sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3 4  5  6  7  8  9 


Komunikat 16/ŁOZTS/2021/2022

13.03.2022
W załączeniu komunikat organizacyjny na Drużynowe Mist. Woj. Łódzkiego młodziczek-ów, kadetek-ów, juniorek-ów oraz Indywidualne Mist. Woj. Łódzkiego Młodzieżówek-ów, które zostaną rozegrane w dn. 19-20.03.2022 r. w Łodzi. z dn. 18.03.2022 r.


Turniej Tenisa Stołowego

09.03.2022
Zapraszamy na XIV Turnieju Tenisa Stołowego – Memoriał Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza Stare Skoszewy, dnia 12 marca 2022 r.


Pożegnanie

08.03.2022
ŁOZTS informuje, że w wieku 66 lat zmarł 
Sławomir Kasprzak, zawodnik klubów KS Tęcza,  
KS Włókniarz, Ks Elta oraz KS Energetyk Łódź.
Po zakończeniu kariery sportowej czynny trener
KS Energetyk Łódź.
.
Pogrzeb odbędzie się w dn. 11 marca o godzinie 11:00 
w Łodzi w kościele przy ul. Farnej 12.

Rodzinie składamy głębokie wyrazy współczucia.

Za Zarząd ŁOZTS
Tomasz Ruszkiewicz



Wyniki III GPP Juniorek i Juniorów

08.03.2022
W dniu  04-06.03.2021 r. w Luboniu rozegrany został III GPP Juniorek i Juniorów. 
Oto wynik naszych reprezentantów:

Juniorki:
33-40. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Magda Fronczak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
33-40. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wystąpiły: Marta Holak (MKS Jedynka Łódź), Kinga Mikulska i Zuzanna Wieczorek (obie ULKS Moszczenica), Juliusz Wille (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)



Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

08.03.2022
W dn. 04-06.03.2022 r. w Sempólnie Krajeńskim rozegrano III GPP Młodziczek i Młodzików.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:
Młodziczki:
17-24. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
57-64. Liliana Kaleta (ULKS Moszczenica)

Młodzicy:
25-32. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-40. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)

W eliminacjach wystąpił:
Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów), Kacper Cieciura (UMLKS Radomsko)



Komunikat 23/WRŁOZTS/2021/2022

03.03.2022
W załączeniu komunikat na Drużynowy Puchar Polski Woj. Łódzkiego, zgłoszenia drużyn z imiennymi składami do w dn. 10.03.2022 r., losowanie w dn. 11.03.2022 r.  Pierwsza runda zaplanowana na 23.03.2022 r. 


Kadra Wojewódzka

02.03.2022
W załączeniu wykaz zawodników w kadrach wojewódzkich
Młodzika, Kadeta, Juniora i Młodzieżowca.

TiR



MWŁ Seniorów

27.02.2022
W dniu 27.02.2022 r w Makowie rozegrano turnieje 
gier podwójnych i i gry mieszanej Mistrzostw 
Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów. 
Oto wyniki:

Gra podwójna seniorek:
1. Eliza Brzęczek / Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS
    Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Magda Frontczak / Marta Holak (obie MKS Jedynka 
    Łódź)
3-4. Katarzyna Gierach / Paulina Stachecka (obie
       MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Karina Kuwerska / Kinga Mikulska (obie ULKS 
       Moszczenica)

Gra podwójna seniorów:
1. Jakub Gierach / Jakub Polański (obaj MLUKS
    Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Maciej Brodzki / Damian Rybak (obaj LKS Biała
    Rawska)
3-4. Jarosław Nitek (ULKS Moszczenica) / Paweł
       Stopiński (UKS Maków)
       Michał Przybył (KS Energetyk Łódź) / Jakub
       Zochniak (GUKS Gorzkowice)

Gra mieszana:
1. E. Brzęczek / J. Polański
2. W. Wrzosek / D. Rybak
3-4. K. Gierach / J. Gierach
       P. Stachecka / M. Przybył

TiR

PS. W załączeniu wyniki.



