sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3 4 


Komunikat nr 21/ŁOZTS/2019/2020

08.09.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żakówktóre zostaną rozegrane w dn. 12.09.2020 r. w Rawie Mazowieckiej z sezonu 2019/2020 


IMW Kadetów i Juniorów

07.09.2020
W dn. 06.09.20 r. w Moszczenicy rozegrano 
Indywidualne Mistrzostwa Kadetek/-ów i Juniorek/-ów.
oto wyniki:

Kadetki - gra pojedyncza:
1. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska
3-4. Maria Dolot (obie GUKS Gorzkowice)
 Marta Wolska (ULKS Moszczenica)

Kadeci - gra pojedyncza:
1. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów)
       Szymon Zajda (ULKS Kusy Łobudzice)

Kadetki - gra podwójna:
1. J. Skwarek / Zuzanna Wieczorek (ULKS Moszczenica)
2. M. Dolot / J. Kurmanowska
3. Anna Budzisz / M. Wolska (obie ULKS Moszczenica)

Kadeci - gra podwójna:
1. K. Dzwonek / H. Zawiślak
2. B. Błaszczyk / A. Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
3-4. Jan Ceroń / Hubert Piechut (obaj UKS Maków)
       Maksymilian Marchlewski (KS Energetyk Łódź)
       / Sz. Zajda

Kadetki/Kadeci - gra mieszana:
1. Z. Wieczorek / Sz. Zajda
2. M. Dolot / B. Błaszczyk
3-4. J. Kurmanowska / A. Rzepecki
       J. Skwarek / M. Zawiślak

Juniorki - gra pojedyncza:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)
       Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy - gra pojedyncza:
1. Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
2. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
       Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)

Juniorki - gra podwójna:
1. M. Frontczak / M. Holak
2. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)
    / W. Wrzosek
3-4. P. Gapik / Oliwia Zawiasa (obie ULKS Kusy Łobudzice)
       Monika Jacczyk / Patrycja Strojek (obie UKS Maków)

Juniorzy - gra podwójna:
1. M. Przybył / J. Zochniak
2. Artur Frontczak / Krzysztof Szulc (obaj MKS Jedynka 
    Łódź)
3-4. Mateusz Dąbrowski / Miłosz Polak (obaj ULKS 
       Moszczenica)
       Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) / K. Kamiński

Juniorki/Juniorzy - gra mieszana:
1. W. Wrzosek / J. Zochniak
2. M. Frontczak / K. Szulc
3-4. M. Chmielewska / K. Kamiński
       M. Holak / A. Frontczak

TiR

PS. W załączeniu także wyniki w kat. Młodzików.



IMP Weteranów

07.09.2020
W dn. 05-06.09.20r. w Bilczy rozegrano IMP Weteranów.

Wyniki reprezentantów Woj. Łódzkiego:
Gra Mieszana:
1. Elżbieta Kazberuk / Paweł Stopiński

Kobiety 50-59 - gra podwójna:
2. I. Lewandowska / Dorota Nowacka

Mężczyźni 40-49 - gra podwójna:
5-8. P. Stopiński / Adrian Myszewski 
       P. Przesmycki / Jarosław Żołądkowski

Mężczyźni 60-64 - gra podwójna:
5-8. W. Józala / S. Pychyński

Mężczyźni od 80 lat - gra podwójna:
2. Z. Orzechowski / Jan Worek

Kobiety 50-59:
5-8. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49:
9-16. Paweł Stopiński
17-27. Przemysław Przesmycki
            Piotr Wroński
47-58. Piotr Kowalczyk

Mężczyźni 50-59:
9-16. Robert Rejze

Mężczyźni 60-64:
5-8. Waldemar Józala
17-24. Ryszard Dyniak
           Sławomir Pychyński

Mężczyźni od 80 lat:
5-8. Zdzisław Orzechowski

TiR




MP Młodzieżowców

07.09.2020
W dn. 03-06.09.20 r. w Sępólnie Krajeńskim odbyły się
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
Wyniki Naszych Reprezentantów:

Młodzieżówki:
25-32. Eliza Brzęczek
           Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa 
           Maz.)
           Karina Kuwerska
           Magdalena Włodarczyk (obie Ulks Moszczenica)

Młodzieżowcy:
17-24. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica)

Młodzieżówki - gra podwójna:
5-8. E. Brzęczek / K. Gierach
9-16. K. Kuwerska / M. Włodarczyk

Młodzieżowcy - gra podwójna:
9-16. J. Baranowski / Sebastian Musiał (LUKS Straszyn)
         J. Gierach / Mariusz Wołowiecki (UMKTS LOB Dęblin)

Gra mieszana:
9-16. E. Brzęczek / Jakub Werner (ENERGA KTS Toruń)
17-32. K. Gierach / J. Gierach
33-64. K. Kuwerska / Łukasz Jaworski (KS Spójnia
           Warszawa)
           M. Włodarczyk / J. Baranowski

Gra drużynowa młodzieżówek:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa M. (E. Brzęczek, K. Gierach)

Gra drużynowa młodzieżowców:
21-24. Łodzkie (J. Baranowski, J. Gierach)

TiR



Komunikat nr 7/WR/2020/2021

05.09.2020
Wyniki losowania na MWŁ w dn. 5.09.2020 r. numerów drużyn do II, III, IV i V ligi męskiej oraz II ligi kobiet.



