sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   

WRZESIEŃ 2020
03.09(cz)
-06.09(nd)
Indywidualne i Drużynowe MMP (U-21) Sępólno Krajewńskie
04.09(pt)
-06.09(nd)
Indywidualne MP Weteranów Bilcza
05.09(so)
-06.09(nd)
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek/ów, Kadetek/-ów, Juniorek/-ów Moszczenica
12.09(so) I l.M-1; I l.K-1
12.09(so) Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek/ów Rawa Mazowiecka
13.09(nd) Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek/ów, Kadetek/-ów, Juniorek/-ów Rawa Mazowiecka
15.09(wt)
-20.09(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Europy Warszawa
24.09(cz)
-27.09(nd)
Indywudualne i Drużynowe MP Kadetów (OOM) Kraśnik
25.09(pt)
-27.09(nd)
Indywidualne MP Niepełnosprawnych (oraz IMPN U-23) Kraków
27.09(nd) Międzywojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek/ów Moszczenica
29.09(wt)
-30.09(śr)
Półfinał Akademickich MP

PAŹDZIERNIK 2020
02.10(pt)
-04.10(nd)
Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty Łódź/ZSO nr 1
02.10(pt)
-04.10(nd)
Indywudualne i Drużynowe MP Młodziczek/-ów Krosno
03.10(so) I l.M-2; I l.K-2; II l.M-1; III l.M-1
03.10(so)
-04.10(nd)
I GPP Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.
04.10(nd) II l.M-2; III l.M-2
08.10(cz)
-11.10(nd)
Indywudualne i Drużynowe MP Juniorek/-ów Gliwice
10.10(so)
-11.10(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek/ów Grodzisk Mazowiecki
10.10(so)
-11.10(nd)
I GPP Weteranów
10.10(so)
-11.10(nd)
Druż. Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Wisła
17.10(so) II l.M-3; III l.M-3
18.10(nd) I GPP Weteranów
18.10(nd) IV l.M-1
24.10(so) I l.M-3; I l.K-3; II l.M-4; II l.K-1; III l.M-4; IV l.M-2; V l.M-1
24.10(so)
-25.10(nd)
II GPP Niepełnosprawnych Gdańsk
25.10(nd) I Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów, Kadetek/-ów i Juniorek/-ów Łódź, Moszczenica
26.10(pn)
-27.10(wt)
Akademickie Mistrzostwa Polski - finał
31.10(so) I l.M-4; I l.K-4

LISTOPAD 2020
07.11(so) I l.M-5; I l.K-5
08.11(nd) I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek/-ów Łódź
14.11(so) I l.M-6; I l.K-6; II l.M-5; II l.K-2; III l.M-5; IV l.M-3; V l.M-2
21.11(so)
-22.11(nd)
I GPP Seniorek i Seniorów
21.11(so) II l.M-6; II l.K-3; III l.M-6; IV l.M-4
21.11(so)
-22.11(nd)
III GPP Niepełnosprawnych Gdańsk
27.11(pt)
-29.11(nd)
I GPP Kadetek i Kadetów Kraków
28.11(so) I l.M-7; I l.K-7; II l.M-7; III l.M-7

GRUDZIEŃ 2020
05.12(so) I l.M-8; I l.K-8; V l.M-3
06.12(nd) II l.M-8; III l.M-8; IV l.M-5
06.12(nd) I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów Moszczenica
12.12(so)
-13.12(nd)
III GPP Weteranów
12.12(so) II l.M-9; III l.M-9
13.12(nd) I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek/-ów Łódź
13.12(nd) II l.M-10; II l.K-4; III l.M-10; IV l.M-6; V l.M-4
19.12(so) II l.M-11; II l.K-5; III l.M-11; IV l.M-7; V l.M-5
19.12(so) I l.M-9; I l.K-9
20.12(nd) I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek/-ów Moszczenica

LUTY 2021
07.02(nd) II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek-ów (ANULOWANY) .....................................
19.02(pt)
-21.02(nd)
II GPP Seniorek-ów Nowy Dwór Mazowiecki
26.02(pt)
-28.02(nd)
I GPP Juniorek-ów Sępólno Krajeńskie

MARZEC 2021
05.03(pt)
-07.03(nd)
I GPP Kadetek-ów Kraków
06.03(so) Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa /U-21/ Moszczenica
06.03(so) I l.M-15
06.03(so) I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek-ów Moszczenica
13.03(so) I l.K-15; I l.M-16
13.03(so)
-14.03(nd)
IV GPP Weteranów Gliwice
13.03(so)
-14.03(nd)
Mistrzostwa Województwa Seniorek-ów Rawa Mazowiecka
19.03(pt)
-21.03(nd)
I GPP Młodziczek-ów Dębica
20.03(so) XIV Memoriał Zbigniewa Petrusewicza Stare Skoszewy
20.03(so) I l.K-16; I l.M-17
26.03(pt)
-28.03(nd)
89 MP Seniorek-ów Arłamów
27.03(so)
-28.03(nd)
Półfinały Akademickich MP AZS

KWIECIEŃ 2021
01.04(cz)
-06.04(wt)
Ferie Wielkanocne
10.04(so) I l.K-17; I l.M-18
16.04(pt)
-18.04(nd)
I GPP Żaczek-ów Kraków
17.04(so) I l.M-19
24.04(so) I l.K-18; I l.M-20
24.04(so)
-25.04(nd)
V GPP Weteranów Bilcza
24.04(so)
-25.04(nd)
DMP Niepełnosprawnych Wisła

MAJ 2021
01.05(so)
-02.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek-ów, Kadetek-ów Moszczenica
08.05(so) I l.K-14; I l.M-14
14.05(pt)
-16.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne MP Młodziczek-ów Dębica
15.05(so) I l.K-19; I l.M-21
15.05(so)
-16.05(nd)
VI GPP Weteranów Ostróda
16.05(nd) Mistrzostwa Województwa Żaczek-ów Łódź
16.05(nd)
-18.05(wt)
Finał Akademickich MP AZS Rzeszów
16.05(nd) Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek-ów Łódź
22.05(so) I l.K-20; I l.M-22
27.05(cz)
-30.05(nd)
33 MP Młodzieżowców Gliwice
28.05(pt)
-30.05(nd)
Indywidualne MP Żaczek-ów Ostróda
28.05(pt)
-30.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne MP Juniorek-ów Ustrzyki Dolne

CZERWIEC 2021
05.06(so) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Świętokrzyskie
11.06(pt)
-13.06(nd)
MP Weteranów Mława
17.06(cz)
-20.06(nd)
Drużynowe i Indywidualne MP Kadetek-ów (OOM) Rawa Mazowiecka
18.06(pt)
-20.06(nd)
30 MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź (ZSO nr 1)
21.06(pn)
-27.06(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Europy `2020 Warszawa