sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5 


Kurs sędziowski na Sędziego-Kandydata

19.01.2022
Kolegium Sędziów ŁOZTS informuje, że w dn. 05.02.22 r.
(sobota) o godz. 10.00. na obiekcie MKS Jedynka
przy ul. Czajkowskiego w Łodzi 
- odbędzie się kurs sędziowski połączony z egzaminem
na Sędziego- kandydata.
Na miejscu będzie pobierana opłata w wysokości 5,-

Zgłoszenia do dn. 02.02.22 r. proszę wysyłać do
Przewodniczącego Kolegium Sędziów
p. Tomasza Ruszkiewicza pod adres email:
tomiru@interia.pl 

Przepisy i regulacje gry w tenisa stołowego można 
znaleźć na stronie PZTS www.pzts.pl w zakładkach
Rozgrywki/Regulamin rozgrywek
oraz na stronie www.ittf.com
https://documents.ittf.sport/document/263

TiR



Komunikat 11/WRŁOZTS/2021/2022

18.01.2022
W załączeniu komunikaty organizacyjny na III MTK 
w kat. mł.,kad., jun., które zostaną rozegrane 
w dn. 22.01.2022 r. w Makowie i Moszczenicy.



Wyniki III WTK Seniorek i Seniorów

09.01.2022
W dniu 9.01.2022 r. w Moszczenicy rozegrany został 
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
4. Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Seniorzy:
1. Piotr Chmiel (IKTS Start Zduńska Wola)
2. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
4. Damian Rybak (LKS Biała Rawska)

PS. W załączeniu wyniki.



Komunikat 22/WRŁOZTS/2021/2022

09.01.2022
Terminarze ligowe na II rundę sezonu 2021-2-22


Komunikat 21/WRŁOZTS/2021/2022

04.01.2022
Listy rankingowe na II rundę sezonu 2021-2022. 


Komunikat 10/ŁOZTS/2021/2022

03.01.2022
W załączeniu komunikat organizacyjny na III WTK Seniorek i Seniorów, które zostaną rozegrane w dn. 9.01.2022 r. w Moszczenicy. z dn. 8.01.2022 r. (nowość!!! turniej rozgrywany będzie w grupach)


Komunikat 20/WRŁOZTS/2021/2022

22.12.2021
Wstępny terminarz II LM z dn. 8.01.2022


Komunikat 19/WRŁOZTS/2021/2022

21.12.2021
Wyniki II Ligi Mężczyzn po I rundzie sezonu 2021-2022 po weryfikacji.


II GPP Żaczek i Żaków

20.12.2021
W dn. 17-19.12.2021 r. w Sępólnie Krajeńskim został rozegrany II GPP Żaczek i Żaków

Oto wynik naszych reprezentantów:

Żaczki:
17-24. Lilianna Kaleta
57-64. Alicja Justyna (obie ULKS Moszczenica)

Żacy:
25-32. Tymon Michalski (MKS Jedynka Łódź)
33-40. Szymon Bogucki 
41-48. Mikołaj Zajda
57-64. Alan Proniewski (wszyscy ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wystąpił:
Miłosz Zajda (ULKS Moszczenica)



Wyniki II GPP Juniorek i Juniorów

20.12.2021
W dniu 17-19.12.2021 r. w Ostródzie rozegrany został II GPP Juniorek i Juniorów. 
Oto wynik naszych reprezentantów:

Juniorki:
25-32. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Juniorzy:
13-16. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wystąpiły: Marta Holak, Magda Fronczak (obie MKS Jedynka Łódź)



Turniej odwołany

15.12.2021
Klub Sportowy MKS Jedynka Łódź, informuje 
iż w związku z sytuacją pandemiczną w kraju 
odwołuje Ogólnopolski Turniej Szkół
"Łódzka Gwiazdka", który miał się odbyć
w dn. 19-20.12.21 r.

TiR



Wyniki IV GPP Weteranów

15.12.2021
W dn. 11-12.12.21 r. w Węgierskiej Górce rozegrane
zostało IV GPP Weteranów.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kobiety 50-59 lat:
5-6. Iwona Lewandowska (Łódź)

Mężczyźni 40-49 lat:
3-4. Rafał Walaszczyk (Łódź)
9-12. Paweł Stopiński (Skierniewice)
13-16. Piotr Wroński (Rzgów)
37-40. Arkadiusz Frątczak (Łódź)

Mężczyźni 50-59 lat:
17-24. Krzysztof Placek (Skierniewice)
25-32. Robert Rejze (Łódź)

Mężczyźni 60-64 lat:
21-24. Sławomir Pychyński (Wieluń)

Mężczyźni 65-69 lat:
5-6. Waldemar Józala (Wieluń)

Mężczyźni od 80 lat:
3-4. Zdzisław Orzechowski (Łowicz)

TiR



Komunikat 17/WRŁOZTS/2021/2022

14.12.2021
Wstępny terminarz IV LM oraz V LM z dn. 8.01.2022


Komunikat 18/WRŁOZTS/2021/2022

14.12.2021
Wstępny terminarz II LK oraz III LM z dn. 8.01.2022


Komunikat 16/WRŁOZTS/2021/2022

13.12.2021
Wyniki III Ligi Mężczyzn po I rundzie sezonu 2021-2022 po weryfikacji.

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Chmiel Piotr78
2Janczewski Grzegorz75
3Polański Jakub75
4Brodzki Maciej66
5Antczak Damian54
6Rybak Damian54
7Gierach Jakub54
8Pietkiewicz Maciej52
9Gierak Przemysław52
10Mazurek Wiesław51

2 LIGA KOBIET
1Wrzosek Wiktoria36
2Brzęczek Eliza30
3Gierach Katarzyna24
4Holak Marta24
5Dukowska Karolina24
6Stachecka Paulina22
7Frontczak Magda22
8Ledzion Katarzyna21
9Sima Aleksandra21
10Caban Anna18

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Stopiński Paweł66
2Piotrowski Tomasz48
3Placek Wojciech48
4Kowalski Mateusz48
5Robak Jacek45
6Markowski Michał42
7Wrzosek Andrzej40
8Nitek Jarosław39
9Romanowski Andrzej39
10Placek Krzysztof39

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Oracz Michał57
2Wróblewski Paweł48
3Makowski Maciej45
4Musiał Sebastian42
5Grzelak_2 Marcin39
6Czuj Władysław39
7Zawada Kamil39
8Wojewoda Włodzimierz36
9Głowacki Karol33
10Borkowski Radosław32

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Lis Mariusz20
2Mirkowski Wiktor14
3Pukacz Andrzej14
4Szklarek Grzegorz13
5Żbik Nikodem12
6Kasprzak Łukasz10
7Wojewoda Bartosz10
8Cieploch Piotr9
9Klimek Mariusz9
10Kopcik Jakub8

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.