sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7  8 


Komunikat nr 26/WRŁOZTS/2018/2019

25.04.2019
Wyniki końcowe III, IV i V LM po I i II rundzie sezonu 2018/2019  


Komunikat nr 25/WRŁOZTS/2018/2019

25.04.2019
Wyniki końcowe II LK po I i II rundzie sezonu 2018/2019 


Komunikat nr 24/WRŁOZTS/2018/2019

25.04.2019
Wyniki końcowe II, LM po I i II rundzie sezonu 2018/2019  


Wyniki Mistrzostw Polski Młodziczek/ów

15.04.2019
W dn. 11-14.04.2019 r. w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Wyniki naszych zawodników:

Młodziczki - gra pojedyncza:
9-16. Julia Skawarek (GUKS Prosna Wieruszów)
33-48. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
49-64. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Młodzicy - gra pojedyncza:
5-8. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
17-24. Oskar Lipa  (ULKS Moszczenica)
33-48. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)

Młodziczki - gra podwójna:
3-4. Julia Skawarek / Zuzanna Dąbrzał (IKTS Noteć Inowrocław)

Młodzicy - gra podwójna:
1. Marcel Błaszczyk / Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław)
17-32. Oskar Lipa / Wojciech Wojtaszczyk (KS Viret CMC Zawiercie)
17-32. Aleks Pakuła / Kacper Perkowski (UKS ATS Białystok)

Młodziczki - gra drużynowa:
5-8. GUKS Prosna Wieruszów (N. Rabiega, J. Skwarek)
9-12. GUKS Gorzkowice (A. Czabańska, J. Kurmanowska O. Zawada)

Młodzicy - gra drużynowa:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (M. Błaszczyk, Igor Gierach, Sz. Puchalski)


Komunikat nr 23/ŁOZTS/2018/2019

07.04.2019
W załączeniu komunikat dotyczący Drużynowych Półfinałów do MP kadetek/ów oraz Juniorek/ów.


MWŁ Kadetów i Juniorów

07.04.2019
W dniu dzisiejszym dokończono Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Kadetek/-ów i Juniorek/-ów.
Oto wyniki pozostałych konkurencji:

Gra pojedyncza - kadetki:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Marta Holak
3-4. Magda Frontczak (obie MKS Jedynka Łódź)
       Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)

Gra podwójna - kadetki:
1. Oliwia Niedźwiadek (UKS Maków) / W. Wrzosek
2. P. Gapik / Zuzanna Martynika (ULKS Kusy Łobudzice)
3-4. M. Frontczak / M. Holak
       Monika Jacczyk (UKS Maków) / Kinga Więcławska
       (UMLKS Radomsko)

Gra pojedyncza - kadeci:
1. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
2. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3-4. Mateusz Dąbrowski (ULKS Moszczenica)
       Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

Gra podwójna - kadeci:
1. M. Dąbrowski / M. Zawiślak
2. K. Kamiński / M. Przybył
3-4. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 
       / Krystian Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
       Kacper Sobczak / Mateusz Walaszek (obaj GUKS
       Prosna Wieruszów)

Gra pojedyncza - juniorki:
1. Karina Kuwerska
2. Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)
3-4. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)
       Oliwia Zawiasa (ULKS Kusy Łobudzice)

Gra podwójna - juniorki:
1. K. Kuwerska / M. Włodarczyk
2. M. Chmielewska / Martyna Madejska (UKS Maków)
3-4. Aleksandra Crcoroska / Kinga Siemińska (obie
        UMLKS Radomsko)
        Patrycja Moska (GUKS Prosna Wieruszów) / 
        O. Zawiasa

Gra pojedyncza - juniorzy:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
3-4. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
       Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)

Gra podwójna - juniorzy:
1. K. Kwapiś / Miłosz Polak (ULKS Moszczenica)
2. A. Frontczak / M. Guzek
3-4. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) / Dawid
       Kozioł (MKS Jedynka Łódź)
       Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź) / J. Zochniak

Indywidualnie awans na MP uzyskali:
Kadetki: M. Frontczak, K.Więcławska
Kadeci: M. Zawiślak, K. Kamiński
Juniorki: K. Kuwerska, M. Włodarczyk
Juniorzy: J. Zochniak, K. Szulc.

