sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2 3  4  5  6  7 


III WTK Juniorów

27.01.2019
W dniu dzisiejszym rozegrano III Wojewódzki Turniej 
Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Moszczenicy.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
2. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
3. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
1. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
2. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
3. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
4. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

TiR


PS. W załączeniu wyniki turnieju.


III WTK Młodzików

26.01.2019
W dniu dzisiejszym w Rawie Mazowieckiej odbył się
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek
i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Laura Wille (KTS Sieradz)
2. Marta Wolska (ULKS Moszczenica)
3. Anna Czabańska
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Komunikat nr 23/WR/2018/2019

21.01.2019
Rankingi ligowe na II rundę sezonu 2018/2019 w II LK, II LM, III LM, IV LM


Komunikat nr 22/WR/2018/2019

21.01.2019
W załączeniu terminarz na II rundę sezonu 2018/2019 w II LK oraz III LM, IV LM i V LM. 


Komunikat nr 21/WR/2018/2019

21.01.2019
W załączeniu terminarz na II rundę sezonu 2018/2019 w II LM. 


III WTK Seniorów

20.01.2019
W dniu 20.01.2019 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się
III WTK Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Paulina Stachecka
2. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Karina Kuwerska
4. Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)

Seniorzy:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Piotr Podsędek (UMKS Księżak Łowicz)
3. Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)
4. Witold Uzarczyk (LUKS Start Przygłów)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Komunikat nr 15/WR/2018/2019(DPPWŁ)

16.01.2019
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda III z dn.  20.01.2019 r. 


Komunikat nr 16/ŁOZTS/2018/2019

15.01.2019
W załączeniu komunikaty na III WTK juniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 27.01.2019 r. w Moszczenicy. z dn. 25.01.2019 r.


Komunikat nr 15/ŁOZTS/2018/2019

15.01.2019
W załączeniu komunikaty na III WTK młodziczek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 26.01.2019 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 24.01.2019 r.


Komunikat nr 14/ŁOZTS/2018/2019

15.01.2019
W załączeniu komunikaty na III WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 20.01.2019 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 18.01.2019 r.


Wyniki II GPP Żaczek i Żaków

14.01.2019
W dniach 11-13.01.2019 r. w Wałbrzychu rozegrano II GPP Żaczek i Żaków. Oto wyniki:

Żaczki:
12. Laura Wille (KTS Sieradz)
17. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
57-64. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
57-64. Jagoda Karkoszka (GUKS Prosna Wieruszów)

Żacy:
3-4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
6. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
8. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
21-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
33-40. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyła: Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)


Kalendarz styczeń-czerwiec 19 r.

13.01.2019
UWAGA: Zmiany w kalendarzu rozgrywek

Nastąpiły zmiany dat niektórych turniejów 
indywidualnych.

03.03. - III WTK Kadetek/-ów
             MW Młodzieżowców
23.03. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa 
             Młodziczek/-ów (Świętokrzyskie)
30-31.03. - (tylko) Ind. i Druż. MW Młodziczek/-ów
06-07.04.  - Ind. i Druż. MW Kadetek/-ów i Juniorek/-ów
07.04. - Półfinały Drużynowe do MP Młodziczek/-ów
13.04. - Półfinały Drużynowe do MP Kadetek/-ów
             Juniorek/-ów


Za utrudnienia w rozgrywkach ligowych przepraszamy.
Powstał dodatkowy termin rezerwowy dla rozgrywek 
ligowych - 10 luty.


Za Zarząd
Tomasz Ruszkiewicz



Turniej Tenisa Stołowego

10.01.2019
Turniej Tenisa Stołowego WOŚP w Wiśniowej Górze, dn. 13.01.2019 r.


Wstępne terminarze ligowe

08.01.2019
Wstępne terminarze ligowe do dn. 20.01.2019 r. termin ostateczny, z dn. 20.01.2019 r.


Wstępne terminarze ligowe

08.01.2019
Wstępne terminarze ligowe do dn. 20.01.2019 r. termin ostateczny, z dn. 20.01.2019 r. 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz78
2Włodyka Paweł75
3Brodzki Maciej69
4Polański Jakub66
5Fareitarau Dzmitry60
6Karmoliński Maciej56
7Kwapiś Kuba53
8Gierach Jakub51
9Makowski Tomasz51
10Uzarczyk Witold42

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena54
2Ledzion Katarzyna45
3Kuwerska Katarzyna45
4Zawiasa Oliwia39
5Frontczak Magda37
6Caban Anna36
7Kuwerska Karina34
8Holak Marta34
9Sima Aleksandra33
10Chmielewska Magda31

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Robak Jacek72
2Winnicki Damian66
3Mazur Paweł63
4Kowalski Mateusz60
5Kierzek Kamil57
6Jarmakowski Kamil57
7Maczużak Bartłomiej57
8Łuczak Przemysław51
9Krych Krzysztof51
10Frątczak Arkadiusz50

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub87
2Krupa Jacek75
3Zawiślak Hubert75
4Szulc Krzysztof70
5Frontczak Artur63
6Zawada Kamil63
7Kuśmierski Jakub60
8Makowski Maciej57
9Mazur Mariusz57
10Zawiślak Maksymilian56

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Piotrowski Tomasz27
2Orpel Krzysztof26
3Ciszewski Arkadiusz19
4Grzelak Mateusz18
5Siewierski Marek18
6Kozłowicz Tomasz17
7Czajkowski Piotr17
8Dziadak Oliwier14
9Michniewicz Michał14
10Oset Marcin12

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol11
2Winkler Mateusz8
3Czapla Mateusz7
4Grzelak_2 Marcin7
5Tatara Artur5
6Sztyler Jakub5
7Witaszczyk Bartłomiej4
8Marchlewski Maksymilian4
9Szwedzik_2 Jakub2
10Sokalska Julia1

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.