sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN   

SIERPIEŃ 2022
27.08(so) Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego o Puchar Starosty - mł., kad., jun. Moszczenica
28.08(nd) Otwarte Mistrzostwa Gminy Moszczenica Seniorów-ek Moszczenica

WRZESIEŃ 2022
03.09(so) I Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodzików-czek, Kadetów-ek, Juniorów-ek Gorzkowice, Łódź
10.09(so) I l.K-1
10.09(so) 1 WTK Serniorów-ek, 1 WTK Młodzików-czek Maków
11.09(nd) 1 WTK Żaków-czek Maków
17.09(so)
-18.09(nd)
1 GPP Weteranów Międzyzdroje
17.09(so) I l.K-2; I l.M-2; II l.M-1
17.09(so) 1 WTK Kadetów-ek Rawa Mazowiecka
17.09(so)
-18.09(nd)
1 GPP Niepełnosprawnych Gdańsk
18.09(nd) 1 WTK Juniorów-ek Rawa Mazowiecka
23.09(pt)
-25.09(nd)
I GPP Seniorów-ek Białystok
23.09(pt)
-25.09(nd)
I GPP Młodzików-czek Zielona Góra
25.09(nd) II LM - 1 III l.M-1;
30.09(pt) termin ligowy ŁOZTS - rezerwa
30.09(pt)
-02.10(nd)
I GPP Juniorów-ek Gliwice
30.09(pt)
-02.10(nd)
I GPP Zaków-czek Sempólno Krajeńskie

PAŹDZIERNIK 2022
02.10(nd) II l.M-2
02.10(nd) II l.M-3
07.10(pt)
-09.10(nd)
I GPP Kadetów-ek Kraków
08.10(so) I l.K-3; I l.M-3
09.10(nd) lI.M-3;
15.10(so)
-16.10(nd)
2 GPP Weteranów Mielec
15.10(so) I l.K-4; I l.M-4; II l.M-4
15.10(so)
-16.10(nd)
2 GPP Niepełnosprawnych Białystok
16.10(nd) II l.M-5
22.10(so) I l.K-5; I l.M-5; II l.M-6
23.10(nd) 2 Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodzików-czek, Kadetów-ek, Juniorów-ek Moszczenica, Rawa Mazowiecka
23.10(nd) termin ligowy ŁOZTS - rezerwa
29.10(so) II,M - 7, l.M-8

LISTOPAD 2022
05.11(so) 2 WTK Młodziczek/-ów Moszczenica
06.11(nd) 2 WTK Seniorek/-ów Moszczenica
10.11(cz)
-13.11(nd)
Konsultacja KWJ - Turniej z okazji Dnia Niepodległości Rawa Mazowiecka
12.11(so) 2 WTK Kadetek/-ów Rawa Mazowiecka
12.11(so) Turniej z okazji Dnia Niepodległości Bełchatów
19.11(so)
-20.11(nd)
3 GPP Weteranów Maków
19.11(so) 2 WTK Żaczek/-ów Łódź
20.11(nd) 2 WTK Juniorek/-ów Łódź
25.11(pt)
-27.11(nd)
2 GPP Seniorek/-ów Zielona Góra
25.11(pt)
-27.11(nd)
2 GPP Młodziczek/-ów Sempólno Krajeńskie
27.11(nd) II.M-8 l.M-9

GRUDZIEŃ 2022
02.12(pt)
-04.12(nd)
2 GPP Juniorek/-ów Ostróda
02.12(pt)
-04.12(nd)
2 GPP Żaczek/-ów Mława
03.12(so)
-04.12(nd)
3 GPP Niepełnosprawnych Kraków
04.12(nd) II.M-9
09.12(pt)
-11.12(nd)
2 GPP Kadetek/-ów Zielona Góra
10.12(so)
-11.12(nd)
4 GPP Weteranów Sandomierz
10.12(so) Turniej o Puchar Stanisława Frączyka Łódź
11.12(nd) II.M-10
17.12(so) II.M-11
18.12(nd)
-19.12(pn)
Ogólnopolski Turniej Szkół "Łódzka Gwiazdka" Łódź

STYCZEŃ 2023
07.01(so) 3 Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodzików-czek, Kadetów-ek, Juniorów-ek Rawa Mazowiecka, Moszczenica
11.01(śr) 1/4 - Woj. Elim. DPP
12.01(cz) Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych - Licealiada dziewcząt Łódź
13.01(pt) Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych - Licealiada chłopców Łódź
14.01(so) I l.M-10
15.01(nd) 3 WTK Seniorek/-ów Maków
15.01(nd)
-21.01(so)
Mistrzostwa Świata Weteranów Maskat (Oman)
16.01(pn)
-29.01(nd)
Ferie zimowe w Woj. Łódzkim
21.01(so) I l.M-11
27.01(pt)
-29.01(nd)
3 GPP Seniorek/-ów ....................................
28.01(so)
-29.01(nd)
5 GPP Weteranów Zielona Góra
29.01(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 1)
30.01(pn)
-12.02(nd)
Ferie zimowe w Woj. Świętokrzyskim

