sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7  8  9 


Turniej Tenisa Stołowego

23.06.2015
Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego, Hala sportowa Gimnazjum nr 6 w Koszalinie, ul. Dąbka 6, w dniu 28.06.2015 r. (niedziela), początek godz. 9.30.


Mistrzostwa Polski LZS

22.06.2015

Złotymi medalami: Katarzyny Gierach i Jakuba Polańskiego zakończyły się rozgrywane w Raszkowie Mistrzostwa Polski LZS w dn. 20-21.06.2015 r. W klasyfikacji województw: łódzkie uplasowało się na drugim miejscu a miejsce trzecie wśród klubów przypadło MLUKS Dwójka Rawa Maz. Ogromne gratulacje !!! 

Wyniki młodziczek: 

5-6.  Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska) 

17-24. Julia Kuczerska (GUKS Gorzkowice) 

25-32. Wiktoria Paluch (ULKS Szynczyce) 

Wyniki młodzików: 

2.  Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

17-24. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) 

 Kuba Zochniak (GUKS Gorzkowice) 

Wyniki kadetek: 

1.  Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

13-16. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenice) 

17-24. Iga Szymańska (ULKS Moszczenice) 

Wyniki kadetów: 

9-12.  Michał Oracz (ULKS Kusy Łobudzice) 

17-24. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenice) 

25-32. Filip Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

Wyniki juniorek: 

13-16. Diana Wrzosek (UKS Maków) 

Wyniki juniorów: 

1.   Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

17-24. Alan Caban (UKS Maków) 

Wyniki młodzieżówek: 

4. Katarzyna Kuwerska (ULKS Moszczenice) 

17-24. Michalina Małkus (UKS Maków) 

Wyniki młodzieżowców: 

2.   Damian Rybak (LKS Biała Rawska) 

7-8. Przemysław Zwierz (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

17-24. Alan Caban (UKS Maków) 



Turniej Tenisa Stołowego

22.06.2015
Duży sukces odniosła 9-letnia tenisistka - Wiktoria Wróbel, zawodniczka LTSR Gieros Buczek triumfowała w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego Pingla Cup. W finale pokonała Klarę Lemańską (MLKS Sępólno Krajeńskie ) 3 : 1. Marcel Błaszczyk, (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)był drugi wśród skrzatów. Przegrywając dopiero w finale 3 : 0 z Miłoszem Redzimskim (Bogoria Grodzisk). Zawody rozegrano w dn. 20.06.2015 r. na 16 specjalnie obniżonych stołach w hali sportowej OSiR w Grodzisku Mazowieckim.

 



Wyniki Turnieju Asów

17.06.2015
Jubileusz 25-lecia LTSR Buczek


Wyniki Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków

14.06.2015

Złotymi medalami Wiktorii Wrzosek w grze indywidualnej i podwójnej zakończyły się rozgrywane w Międzyzdrojach w dn. 13-14.06.2015 r Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków. Ogromne gratulacje !!!
Wyniki indywidualne żaczek: 

1. Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska)
13-16.
Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź) 

17-20. Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)

25-32. Marta Holak (LTSR Buczek)

            Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)

Wyniki indywidualne żaków: 

33-40. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)

            Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

41-48. Maksymilian Zawiślak (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.)

Wyniki gry podwójnej żaczek: 

1. W. Wrzosek / Martyna Hajduk (MLKS NURT Przemyśl)

9-16. Z. Niciak / M. Holak  

          W. Wróbel / M. Frontczak

Wyniki gry podwójnej żaków: 

9-16. M. Błaszczyk / Michał Gawlas (MKS Czechowice-Dziedzice)

17-31. M. Przybył / M. Zawiślak 



Komunikat nr 34/WGiD/20014/2015

14.06.2015
Terminy i wyniki meczów barażowych o awans do I-ych lig _aktualizacja z dn. 14.06.2015


Turniej Tenisa Stołowego

13.06.2015

Serdecznie zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Wąchocka w Tenisie Stołowym, które zostaną rozegrane w sobotę 20 czerwca  2015 na obiektach hali sportowej w Wąchocku, ul. Kościelnej 10 

w załączeniu komunikat. 



