sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3 4  5  6  7  8 


Komunikat nr 20/ŁOZTS/2017/2018

12.03.2018
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego młodziczek
 i młodzików, które zostaną rozegrane w dn. 18.03.2018 r. 
w Moszczenicy, z dn. 16.03.2018 r.  

Uaktualnienie godzin rozpoczęcia
poszczególnych turniejów

TiR


Komunikat nr 18/ŁOZTS/2017/2018

12.03.2018
W załączeniu komunikat na III WTK kadetek i kadetów., który zostanie rozegrany w dn. 17.03.2018 r. w Moszczenicy, dn. 15.03.2018 r.  


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

11.03.2018
W dniu 11.03.2018 r. w Moszczenicy odbyły się
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
(Łódzkie - Świętokrzyskie).

Oto wyniki:
Młodziczki - gra indywidualna:
1. Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Klaudia Znojek (LUKS Radość Porzecze)
4. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)

Młodziczki - gra podwójna:
1. J. Skwarek / W. Wróbel
2. Magdalena Ciosek (LUKS Radość Porzecze) 
     / K. Znojek
3. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice)
     / O. Zawada
4. Anna Czabańska / Maria Dolot (obie GUKS Gorzkowice) 

Młodzicy - gra indywidualna:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3. Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)
4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

Młodzicy - gra podwójna:
1. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
     / M. Błaszczyk
2. O. Dziadak / M. Zawiślak
3. O. Lipa / Mateusz Paluch (ULKS Szynczyce)
4. Kacper Sobczak / Mateusz Walaszek (obaj GUKS
     Prosna Wieruszów)

TiR


Komunikat nr 19/WR/2017/2018

06.03.2018
W załączeniu komunikat na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek/ów, który zostaną rozegran w dn. 11.03.2018 r. w Moszczenicy, dn. 8.03.2018 r.  


Wyniki Mistrzostw Polski Seniorek/ów

05.03.2018
W dniach 2-4.03.2018 r. w Raszkowie rozegrano Mistrzostwa
Polski Seniorek i Seniorów. Oto wyniki naszych reprezentantów:
 
Seniorki - gry indywidualnie:
33-64. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
33-64. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy - gry indywidualne:
33-64. Grzegorz Janczewski
33-64. Marcin Sankowski (obaj IKS Start Zduńska W.)
 
eniorki - gry deblowe:
17-32. A. Uchnast / Angelika Janik (KS Podwawelski Kraków)
17-32. E. Brzęczek/ Witkoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn)

Seniorzy - gry deblowe:
5-8. M. Sankowski / Jakub Kosowski (niestowarzyszony)

Gra mieszana:
17-32. Grzegorz Janczewski / Maja Krzewicka (UKS Chrobry Międzyzdroje)
 33-64. A. Uchnast / M. Sankowski


Decyzja Zarządu ŁOZTS

03.03.2018

Zarząd ŁOZTS wprowadził następujące zmiany w kalendarzu rozgrywek.

17.03.2018 r.[s] III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek/ów – Moszczenica

18.03.2018 r. [n] Mistrzostwa Województwa w kat. młodziczek/ów ind. i deble – Moszczenica

15.04.2018 r. [n] Mistrzostwa Województwa w kat. młodziczek/ów drużynówki oraz elim.  IMP – Łowicz

Ostatnią kolejkę ligową z dn. 15.04.2018 r.[n] można rozgrywać bez opłaty w dn. 22.04.2018 r.[n]

 

Za utrudnienia przepraszamy

Zarząd ŁOZTS



Wyniki III GPP Juniorek i Juniorów

26.02.2018
W dniu 23-25.02.2018 r. w Łomży rozegrano III GPP Juniorek i Juniorów. Wyniki naszych reprezentantów:
Juniorki:
8. Dominika Gilewska (MKS Jedynka Łódź)
25-32. Katarzyna Gierach
33-40. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
Juniorzy:
49-56. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
57-64. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
 
Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyli:
Oliwia Kowalska, Zuzanna Niciak (obie MKS Jedynka Łódź) oraz Michał Przybył (KS Energetyk Łódź), Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice), Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)


Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

19.02.2018
W dn. 16-18.02.2018 r. odbył się w Białystoku III GPP Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:
Młodziczki:
2. Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
21-24. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów
33-40. Julita Kurmanowska GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
12. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
18. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
 49-56. Oliwier Dziadak (STS SDK PONG Wieluń)
 
Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczył: 
Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów)


Wyniki Mistrzostw Polski Młodzieżówek/ów

19.02.2018
W dn. 15-18.02.2018 r. odbyły się w Ustrzykach Dolnych Drużynowe i Indywidualne Młodzieżowe Mist. Polski. Oto wyniki Naszych reprezentantów:
 
Drużynowo seniorki:
5-8. Łódzkie (A. Uchnast/P. Stachecka)
 
Drużynowo seniorzy:
17-32. MLUKS Dwójka Rawa Maz.(J. Polański/J. Gierach)
 
Ind seniorki - kat. młodzieżowa:
13-16. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
17-24. Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
 
Seniorki - gra deblowa:
5-8. A. Uchnast/ Katarzyna Hennig (LUKS Chełmno)
9-16. P. Stachecka /Dominika Banaś (KSTS Krosno)
 
Ind. seniorzy - kat. młodzieżowa:
13-16. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)
 
Seniorzy - gra deblowa:
9-16. J. Polański/M. Szczepanek
 
Gra mieszana:
9-16. A. Uchnast/ Daniel Lis (UKS Olesno)
17-32. P. Stachecka /J. Polański
33-64. Aleksandra Chrabąszcz (UKS Olesno)/M. Szczepanek
 


Komunikat nr 14/WR/2017/2018(DPPWŁ)

19.02.2018
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda V z dn.  19.02.2018 r.