LUTY 2023
04.02(so) 3 WTK Młodziczek/-ów Rawa Mazowiecka
04.02(so) I l.M-12
05.02(nd) 3 WTK Kadetek/-ów Moszczenica
08.02(śr) 1/2 - Woj. Elim. DPP
11.02(so) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 2)
11.02(so) I l.M-13
12.02(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 3)
18.02(so)
-19.02(nd)
6 GPP Weteranów Gliwice
18.02(so) 3 WTK Juniorek/-ów Moszczenica
18.02(so) I l.M-14
19.02(nd) 3 WTK Żaczek/-ów Rawa Mazowiecka
22.02(śr) Finał - Woj. Elim. DPP
25.02(so) Termin rezerwowy dla lig
25.02(so) I l.M-15
26.02(nd) Mistrzostwa Województwa Seniorek/-ów Maków

MARZEC 2023
03.03(pt)
-05.03(nd)
3 GPP Młodziczek-ów Luboń
03.03(pt)
-05.03(nd)
3 GPP Juniorek/-ów Rzeszów
05.03(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 4)
10.03(pt)
-12.03(nd)
3 GPP Kadetek/-ów Sępólno Krajeńskie
10.03(pt)
-12.03(nd)
3 GPP Żaczek/-ów Ostróda
11.03(so) termin ligowy ŁOZTS (II r. - termin rezerwowy)
11.03(so) I l.M-16
11.03(so)
-12.03(nd)
7 GPP Weteranów Węgierska Górka
12.03(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 5)
19.03(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 6)
24.03(pt)
-26.03(nd)
91 Indywidualne Mistrzostwa Polski Płock
27.03(pn)
-02.04(nd)
WTT Youth Contender Władysławowo

KWIECIEŃ 2023
01.04(so)
-02.04(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Juniorek/-ów Łódź
01.04(so)
-02.04(nd)
Drużynowe Mistrzostwa Młodziczek/-ów, Juniorek/-ów Łódź
01.04(so)
-02.04(nd)
Półfinały Drużynowego Pucharu Polski ....................................
02.04(nd) Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców Łódź
05.04(śr)
-09.04(nd)
Mistrzostwa Europy U-21 Sarajewo
06.04(cz)
-11.04(wt)
Ferie Wielkanocne
15.04(so)
-16.04(nd)
8 GPP Weteranów Olkusz
15.04(so) Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek/-ów, Kadetek/-ów Moszczenica
15.04(so) Drużynowe Mistrzostwa Kadetek/-ów Moszczenica
15.04(so) I l.M-17
23.04(nd) termin ligowy ŁOZTS (II r. - 7)
27.04(cz)
-30.04(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek/-ów Zielona Góra
29.04(so) Indywidualne Mistrzostwa Żaczek/-ów Rawa Mazowiecka
30.04(nd) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Świętokrzyskie)

MAJ 2023
06.05(so) I l.M-18
11.05(cz)
-14.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek/-ów (OOM) Świdwin
19.05(pt)
-21.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodziczek/-ów Rzeszów
20.05(so)
-28.05(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Durban (RPA)
20.05(so)
-21.05(nd)
9 GPP Weteranów Międzyzdroje
20.05(so)
-21.05(nd)
Finały Drużynowego Pucharu Polski ....................................
26.05(pt)
-28.05(nd)
Polish Para Open Władysławowo
26.05(pt)
-28.05(nd)
Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty Łódź (ZSO nr 1)
27.05(so) Baraże ligowe (1 L) ....................................

CZERWIEC 2023
01.06(cz)
-04.06(nd)
35 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Szczawno-Zdrój
03.06(so)
-04.06(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek/-ów Gliwice
10.06(so) Baraże ligowe (1 L)
16.06(pt)
-18.06(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bojano
21.06(śr)
-02.07(nd)
Igrzyska Europejskie Kraków
26.06(pn)
-01.07(so)
Mistrzostwa Europy Weteranów Sandefjord (Norwegia)

LIPIEC 2023
14.07(pt)
-23.07(nd)
Mistrzostwa Europy Juniorek/-ów, Kadetek/-ów Gliwice