska)
3. UKS Maków (M. Jacczyk, P. Strojek)

Juniorzy - gra drużynowa:
1. ULKS Moszczenica (M. Dąbrowski, M. Polak, 
    P. Świech)
2. KS Energetyk Łódź (K. Głowacki, M. Grzelak,
    Maksymilian Marchlewski)
3. MKS Jedynka Łódź (K. Kamiński, Jan Kleciński,
    Krystian Mierzejewski)

TiR



Komunikat nr 10/ŁOZTS/2020/2021

15.05.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na Mistrzostwa 
Woj. Łódzkiego Żaczek/-ów, które zostaną rozegrane 
w dn. 22.05.21 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej 
OSiR przy ul. Tatar 1 A..

OBOWIAZUJE: 
Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek [oprócz zawodników grających i sędziów stolikowych)
Przed wejsciem na halę rozgrywek obowiązkowa dezynfekcja rąk.
Osoby przebywające na sali muszą oddać wypełniony kwestronariusz sanitarny.
Na hali przebywają tylko trenerzy licencjonowani. 
Turniej bez kibiców.


W załączeniu OBOWIĄZKOWY Kwestionariusz sanitarny.



Komunikat nr 9/ŁOZTS/2020/2021

10.05.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na Mistrzostwa 
Woj. Łódzkiego Juniorek/-ów, które zostaną rozegrane 
w dn. 16.05.21 r. w Łodzi w sali sportowej ZSO nr 1 
przy ul. Czajkowskiego 14.

OBOWIAZUJE: 
Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek [oprócz zawodników grających i sędziów stolikowych)
Przed wejsciem na halę rozgrywek obowiązkowa dezynfekcja rąk.
Osoby przebywające na sali muszą oddać wypełniony kwestronariusz sanitarny.
Na hali przebywają tylko trenerzy licencjonowani. 
Turniej bez kibiców.


W załączeniu OBOWIĄZKOWY Kwestionariusz sanitarny.



Wyniki GPP Zaczek i Żaków

09.05.2021
W dniu 7-9.05.2021 r. w Krakowie odbył się: GPP Żaczek i Żaków.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Żaczki:
5-8. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
49-56. Lilianna Kaleta (ULKS Moszczenica)

Żacy: 
5-8. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
49-56. Natan Błaszczyk ( MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)

W eliminacjach wystąpili:
Patryk Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka), 
Igor Grzegorek (LKS Stomil Bełchatów),
Mikołaj Zajda (ULKS Moszczenica)

W załącznikach wyniki.



Wyniki II Lig ŁOZTS i ŚOZTS oraz III, IV i V LM

07.05.2021
Uchwała ŁOZTS oraz ŚOZTS

Zarządy ŁOZTS i ŚOZTS postanowiły definitywnie zakończyć sezon ligowy 2020/2021 po pierwszej rundzie rozgrywek.

w załączeniu komunikaty WR ŁOZTS (wyniki końcowe wszystkich lig)


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Duch Adam60
2Kiełb Dariusz60
3Antczak Damian57
4Kulczycki Szymon45
5Brodzki Maciej45
6Uzarczyk Michał45
7Walaszczyk Rafał45
8Podsiadło Maciej42
9Stochmal Maciej42
10Nitek Jarosław42

2 LIGA KOBIET
1Niemiec Aleksandra24
2Dukowska Karolina22
3Caban Anna21
4Kujawiak Anna21
5Sima Aleksandra21
6Kuwerska Karina15
7Jagodzińska Klaudia15
8Wrzosek Diana14
9Mikulska Kinga12
10Pluta Dominika11

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub66
2Przybył Michał60
3Kozera Michał57
4Kozera Paweł 251
5Placek Jakub48
6Kulawiński Michał Piotr42
7Winnicki Damian42
8Zawiślak Hubert42
9Placek Wojciech38
10Kozera Paweł38

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz45
2Oracz Łukasz36
3Krupa Jacek36
4Oracz Michał33
5Orpel Krzysztof33
6Makowski Maciej27
7Wawszczak Kamil26
8Wojewoda Wiktor24
9Wróblewski Paweł24
10Dudziński Rafał24

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Jaszczak Zbigniew9
2Musiał Sebastian9
3Wojewoda Bartosz7
4Szwedzik Jakub7
5Żbik Nikodem6
6Woźniak2 Sebastian6
7Wieloch Zbigniew6
8Bartosik Robert5
9Cieploch Piotr5
10Kowalski Bartosz5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Kieszek Sebastian7
2Ciegielski Adam6
3Pigoń Maciej6
4Dzwonek Krystian5
5Ceroń Jan5
6Kowalczyk Maja4
7Gołasa Marcel4
8Kepiński Paweł3
9Zawiślak Lena3
10Trzcinka Jarosław2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.