Komunikat nr 33/WGiD/2014/2015

08.06.2015
Wyniki końcowe V Ligi Męskiej w tenisie stołowym po weryfikacji sezonu 2014/2015


Komunikat nr 32/WGiD/2014/2015

08.06.2015
Wyniki końcowe IV Ligi Męskiej w tenisie stołowym po weryfikacji sezonu 2014/2015


Komunikat nr 31/WGiD/2014/2015

08.06.2015
Wyniki końcowe III Ligi Męskiej w tenisie stołowym po weryfikacji sezonu 2014/2015


Turniej Tenisa Stołowego

31.05.2015
Z okazji Jubileuszu 25-lecia LTSR Buczek w dniu 13 czerwca 2015r.(sobota, godz. 15.00) w hali sportowej GP 2 Łask przy ul. Batorego odbędzie się VI TURNIEJ ASÓW TENISA STOŁOWEGO. Zagrają najlepsi wychowankowie LTSR grający w polskiej superlidze, a mianowicie:
1. Patryk Chojnowski  - mistrz paraolimpijski z Londynu i wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów
2. Tomasz Lewandowski - wicemistrz kraju w grze pojedynczej i mistrz Polski w grze podwójnej seniorów
3. Karol Strowski    - wielokrotny mistrz kraju w kat. młodzieżowych
4. Zbigniew Grześlak  - wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kat. młodzieżowych


Wyniki Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów

25.05.2015
 

Złotym medalem Katarzyny Gierach w grach mieszanych zakończyły się rozgrywane w Krośnie w dn. 21-24.05.2015 r Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów. Wielkie gratulacje !!! 

Pozostałe wyniki: 

Wyniki indywidualne kadetek: 

13-16. Eliza Brzęczek (LKS Biała Rawska) 

25-32. Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 

33-48. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) 

Wyniki indywidualne kadetów: 

33-48. Michał Oracz (ULKS Kusy Łobudzice) 

49-64. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica) 

Wyniki gier deblowych kadetek: 

9-16. E. Brzęczek/Weronika Mielnicka (UKS Dojlidy Białystok) 

9-16. K. Gierach/Julia Wójcik (LZS Victoria Chróścice) 

17-31. K. Kuwerska/Paulina Sztuka (SCKiS Hals Warszawa) 

Wyniki gier deblowych kadetów: 

17-31. J. Baranowski/M. Oracz 

Wyniki gier mieszanych: 

1. K. Gierach/Wojciech Chrząszcz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) 

9-16. E. Brzęczek/Arkadiusz Kłos (UKS Rokicie Szczytniki) 

33-60. K. Kuwerska/J. Baranowski 



Komunikat nr 29/ŁOZTS/2014/2015(Mist.Woj. Łódzkiego Żaczek i

25.05.2015

W dn. 24.05.2015 r w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków.

 Wyniki indywidualne żaczek:

 1. Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska)

 2. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)

 3-4. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

  Kinga Więcławska (UMLKS Radomsko)

 Wyniki indywidualne żaków:

 1. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)

 2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

 3-4. Maksymilian Zawiślak (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.)

  Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)

Wyniki gier deblowych żaczek:

 1. W. Wrzosek/W. Wróbel (LKS Biała Rawska/ LTSR Buczek)

 2. Zuzanna Niciak/Marta Holak (LTSR Buczek)

 3-4. M. Frontczak/Julia Skwarek (MKS Jedynka Łódź/WKS Prosna Wieruszów)

  K. Więcławska/Monika Jacczyk (UMLKS Radomsko/UKS Maków)

 Wyniki gier deblowych żaków:

 1. M. Błaszczyk/Dawid Łączkowski (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

 2. M. Przybył/M. Zawiślak (KS Energetyk Łódź/ PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.)

 3-4. K. Dybała/Mateusz Dąbrowski (ULKS Moszczenica)

  Seweryn Pisarski/Brajan Błaszczyk (LTSR Buczek/MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

 w załączniku komunikat



Mistrzostwa Polski Młodzików

17.05.2015
Na Mistrzostwach Polski Młodzików Kuba Kwapiś
(MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
zdobył dwa
medale: srebrny medal w grze pojedynczej i brązowy
medal w grze podwójnej razem z Maciejem Kubikiem
(SCKiS HALS Warszawa).