Ponadto odbyły się Drużynowe Półfinały
do MP Młodziczek. Wyniki:
1. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, Julita 
    Kurmanowska, Oliwia Zawada) - awans na MP
2. ULKS Moszczenica (Weronika Budzisz, Zuzanna 
    Wieczorek, Marta Wolska)
3. LUKS Radość Porzecze (Aleksandra Kozieł, Maja
    Samiec)

TiR


MWŁ Kadetów i Juniorów

06.04.2019
W dniu dzisiejszym zakończyły się niektóre konkurencje
Mistrzostw Województwa Łódzkiego Kadetek/-ów
i Juniorek/-ów.

Gra mieszana - kadeci:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
 / Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
2. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź) / Maksymilian
    Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3- 4. Magda Frontczak / Krzysztof Kamiński (oboje MKS
        Jedynka Łódź)
         Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice) / Mateusz
         Dąbrowski (ULKS Moszczenica)

Gra drużynowa - kadetki:
1. MKS Jedynka Łódź (M. Holak, M. Frontczak)
2. ULKS Kusy Łobudzice (P. Gapik, Zuzanna Martyniak)
3. UKS Maków (Monika Jacczyk, Oliwia Niedźwiadek)

Gra drużynowa - kadeci:
1. KS Energetyk Łódź (M. Przybył, Karol Głowacki,
    Maksymilian Marchlewski)
2. MKS Jedynka Łódź (K. Kamiński, Dawid Tarczyński)
3-4. GUKS Prosna Wieruszów (Kacper Sobczak, Mateusz
       Walaszek, Krystian Skwarek)
       LKS Stomil Bełchatów (Bartosz Wolski, Łukasz
       Kasprzak)

Gra mieszana - juniorzy:
1. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica) / Mateusz
    Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
2. Martyna Madejska (UKS Maków) / Kuba Kwapiś
    (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Magdalena Chmielewska / Krzysztof Szulc (oboje MKS
       Jedynka Łódź)
       Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) / Jakub
       Zochniak (GUKS Gorzkowice)

Gra drużynowa - juniorki:
1. ULKS Moszczenica (K. Kuwerska, M. Włodarczyk)
2. UMLKS Radomsko (Aleksandra Crcoroska, Kinga
    Siemińska)

Gra drużynowa - juniorzy:
1. MKS Jedynka Łódź (Artur Frontczak, Dawid Kozioł,
    K. Szulc)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (K. Kwapiś, Wiktor 
    Mirkowski, Paweł Nowacki)
3-4. GUKS Gorzkowice (Kacper Iznerowicz, Jonasz
       Kaniowski, J. Zochniak)
       ULKS Moszczenica (Bartosz Nowak, Miłosz Polak,
       Paweł Świech, Piotr Świech)

TiR


Komunikat nr 22/ŁOZTS/2018/2019

02.04.2019
W załączeniu komunikat dotyczący Drużynowych 
Półfinałów do MP Młodziczek.

TR


Komunikat nr 21/ŁOZTS/2018/2019

01.04.2019
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego Kadetek i Kadetów oraz Juniorek i Juniorów, które zostaną rozegrane w dn. 6-7.04.2019 r. w Łodzi, zgłoszenia zakończone, dn. 4.04.2019 r.


Mistrzostwa Województwa Młodzików

31.03.2019
W dn. 30-31.03.19 r. w Moszczenicy odbyły się 
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek
i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3-4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
       Laura Wille (KTS Sieradz)

Młodziczki - gra podwójna:
1. Natalia Rabiega / Julia Skawarek (obie GUKS Prosna
    Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice) / O. Zawada
3-4. Weronika Budzisz / Marta Wolska (obie ULKS
        Moszczenica)
        A. Czabańska / L. Wille

Młodziczki - gra drużynowa:
1. GUKS Prosna Wieruszów (N. Rabiega, J. Skwarek)
2. GUKS Gorzkowice (A. Czabańska, J. Kurmanowska
     O. Zawada)
3. ULKS Moszczenica (W. Budzisz, Zuzanna Wieczorek,
    M. Wolska)
4. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (Julia Bartoszek,
     Wiktoria Kocik)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Oskar Lipa
3-4. Kacper Latocha (obaj ULKS Moszczenica)
        Aleks Pakuła (KTS Sieradz)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (MLUKS Dwójka
    Rawa Mazowiecka)
2. K. Latocha / O. Lipa
3-4. Hubert Jaros / Adam Rzepecki (obaj GUKS 
        Gorzkowice)
        A. Pakuła / Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodzicy - gra drużynowa:
1. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (M. Błaszczyk,
    Igor Gierach, Sz. Puchalski)
2. KTS Sieradz (A. Pakuła, J. Wille)
3. ULKS I Moszczenica (K. Latocha, O. Lipa)
4. GUKS Gorzkowice (H. Jaros, A. Rzepecki, Hubert
     Wściubiak)

Awans na MP uzyskali: O. Zawada, K. Mikulska oraz
O. Lipa, A. Pakuła.