IMW Młodzików

05.09.2020
W dniu dzisiejszym w Moszczenicy rozegrano 
Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3-4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
       Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3-4. Kacper Latocha
       Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)

Młodziczki - gra podwójna:
1. A. Czabańska / O. Zawada
2. K. Mikulska / N. Rabiega
3-4. Julia Bartoszek / Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)
        Laura Wille (KTS Sieradz) / Lena Zawiślak 
        (LKS Omega Kleszczów)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (obaj MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)
2. K. Latocha / O. Lipa
3-4. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica) / Olivier
       Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
       A. Pakuła / Juliusz Wille (obaj KTS Sieradz)

TiR



INFO

03.09.2020
Wejście na Halę Sportową 
będzie udostępnione od 
g. 08.00.

TiR



Komunikat nr 5/WR/2020/2021

18.08.2020
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach IV ligi męskiej do dnia 1.09.2020 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl


Komunikat nr 6/WR/2020/2021

18.08.2020
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach V ligi męskiej do dnia 1.09.2020 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl


Pożegnanie

18.08.2020
W dniu 15.08.2020r po długiej walce z chorobą odszedł od nas zawodnik LKS Koluszki i UMLKS Brzeziny Wojciech Klim. Pożegnanie naszego kolegi nastąpi w dniu 18.08.2020r. godz. 13.00 na cmentarzu Brzezinach. 


Komunikat nr 1/WR/2020/2021

04.08.2020
Drużyny II, III, IV i V LM oraz II i III LK uprawnione i zgłoszone do udziału w rozgrywkach ligowych w sezonie 2020/2021, z dn. 2.09.2020 r.


Komunikat nr 2/WR/2020/2021

04.08.2020
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach II i III ligi kobiet do dnia 15.08.2020 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Komunikat nr 3/WR/2020/2021

04.08.2020
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi męskiej do dnia 15.08.2020 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Komunikat nr 4/WR/2020/2021

04.08.2020
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach III ligi męskiej do dnia 15.08.2020 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Obóz Sportowy

14.07.2020
MLUKS "Dwójka" Rawa Maz. informuje, iż w dniach 16.08-26.08.2020r odbędzie się obóz sportowy w Rawie Mazowieckiej. W obozie będą uczestniczyli zawodnicy LEWART Lubartów, MLUKS "Dwójka", indywidualni zawodnicy z województwa mazowieckiego. Trenerzy: Tomasz Makowski, Jakub Sagan, Jakub Polański, Zbigniew Bajan. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w obozie. Koszt obozu 1000,00zł. W programie przewidziane są dwa wejścia na basen, platformy, rowery wodne, kajaki, dwa treningi dziennie na stołach oraz jeden fizyczny.
Chętnych do udziału w obozie sportowym prosimy o zgłaszanie się do
10.08.2020r.na adres e-mail z.baja@op.pl
Wszelkich dodatkowych informacji udzielam pod numerem kontaktowym 663754373


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Duch Adam60
2Kiełb Dariusz60
3Antczak Damian57
4Kulczycki Szymon45
5Podsiadło Maciej42
6Brodzki Maciej42
7Stochmal Maciej39
8Walaszczyk Rafał39
9Nitek Jarosław36
10Makowski Tomasz36

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna21
2Kujawiak Anna21
3Niemiec Aleksandra18
4Dukowska Karolina16
5Kuwerska Karina15
6Sima Aleksandra15
7Jagodzińska Klaudia15
8Wrzosek Diana14
9Mikulska Kinga12
10Gapik Paulina9

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub60
2Przybył Michał54
3Kozera Michał51
4Placek Jakub48
5Kozera Paweł 245
6Kulawiński Michał Piotr42
7Winnicki Damian42
8Zawiślak Hubert42
9Placek Wojciech38
10Kozera Paweł38

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz39
2Oracz Łukasz36
3Oracz Michał33
4Orpel Krzysztof33
5Krupa Jacek30
6Wawszczak Kamil26
7Wróblewski Paweł24
8Dudziński Rafał24
9Makowski Maciej21
10Wojewoda Wiktor20

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Jaszczak Zbigniew9
2Wojewoda Bartosz7
3Żbik Nikodem6
4Woźniak2 Sebastian6
5Musiał Sebastian6
6Bartosik Robert5
7Cieploch Piotr5
8Kowalski Bartosz5
9Kasprzak Łukasz5
10Wieloch Zbigniew5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Kieszek Sebastian7
2Ciegielski Adam6
3Pigoń Maciej6
4Dzwonek Krystian5
5Ceroń Jan5
6Kowalczyk Maja4
7Gołasa Marcel4
8Kepiński Paweł3
9Zawiślak Lena3
10Trzcinka Jarosław2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.