Wyniki Naszych reprezentantów:
Młodziczki - gra pojedyncza:
9-12. Oliwia Kowalska (UMLKS Radomsko)
13-16. Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska)
33-48. Natalia Wieczorek (KS Legion Skierniewice)
49-64. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
             Zuzanna Kroc (KS Legion Skierniewice)

Młodzicy - gra pojedyncza:
2. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
25-32. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
33-48. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
49-64. Mateusz Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)

Młodziczki - gra podwójna:
9-16. W. Wrzosek / Martyna Kowalska (niestowarzyszona)
          O. Kowalska / M. Frontczak
17-29. N. Wieczorek / Z. Kroc

Młodzicy - gra podwójna:
3-4. M. Kubik / K. Kwapiś
17-30. M. Guzek / Leon Kunaszewski (MKS Wołczyn)
             M. Grabowicz / M. Jaśkiewicz

Młodziczki - gra drużynowa:
9-16. KS Legion Skierniewice (N. Wieczorek, Martyna
          Skrzeczkowska)
17-24. UMLKS Radomsko (O. Kowalska, Kinga
             Więcławska)

Młodzicy - gra drużynowa:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (K. Kwapiś,
        Marcel Błaszczyk)
25-30. GUKS Gorzkowice (Jakub Zochniak, Kacper
             Iznerowicz)

TiR


Turniej Tenisa Stołowego

16.05.2015
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Amatorów i Weteranów, 23 maja 2015 [sobota] ZSO nr1 w Łodzi przy ul. Czajkowskiego 14 (MKS „JEDYNKA")

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Kamiński Mikołaj87
2Piotrowski Tomasz81
3Nitek Jarosław75
4Doryń Roman66
5Rybak Damian64
6Polański Jakub63
7Łażewski Kamil58
8Stochmal Maciej54
9Uzarczyk Witold54
10Kaczmarek Andrzej54

2 LIGA KOBIET
1Turalska Adrianna66
2Wosik Anna63
3Stachecka Paulina54
4Wiktor Patrycja51
5Kaczyńska Sandra48
6Auguścik Natalia45
7Gierach Katarzyna42
8Kuwerska Katarzyna40
9Jagodzińska Klaudia39
10Brzęczek Eliza38

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Gierak Przemysław93
2Gieraga Michał87
3Misiak Michał84
4Książczyk Mateusz75
5Antczak Damian63
6Stach Wojciech60
7Wróblewski Paweł60
8Mazur Paweł59
9Sobczyk Andrzej55
10Gawęda Hubert51

3 LIGA KOBIET
1Dukowska Karolina23
2Włodarczyk Magdalena22
3Kuwerska Karina19
4Sima Aleksandra17
5Szymańska Iga15
6Adasiak Aleksandra15
7Rzepecka Aleksandra12
8Stemplewska Anna10
9Szumowska Ewa6
10Stępień Martyna6

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Placek Jakub66
2Urbaniak Dawid63
3Gęszczak Patryk60
4Śniady Kacper55
5Papuga Dawid54
6Orpel Krzysztof51
7Kędzia Szymon45
8Caban Alan38
9Milas Tymoteusz38
10Nowak Tomasz37

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Wojewoda Wiktor25
2Moska Patrycja21
3Żarnowski Tomasz20
4Wawszczak Kamil19
5Piskała Marcin17
6Szyszka Stanisław17
7Sopala Mateusz14
8Krygier Przemysław13
9Marek Rafał13
10Kłos Tomasz12

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Filipczak Jacek25
2Makowski Maciej24
3Księski Witold23
4Sobieszek Sławomir20
5Wiechno Grzegorz19
6Jaśkiewicz Maciej19
7Wlazło Wojciech16
8Pietrasiak Dominik14
9Milak Adam13
10Kozera Radosław13

MINI-SUPER LIGA
1Wrzosek Wiktoria16
2Nowacki Paweł10
3Błaszczyk Marcel9
4Wieczorek Natalia9
5Skrzeczkowska Martyna8
6Błaszczyk Brajan7
7Mirkowski Wiktor6
8Winiarski Tomasz5
9Łączkowski Dawid5
10Łoś Wojciech5

MINI-SUPER LIGA
1Iznerowicz Kacper17
2Zochniak Jakub16
3Czapla Mateusz10
4Kowalska Oliwia9
5Rozpędek Mateusz7
6Marek Tomasz7
7Rejmicz Adrian4
8Więcławska Kinga3
9Całus Tomasz3
10Szymczak Bartosz2

MINI-SUPER LIGA
1Zawiślak Maksymilian18
2Bernacki Patryk18
3Dajcz Piotr12
4Dybała Kacper8
5Polak Miłosz6
6Kopeć Adrian6
7Bukowiecki Piotr4
8Dąbrowski Mateusz4
9Paluch Wiktoria3
10Kopeć Angelika1

MINI-SUPER LIGA
1Zochniak Jakub18
2Iznerowicz Kacper16
3Zawiślak Maksymilian10
4Bernacki Patryk10
5Nowacki Paweł9
6Dajcz Piotr5
7Błaszczyk Brajan4
8Winiarski Tomasz4
9Błaszczyk Marcel3
10Łączkowski Dawid2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.


-->