Awans do Drużynowych Półfinałów do MP uzyskały
drużyny młodziczek: GUKS Gorzkowice, 
ULKS Moszczenica oraz drużyny młodzików: KTS Sieradz,
ULKS I Moszczenica.

TiR 


XIII Woj. Finał Memoriału im. A. Grubby

26.03.2019
Zapraszamy na XIII Woj. Finał Memoriału im. A. Grubby, który odbędzie się dn. 2.04.2019 r. w Rawie Mazowieckiej, ul. Tatar 1A. W załączeniu komunikat.


Informacja

26.03.2019
Zarząd w dn. 25.03.2019 r. postanowił, że do końca sezonu 2018/2019 w rozgrywkach prowadzonych przez ŁOZTS honorowane będą badania lekarzy rodzinnych oraz lekarzy sportowych - do 16 lat - badanie raz na 6 miesięcy. Od 16 do 23 lat badanie ważne na rok


Komunikat nr 20/ŁOZTS/2018/2019

23.03.2019
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego Młodziczek i Młodzików, które zostaną rozegrane w dn. 30-31.03.2019 r. w Moszczenicy, zgłoszenie zakończone dn. 28.03.2019 r.  


Wyniki III GPP Kadetek i Kadetów

18.03.2019
W dn. 15-17.03.19 r. w Białystoku odbył się III GPP
Kadetek i kadetów. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Kadetki:
6. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Marta Holak
49-56. Magda Frontczak (obie MKS Jedynka Łódź)

Kadeci:
25-32. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
33-40. Marcel Błaszczyk (obaj MLUKS Dwójka Rawa M.)
41-48. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

W eliminacjach wystąpili: Aleks Pakuła (KTS Sieradz) i Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów)



III GPP Juniorów

11.03.2019
W dn. 08-10.03.19 r. w Luboniu odbył się III GPP
Juniorek i Juniorów. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Juniorki:
19. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
21-24. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)

Juniorzy:
19. Kuba Kwapiś
41-48. Marcel Błaszczyk (obaj MLUKS Dwójka Rawa M.)
57-64. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)

W eliminacjach ponadto wystąpili Magdalena Frontczak,
Marta Holak, Krzysztof Szulc, Artur Frontczak (wszyscy
MKS Jedynka Łódź) oraz Maksymilian Zawiślak, Krystian
Dzwonek (obaj LKS Omega Kleszczów)

TiR 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz84
2Brodzki Maciej78
3Włodyka Paweł75
4Fareitarau Dzmitry72
5Polański Jakub66
6Karmoliński Maciej62
7Makowski Tomasz60
8Kwapiś Kuba53
9Gierach Jakub51
10Uzarczyk Witold51

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena57
2Ledzion Katarzyna54
3Kuwerska Katarzyna48
4Zawiasa Oliwia42
5Holak Marta39
6Caban Anna39
7Kuwerska Karina38
8Frontczak Magda37
9Chmielewska Magda34
10Zawada Oliwia34

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Robak Jacek75
2Mazur Paweł66
3Kowalski Mateusz66
4Winnicki Damian66
5Jarmakowski Kamil63
6Kierzek Kamil60
7Placek Krzysztof60
8Krych Krzysztof57
9Maczużak Bartłomiej57
10Frątczak Arkadiusz56

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub87
2Krupa Jacek81
3Zawiślak Hubert81
4Szulc Krzysztof76
5Frontczak Artur69
6Kuśmierski Jakub66
7Makowski Maciej63
8Mazur Mariusz63
9Zawada Kamil63
10Zawiślak Maksymilian60

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Piotrowski Tomasz30
2Orpel Krzysztof29
3Ciszewski Arkadiusz23
4Grzelak Mateusz21
5Siewierski Marek21
6Czajkowski Piotr20
7Kozłowicz Tomasz20
8Dziadak Oliwier15
9Michniewicz Michał14
10Oset Marcin14

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol11
2Winkler Mateusz8
3Czapla Mateusz7
4Grzelak_2 Marcin7
5Tatara Artur5
6Sztyler Jakub5
7Witaszczyk Bartłomiej4
8Marchlewski Maksymilian4
9Szwedzik_2 Jakub2
10Sokalska Julia1

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.