sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2 3  4 


Festiwal Tenisa Stołowego

14.10.2020

https://www.pzts.pl/komunikaty/festiwal-tenisa-stolowego-gdansk-17-pazdziernika-2020/ 


Polski Związek Tenisa Stołowego, Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku, Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku oraz Urząd miasta Gdańsk zapraszają na Festiwal Tenisa Stołowego w kategoriach skrzat, żak, kadet i juniorów. Turniej odbędzie się 17 października w Gdańsku.





MP Młodzików

06.10.2020
W dn. 02-04.10.20 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa
Polski Młodziczek i Młodzików sezonu 2019/20.
Wyniki Naszych reprezentantów:

Młodziczki - gra pojedyncza:
25-32. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
33-48. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Młodzicy - gra pojedyncza:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS 
       Dwójka Rawa Maz.)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
25-32. Kacper Latocha
           Oskar Lipa
33-48. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)
           Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodziczki - gra podwójna:
17-30. K. Mikulska / O. Zawada

Młodzicy - gra podwójna:
1. Marcel Błaszczyk / Dawid Jadam
    (PKS Kolping Jarosław)
5-8. A. Pakuła / Fabian Sprzączak (MUKS Start Nadarzyn)
9-16. B. Adamiak / Piotr Nykiel (UKS Kępa Dębica)
17-30. K. Latocha / O. Lipa
           Konrad Pyra (VISONEX Wierzbięcin) / J. Wille

Młodziczki - gra drużynowa:
9-16. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, O. Zawada)

Młodzicy - gra drużynowa:
5-8. KTS Sieradz (A. Pakuła, J. Wille)
9-16. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (M. Błasczyk, Szymon 
         Puchalski)
         ULKS Moszczenica (B. Aadamiak, K. Latocha, 
         O. Lipa)

TiR



Kwestionariusz Sanitarny PZTS

05.10.2020
W związku z licznymi pytaniami zamieściłem w panelu
"Wydruki" 
Kwestionariusz Sanitarny PZTS oraz Rekomendacje
PZTS odnośnie COViD-19

TiR



Komunikat nr 10/WR/2020/2021

03.10.2020
Rankingi na I rundę sezonu 2020/2021


MM Młodzików

30.09.2020
W dn. 27.09.20 r. w Moszczenicy odbyły się
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
2. Anna Czabańska
3. Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)
4. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Oskar Lipa
3. Kacper Latocha
4. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)

Młodziczki - gra podwójna:
1. K. Mikulska / N. Rabiega
2. A. Czabańska / O. Zawada
3. Julia Bartoszek / Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka
    Rawa Maz.)
4. Lilianna Kaleta / Laura Wnukiewicz (obie ULKS 
    Moszczenica)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (obaj MLUKS 
    Dwójka Rawa Maz.)
2. K. Latocha / O. Lipa
3. B. Adamiak / Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice) / Sebastian Musiał
    (UMLKS Radomsko)

TiR

PS. W załączeniu wyniki.



MP Kadetów - OOM

29.09.2020
W dn. 24-27.09.20 r. w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa
Polski Kadetek i Kadetów. 
Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki - gra pojedyncza:
33-48. Maria Dolot (GUKS Gorzkowice)
           Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
49-63. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice)

Kadeci - gra pojedyncza:
33-48. Brajan Błaszczyk (MLUKSDwójka Rawa Maz.)
49-60. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)

Kadetki - gra podwójna:
9-16. J. Skwarek / Zuzanna Syrda (KS Bronowianka
         Kraków)
17-32. M. Dolot / J. Kurmanowska

Kadeci - gra podwójna:
17-32. B. Błaszczyk / A. Rzepecki

Kadeci - gra mieszana:
17-32. B. Błaszczyk / M. Dolot
           Michał Mądry (UKS Piast Poprava Ostrzeszów)
           / J. Skwarek
           A. Rzepecki / J. Kurmanowska

Kadetki - gra drużynowa:
15-20. GUKS Gorzkowice (M. Dolot, J. Kurmanowska)

Kadeci - gra pojedyncza:
17-24. LKS Stomil Bełchatów (Łukasz Kasprzak, Bartosz
           Wojewoda)

TiR



IMP Niepełnosprawnych

28.09.2020
W dn. 25-27.09.20 r. w Krakowie odbyły się Indywidualne
Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych.
Wyniki reprezentantów Naszego województwa:

Kobiety - klasa 7-8:
1. Dajana Jastrzębska (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 4:
3. Michał Czułek (ZSN Start Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 5:
1. Sławomir Przybysz (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 6:
1. Sławomir Brak (SSN Start Łódź)