Turniej Tenisa Stołowego

17.02.2018
Zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rzgowa, który odbędzie się dn. 24 lutego 2018 r. 


Turniej Tenisa Stołowego

13.02.2018
Zapraszamy, dn. 18 lutego 2018 r. (niedziela) o godz. 10:00 do hali sportowej OSiR w Skierniewicach, ul. Pomologiczna 10 na Urodzinowy Turniej Tenisa Stołowego Amatorów, Weteranów i Osób Niepełnosprawnych.


Wyniki Mistrzostw Woj. Łódzkiego

10.02.2018
W dniach 10-11.02.2018 r. w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:
 
Seniorki - gry indywidualnie:
1. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
2. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Katarzyna Kuwerska (ULKS Moszczenica)
3-4. Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy - gry indywidualne:
1. Grzegorz Janczewski
2. Marcin Sankowski (obaj IKS Start Zduńska W.)
3. Witold Uzarczyk (LUKS Start Przygłów)
4. Damian Rybak (UKS Maków)
 
Seniorki - gry deblowe:
1. A. Uchnast / Dominika Gilewska (obie MKS Jedynka Łódź)
2. K. Kuwerska / Klaudia Jagodzińska (obie ULKS Moszczenica)
3-4. Magdalena Włodarczyk / Magdalena Chmielewska (obie ULKS Moszczenica)
3-4. Magda Frontczak / Oliwia Kowalska (obie MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy - gry deblowe:
1. M. Sankowski / Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska W.)
2. Michał Uzarczyk (LUKS Start Przygłów) / W. Uzarczyk
3-4. Adam Marczak / Robert Radwański (obaj KS Energetyk Łódź)
3-4. Jarosław Nitek (ULKS Moszczenica) / D. Rybak

Gra mieszana:
1. Katarzyna Gierach / Jakub Gierach (oboje MLUKS Dwójka
     Rawa Maz.)
2. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) ł A. Marczak
3-4. Anna Caban (UKS Maków) / D. Rybak
3-4. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) / Mateusz Podsędek
        (UMKS Księżąk Łowicz) 

TiR
 


Wyniki II GPP Żaczek i Żaków

04.02.2018
W dn. 2-4.02.2018 r. odbyły się w Łaziskach Górnych turnieje II GPP Żaczek i Żaków. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Żaczki:
21-24. Anna Czabańska
25-32. Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)
41-48. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Żacy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka
    Rawa Maz.)
17. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
25-32. Mateusz Paluch (ULKS Szynczyce)
33-40. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
33-40. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
57-64. Bartosz Adamiak (GLKS Burza Pawlikowice)
Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczył: 
Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz) 


Komunikat nr 17/ŁOZTS/2017/2018

03.02.2018
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego seniorek i seniorów, które zostaną rozegrane w dn. 10-11.02.2018 r w Moszczenicy, z dn. 8.02.2018 r. 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub87
2Nitek Jarosław81
3Gieraga Michał66
4Gierach Jakub66
5Uzarczyk Michał66
6Rybak Damian66
7Antczak Damian63
8Bobrowski Łukasz60
9Uzarczyk Witold57
10Kwapiś Kuba56

2 LIGA KOBIET
1Kuwerska Katarzyna51
2Włodarczyk Magdalena49
3Caban Anna48
4Kuwerska Karina32
5Niemiec Aleksandra30
6Frontczak Magda27
7Jagodzińska Klaudia26
8Stopińska Marta24
9Kowalska Oliwia24
10Chmielewska Magda23

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz81
2Orpel Krzysztof72
3Placek Jakub69
4Krych Krzysztof69
5Jóźwikowski Fabian60
6Guzek Mateusz57
7Kierzek Kamil57
8Sarzała Mateusz56
9Kunce Ryszard54
10Mazur Paweł54

3 LIGA KOBIET
1Skwarek Julia22
2Sima Aleksandra20
3Dukowska Karolina18
4Rabiega Natalia15
5Kurmanowska Julia14
6Zawada Oliwia13
7Jacczyk Monika13
8Czabańska Anna10
9Machaj Kinga10
10Dolot Maria9

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Cieśliński Dariusz72
2Makowski Maciej63
3Dąbrowski Mateusz51
4Wojewoda Wiktor51
5Szczepaniak Przemysław251
6Dybała Kacper51
7Bernacki Patryk50
8Polak Hubert48
9Kowalczyk Piotr45
10Cywiński Dariusz45

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Zawiślak Hubert35
2Krupa Jacek35
3Zawiślak Maksymilian33
4Nowak Wojciech29
5Zawisza2 Andrzej26
6Mazur Mariusz26
7Dziadak Oliwier24
8Pakuła Bogdan19
9Radlińska Agnieszka15
10Czapla Mateusz14

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.