sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN   

WRZESIEŃ 2021
04.09(so) I WTK Żaczek i Żaków Maków
04.09(so) I WTK Juniorek i Juniorów Maków
04.09(so)
-05.09(nd)
I GPP Weteranów Międzyzdroje
05.09(nd) I WTK Młodziczek i Młodzików Maków
11.09(so) I WTK Kadetek i Kadetów Łódź
12.09(nd) I WTK Seniorek i Seniorów Łódź
17.09(pt)
-19.09(nd)
I GPP Seniorek i Seniorów Zielona Góra
17.09(pt)
-19.09(nd)
I GPP Młodziczek i Młodzików Gliwice
18.09(so)
-19.09(nd)
IMP Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.
18.09(so) II l.M-1
19.09(nd) II l.M-2
26.09(nd) II l.M-3; II l.K-1; III l.M-1; IV l.M-1

PAŹDZIERNIK 2021
01.10(pt)
-03.10(nd)
I GPP Juniorek i Juniorów Nowy Dwór Maz.
01.10(pt)
-03.10(nd)
I GPP Żaczek i Żaków Zielona Góra
03.10(nd) II l.M-4
08.10(pt)
-10.10(nd)
I GPP Kadetek i Kadetów Kraków
09.10(so)
-10.10(nd)
II GPP Weteranów Gliwice
10.10(nd) II l.M-5; II l.K-2; III l.M-2; IV l.M-2; V l.M-1
16.10(so)
-17.10(nd)
MP LZS Luboń
23.10(so) II MTK Moszczenica/Łódź
24.10(nd) II l.M-6; II l.K-3; III l.M-3; IV l.M-3; V l.M-2
30.10(so) II l.K-4; III l.M-4; IV l.M-4; V l.M-3
31.10(nd) II l.M-7; II l.K-5; III l.M-5; IV l.M-5; V l.M-4

LISTOPAD 2021
06.11(so) II WTK Młodziczek i Młodzików Moszczenica
07.11(nd) II WTK Seniorek i Seniorów Moszczenica
13.11(so)
-14.11(nd)
III GPP Weteranów Maków
13.11(so) II l.M-8; III l.M-6
14.11(nd) II WTK Kadetek i Kadetów Moszczenica
20.11(so) II l.M-9; III l.M-7
26.11(pt)
-28.11(nd)
II GPP Młodziczek i Młodzików Brzeg Dolny
26.11(pt)
-28.11(nd)
II GPP Seniorek i Seniorów Gliwice
27.11(so) II l.M-10
28.11(nd) II WTK Żaczek i Żaków oraz II WTK Juniorek i Juniorów Moszczenica

GRUDZIEŃ 2021
05.12(nd) II l.M-11
10.12(pt)
-12.12(nd)
II GPP Kadetek i Kadetów Zielona Góra
11.12(so) Turniej o Puchar Stanisława Frączyka Łódź
11.12(so)
-12.12(nd)
IV GPP Weteranów Węgierska Górka
12.12(nd) Drużynowe Mist. Woj. Łódzkiego LZS Maków
17.12(pt)
-19.12(nd)
II GPP Juniorek i Juniorów Ostróda
17.12(pt)
-19.12(nd)
II GPP Żaczek i Żaków Sempólno Krajeńskie
19.12(nd)
-20.12(pn)
Ogólnopolski Turniej Szkół "Łódzka Gwiazdka" Łódź

STYCZEŃ 2022
08.01(so) Termin rezerwowy - liga
09.01(nd) III WTK Seniorek i Seniorów Moszczenica
15.01(so)
-16.01(nd)
V GPP Weteranów Zielona Góra
16.01(nd) Termin rezerwowy - liga
17.01(pn)
-30.01(nd)
Ferie zimowe - Świętokrzyskie
19.01(śr) Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych - Licealiada dziewcząt Łódź (ZSO nr 1)
20.01(cz) Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych - Licealiada chłopców Łódź (ZSO nr 1)
22.01(so) termin ligowy ŁOZTS (1)
22.01(so) III MTK Juniorów, Kadetów i Młodzików Maków - Moszczenica
23.01(nd) termin ligowy ŁOZTS (2)
28.01(pt)
-30.01(nd)
III GPP Seniorek i Seniorów Gdańsk
30.01(nd) III WTK Młodziczek i Młodzików Moszczenica

LUTY 2022
05.02(so) III WTK Żaczek i Żaków Łódź
06.02(nd) termin ligowy ŁOZTS (3)
12.02(so) III WTK Juniorek i Juniorów Łódź
12.02(so)
-13.02(nd)
VI GPP Weteranów Gliwice
13.02(nd) III WTK Kadetek i Kadetów Moszczenica
14.02(pn)
-27.02(nd)
Ferie zimowe - Łódzkie
19.02(so) Termin rezerwowy - liga
20.02(nd) Termin rezerwowy - liga
26.02(so)
-27.02(nd)
Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów Maków

MARZEC 2022
04.03(pt)
-06.03(nd)
III GPP Młodziczek i Młodzików Sępólno Krajeńskie
04.03(pt)
-06.03(nd)
III GPP Juniorek i Juniorów Luboń
06.03(nd) termin ligowy ŁOZTS (4)
11.03(pt)
-13.03(nd)
III GPP Żaczek i Żaków Bilcza
11.03(pt)
-13.03(nd)
III GPP Kadetek i Kadetów Łaziska Górne
12.03(so)
-13.03(nd)
VII GPP Weteranów
13.03(nd) Termin rezerwowy - liga
19.03(so)
-20.03(nd)
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek-ów, Kadetek-ów, Juniorek-ów
20.03(nd) Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzieżowców
25.03(pt)
-27.03(nd)
90 Indywidualne Mistrzostwa Polski Częstochowa

KWIECIEŃ 2022
02.04(so)
-03.04(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Województwa juniorek-ów, kadetek-ów i młodziczek-ów
09.04(so) Termin rezerwowy - liga
09.04(so)
-10.04(nd)
VIII GPP Weteranów Bilcza
10.04(nd) termin ligowy ŁOZTS (5)
14.04(cz)
-19.04(wt)
Ferie Wielkanocne
21.04(cz)
-24.04(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice
23.04(so) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
23.04(so) Międzywojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa Młodzików (Łódzkie)
24.04(nd) termin ligowy ŁOZTS (6)

MAJ 2022
01.05(nd) Termin rezerwowy - liga
05.05(cz)
-08.05(nd)
Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów (OOM) Woj. Podlaskie
07.05(so)
-08.05(nd)
IX GPP Weteranów Międzyzdroje
08.05(nd) termin ligowy ŁOZTS (7)
14.05(so) Mistrzostwa Województwa Zaczek i Żaków
14.05(so)
-15.05(nd)
Mistrzostwa Województwa LZS
26.05(cz)
-29.05(nd)
34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Nowy Dwór Mazowiecki
27.05(pt)
-29.05(nd)
Mistrzostwa Polski Młodzików Dębica
28.05(so)
-29.05(nd)
Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź (ZSO nr 1)

CZERWIEC 2022
03.06(pt)
-05.06(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Gliwice
04.06(so)
-05.06(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Olkusz