Mężczyźni - klasa 7:
1. Michał Deigsler (ZSN Start 
    Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 10:
3-4. Damian Winnicki (ZSN Start Skierniewice)

Mężczyźni - klasa 11:
3-4. Wiktor Kwiatkowski (SSN Start Łódź)

Gra podwójna mężczyzn - klasa 7-10:
3-4. M. Deigsler / D. Winnicki

Gra podwójna mężczyzn - klasa 11:
2. Waldemar Sadowski (SZANSA Start Gdańsk) 
    / Krzysztof Wałdoch (SSN Start Łódź)
3-4. Paweł Demkowicz (IKS Jezioro Tarnobrzeg)
       / W. Kwiatkowski

Gra mieszana - klasa 6-10:
2. M. Deigsler / Teresa Sturm (KSN Start Kalisz)

TiR



REKOMENDACJE ORGANIZATORA MMM

24.09.2020
WAŻNE!

1. Podczas turnieju wejście na halę gier możliwe będzie tylko dla zawodników i trenerów.
2  Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (obsługa zawodów, sędziowie, zawodnicy, trenerzy, itp.) są zobowiązani do wypełnienia i pozostawienia w gestii Organizatora Kwestionariusza Sanitarnego (Załącznik); brak 
wypełnienia Kwestionariusza Sanitarnego 
będzie skutkować niedopuszczeniem do 
uczestnictwa w zawodach (osoby nieletnie 
- podpis rodzica/opiekuna prawnego); 
3. Wszystkim osobom wchodzącym na halę sportową zmierzona zostanie temperatura; uczestnicy, którzy mają wyższą temperaturę ciała (powyżej 37,5° C) nie mają prawa wejść na teren obiektu sportowego, na którym organizowane są zawody; 
4. Turniej będzie odbywał się bez udziału publiczności.
5. Osobami upoważnionymi do wejścia na hale sportową są uczestnicy zawodów, szkoleniowcy, obsługa sędziowska i obsługa zawodów. 
8. Na terenie obiektów sportowych, podczas trwania całego turnieju, przebywać mogą tylko osoby upoważnione
9. Na terenie obiektu sportowego (z wyłączeniem hali gier) obowiązuje bezwględny obowiązek zakrycia nosa i ust.
10. Zawodnicy w trakcie gry powinni ograniczyć kontakt pomiędzy sobą oraz sędzią do niezbędnego minimum. 
Zakazuje się podawania dłoni przed i po zakończonej rywalizacji. Witamy się i dziękujemy za grę skinieniem głowy. 
11. Przed każdorazowym wejściem na obiekty sportowe zaleca się dezynfekcję rąk. 
12. W hali zaleca się zachowywanie dystansu społecznego.
13. Przy wejściu na Halę Sportową zaleca się zakrywanie nosa i ust oraz zachowanie dystansu społecznego (minimum 2 metry)

TiR.



MW Zaków

23.09.2020
W dn. 12.09.20 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego w kat. żaczek i żaków.
Oto Wyniki:

Żaczki - gra pojedyncza:
1. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
2. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Lilianna Kaleta
       Laura Wnukiewicz (obie ULKS Moszczenica)

Żaczki - gra podwójna:
1. W. Kocik / L. Zawiślak
2. L. Kaleta / L. Wnukiewicz

Żacy - gra pojedyncza:
1. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
2. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
3-4. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Hubert Wściubiak (GUKS Gorzkowice)

Żacy - gra podwójna:
1. S. Musiał / A. Pakuła
2. A. Kwapiś / Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
3-4. Natan Błaszczyk / Patryk Gierach (obaj MLUKS
       Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Konrad Kaniowski / H. Wściubiak (obaj 
       GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.



Komunikat nr 22/ŁOZTS/2019/2020

18.09.2020
W załączeniu komunikat na Międzywojewódzkie Województwa Młodziczek i Młodzikówktóre zostaną rozegrane w dn. 27.09.2020 r. w Moszczenicy z sezonu 2019/2020 

UWAGA: Zmiana dotycząca uczestników Turnieju.