MWŁ Seniorów

26.02.2022
W dniu 26.02.2022 r w Makowie rozegrano Indywidualne
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek 
i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Wiktoria Wrzosek
2. Katarzyna Gierach
3-4. Eliza Brzęczek (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa M.)
       Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski
2. Maciej Pietkiewicz (obaj IKSStart Zduńska Wola)
3-4. Marcel Błaszczyk
       Jakub Polański (obaj MLUKS Dwójka Rawa M.)

TiR

PS. W załączeniu sprawozdanie z MW Seniorów.



Komunikat 15/ŁOZTS/2021/2022

20.02.2022
W załączeniu komunikat organizacyjny na Mist. Woj. Łódzkiego Seniorek i Seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 26-27.02.2022 r. w Makowie. z dn. 25.02.2022 r.


Wyniki III WTK Kadetów i Juniorów

12.02.2022
W dniu 12.02.2022 r. w Moszczenicy rozegrany został III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Juniorów. 
Oto wyniki:

Kadeci:
1. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
2. Bartosz Adamiak
3. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
1. Kacper Latocha
2. Oskar Lipa
3. Szymon Zajda
4. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)

PS. W załączeniu wyniki turnieju.



Wyniki III WTK Kadetek i Juniorek

12.02.2022
W dniu 12.02.22 r. w Łodzi rozegrano III WTK Kadetek
i Juniorek. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Anna Czabańska
2. Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)
3. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Laura Wille (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Juniorki:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Magda Frontczak
3. Marta Holak (obie MKS Jedynka Łódź)
4. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

TiR

PS. W załączeniu wyniki.




III WTK Młodzików - WYNIKI

09.02.2022
W załączeniu wyniki III WTK Młodziczek i Młodzików,
rozegranego w dn. 05.02.22 r. w Łodzi.

TiR



III WTK Żaków - WYNIKI

08.02.2022
W załączeniu wyniki III WTK Żaczek i Żaków,
rozegranego w dn. 05.02.22 r. w Łodzi.

TiR



Komunikat 13/ŁOZTS/2021/2022

07.02.2022
UWAGA!!! zmiany organizacyjne w turniejach WTK.
W załączeniu komunikat organizacyjny na III WTK Juniorów i Kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 12.02.2022 r. w Moszczenicy. z dn. 10.02.2022 r.

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Chmiel Piotr108
2Janczewski Grzegorz99
3Polański Jakub99
4Antczak Damian93
5Brodzki Maciej87
6Mazurek Wiesław81
7Zochniak Jakub81
8Szulc Krzysztof72
9Gierak Przemysław71
10Kozera Paweł 269

2 LIGA KOBIET
1Wrzosek Wiktoria72
2Brzęczek Eliza63
3Gierach Katarzyna48
4Holak Marta48
5Stachecka Paulina42
6Dukowska Karolina42
7Sima Aleksandra42
8Ledzion Katarzyna40
9Frontczak Magda36
10Caban Anna36

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Stopiński Paweł96
2Piotrowski Tomasz72
3Markowski Michał66
4Placek Krzysztof63
5Kowalski Mateusz63
6Placek Wojciech57
7Romanowski Andrzej57
8Oracz Łukasz54
9Robak Jacek54
10Winnicki Damian53

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Oracz Michał66
2Wróblewski Paweł60
3Musiał Sebastian60
4Grzelak_2 Marcin54
5Czuj Władysław54
6Kieszek Sebastian51
7Makowski Maciej51
8Zawada Kamil45
9Wojewoda Włodzimierz44
10Głowacki Karol42

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Pukacz Andrzej28
2Lis Mariusz24
3Szklarek Grzegorz23
4Cieploch Piotr22
5Mirkowski Wiktor22
6Klimek Mariusz20
7Żbik Nikodem15
8Wojewoda Bartosz14
9Kasprzak Łukasz14
10Kopcik Jakub11

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.