DMW Juniorów, Kadetów i Młodzików

14.09.2020
W dn. 13.09.20 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategoriach
Juniorek/-ów, Kadetek-ów, Młodziczek-ów. Oto wyniki:

Gra drużynowa - Młodziczki:
1. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, Oliwia Zawada)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Julia Bartoszek, Wiktoria
    Kocik)
3. ULKS Moszczenica (Lilianna Kaleta, Laura Wnukiewicz)

Gra drużynowa - Młodzicy:
1. ULKS I Moszczenica (Bartosz Adamiak, Kacper Latocha,
    Oskar Lipa)
2. MLUKS Dwójka I Rawa Maz. (Marcel Błaszczyk,
    Szymon Puchalski)
3-4. GUKS Gorzkowice (Hubert Jaros, Konrad Kaniowski)
       KTS Sieradz (Aleks Pakuła, Juliusz Wille)

Gra drużynowa - Kadetki:
1. GUKS Gorzkowice (Maria Dolot, Julita Kurmanowska)
2. ULKS Moszczenica (Weronika Budzisz, Zuzanna 
    Wieczorek, Marta Wolska)

Gra drużynowa - Kadeci:
1. LKS Stomil Bełchatów (Łukasz Kasprzak, Bartosz 
    Wojewoda)
2. GUKS Gorzkowice (Kamil Bożek, Adam Rzepecki)
3-4. UKS Maków (Jan Ceroń, Hubert Piechut)
       UMLKS Radomsko (Mateusz Musiał, Jakub 
       Sukiennik)

Gra drużynowa - Juniorki:
1. MKS Jedynka Łódź (Magda Frontczak, Marta Holak)
2. ULKS Kusy Łobudzice (Paulina Gapik, Oliwia Zawiasa)
3-4. UKS Maków (Monika Jacczyk, Patrycja Strojek)
       UMLKS Radomsko (Kinga Siemińska, Kinga 
       Więcławska)

Gra drużynowa - Juniorzy:
1. MKS Jedynka Łódź (Artur Frontczak, Krzysztof
    Kamiński, Krzysztof Szulc)
2. IKS Start Zduńska Wola (Michał Przybył, Hubert
    Zalewski, Jakub Zochniak)
3-4. KS Energetyk Łódź (Karol Głowacki, Marcin 
       Grzelak,Jakub Sztyler)
       ULKS Moszczenica (Mateusz Dąbrowski, Miłosz
       Polak, Paweł Świech)

TiR



Komunikat nr 9/WR/2020/2021

12.09.2020
Terminarze ligowe dla IV i V LM z dn. 21.09.2020 r.



Komunikat nr 8/WR/2020/2021

12.09.2020
Terminarze dla II LK oraz II i III LM z dn. 21.09.2020 r. 


BADANIA LEKARSKIE

10.09.2020
Przypominam o aktualnych badaniach lekarskich 
zawodników do lat 23.

TiR

PS. Na całe województwo aktualne badania ma 
       ok. 50 zawodników w wieku młodzieżowym.



Komunikat nr 20/ŁOZTS/2019/2020

08.09.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek/ów, Kadetek/ów i Juniorek/ówktóre zostaną rozegrane w dn. 5-6.09.2020 r. w Moszczenicy oraz 13.09.2020 r. w Rawie Mazowieckiej z sezonu 2019/2020 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Duch Adam60
2Kiełb Dariusz60
3Antczak Damian57
4Kulczycki Szymon45
5Podsiadło Maciej42
6Brodzki Maciej42
7Stochmal Maciej39
8Walaszczyk Rafał39
9Nitek Jarosław36
10Makowski Tomasz36

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna21
2Kujawiak Anna21
3Niemiec Aleksandra18
4Dukowska Karolina16
5Kuwerska Karina15
6Sima Aleksandra15
7Jagodzińska Klaudia15
8Wrzosek Diana14
9Mikulska Kinga12
10Gapik Paulina9

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub60
2Przybył Michał54
3Kozera Michał51
4Placek Jakub48
5Kozera Paweł 245
6Kulawiński Michał Piotr42
7Winnicki Damian42
8Zawiślak Hubert42
9Placek Wojciech38
10Kozera Paweł38

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz39
2Oracz Łukasz36
3Oracz Michał33
4Orpel Krzysztof33
5Krupa Jacek30
6Wawszczak Kamil26
7Wróblewski Paweł24
8Dudziński Rafał24
9Makowski Maciej21
10Wojewoda Wiktor20

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Jaszczak Zbigniew9
2Wojewoda Bartosz7
3Żbik Nikodem6
4Woźniak2 Sebastian6
5Musiał Sebastian6
6Bartosik Robert5
7Cieploch Piotr5
8Kowalski Bartosz5
9Kasprzak Łukasz5
10Wieloch Zbigniew5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Kieszek Sebastian7
2Ciegielski Adam6
3Pigoń Maciej6
4Dzwonek Krystian5
5Ceroń Jan5
6Kowalczyk Maja4
7Gołasa Marcel4
8Kepiński Paweł3
9Zawiślak Lena3
10Trzcinka Jarosław2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.