sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4 


Wstępne terminarze i rankingi ligowe

01.03.2021
Wstępne terminarze na II i III ligę mężczyzn oraz II ligę kobiet.
Wstępne terminarze na IV i V ligę mężczyzn.
Kalendarz ostateczny opublikowany zostanie dn. 15.03.2021 r. 
Wstępne rankingi ligowe. 



Komunikat nr 6/ŁOZTS/2020/2021

28.02.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na I WTK żaczek i żaków oraz Mistrzostwa Młodzieżówek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 6.03.2021 r. w Moszczenicy w hali GOSiR ul. Spacerowa 15. 

 OBOWIAZUJE: 
Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek [oprócz zawodników grających i sędziów stolikowych
Przed wejsciem na halę rozgrywek obowiązkowa dezynfekcja rąk.
Osoby przebywający na sali muszą oddać wypełniony kwestronariusz sanitarny.
Na hali przebywają tylko trenerzy licencjonowani. 
Turniej bez kibiców.



Listy Kwalifikacyjne do MW Młodzieżowców

23.02.2021
W załączeniu listy kwalifikacyjne do MW Młodzieżowców.

TiR

PS. Możliwe przeniesienie MW Młodzieżowców na 6 marca.



II GPP Seniorów

22.02.2021
W dn. 19-21.02.21 r. rozegrano II GPP Seniorek 
i Seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim.
Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
29-32. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
33-36. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa 
            Mazowiecka)



TiR



Klasyfikacja II WTK Seniorów

14.02.2021
Witam!
 
Przesyłam Klasyfikację II WTK Seniorek-ów.
Zgodnie z Uchwałą PZTS do klasyfikacji II WTK sez. 2020/21 zalicza się średnią pkt. za:
 
III WTK sez. 2019/20
I WTK sez. 2020/21
 
  
Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS
Tomasz Ruszkiewicz



Komunikat nr 11/WR/2020/2021

28.12.2020
Wyniki rozgrywek drużynowych II LK po I rundzie sezonu 2020/2021


Komunikat nr 12/WR/2020/2021

28.12.2020
Wyniki rozgrywek drużynowych III LM po I rundzie sezonu 2020/2021


Komunikat nr 13/WR/2020/2021

28.12.2020
Wyniki rozgrywek drużynowych IV i V LM po pierwszej rundzie sezonu 2020/2021


I WTK Kadetów

20.12.2020
W dniu 20.12.2020 r. w Moszczenicy I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów.
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska
3, Zuzanna Wieczorek (obie ULKS Moszczenica)
4, Laura Wille (Niestowarzyszona)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Szymon Zajda
3. Kacper Latocha
4. Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



Komunikat nr 02-20-21 (I WTK Kadetek-ów)

14.12.2020
W załączeniu komunikat organizacyjny I WTK 
Kadetek-ów, który zostanie rozegrany 
w dn. 20.12.20 r. w Hali GOSiR przy ul. Spacerowej 15
 w Moszczenicy.

UWAGA: Ze względu na to, że powiat jest w strefie
czerwonej

OBOWIAZUJE: 
- Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek (oprócz 
  zawodników grających i sędziów stolikowych)
- Przy wejściu na Salę rozgrywek obowiązkowa 
  dezynfekcja rąk.

TURNIEJ:
Bez kibiców!

Osoby wchodzące na Halę rozgrywek muszą 
bezwzględnie oddać wypełniony 
kwestionariusz sanitarny.


TiR




I WTK Juniorów

13.12.2020
W dniu 13.12.2020 r. w Łodzi rozegrany został 
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
2. Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)
3. Julia Skwarek
4. Natalia Rabiega (obie GUKS Prosna Wieruszów)

Juniorzy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)
3. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)
4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



Komunikat nr 05-20-21 (I WTK Juniorek-ów)

07.12.2020
W załączeniu komunikat organizacyjny I WTK 
Juniorek-ów, który zostanie rozegrany 
w dn. 13.12.20 r. w ZSO nr 1 przy ul. Czajkowskiego 14
 w Łodzi.

UWAGA: Ze względu na to, że powiat jest w strefie
czerwonej

OBOWIAZUJE: 
- Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek (oprócz 
  zawodników grających i sędziów stolikowych)
- Przy wejściu na Salę rozgrywek obowiązkowa 
  dezynfekcja rąk.

TURNIEJ:
Bez kibiców!

Osoby wchodzące na Halę rozgrywek muszą 
bezwzględnie oddać wypełniony 
kwestionariusz sanitarny.


TiR




I WTK Młodzików

06.12.2020
W dniu 6.12.2020 r. rozegrany został w Moszczenicy
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek 
i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Laura Wille (Niestowarzyszona)
2. Julia Bartoszek
3. Wiktoria Kocik (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Młodzicy:
1. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
2. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



Komunikat nr 04-20-21 (I WTK Młodziczek-ów)

03.12.2020
W załączeniu komunikat organizacyjny I WTK 
Młodziczek-ów, który zostanie rozegrany 
w dn. 06.12.20 r. w Hali GOSiR przy ul. Spacerowej 15
 w Moszczenicy.

UWAGA: Ze względu na to, że powiat jest w strefie
czerwonej

OBOWIAZUJE: 
- Bezwzględny NAKAZ noszenia maseczek (oprócz 
  zawodników grających i sędziów stolikowych)
- Przy wejściu na Salę rozgrywek obowiązkowa 
  dezynfekcja rąk.

TURNIEJ:
Bez kibiców!

Osoby wchodzące na Halę rozgrywek muszą 
bezwzględnie oddać wypełniony 
kwestionariusz sanitarny.


TiR

PS. W miarę możliwości prosimy o podawanie 
       nazwisk zawodniczek-ów tzw. "dzikie karty", 
       którzy z różnych przyczyn nie mogli 
       zagrać w I MTK.
       Pierwszeństwem będą zawodniczki-cy  
       znajdujący się na końcowych listach 
       klasyfikacyjnych s. 2019/20.



Turniej odwołany

01.12.2020
Klub Sportowy Energetyk Łódź ,informuje 
iż w związku z sytuacją pandemiczną w kraju 
oraz zwiększoną ilością przypadków 
koronawirusa odwołuje Turniej o Puchar 
Stanisława Frączyka który miał się odbyć 
5 grudnia 2020 roku.


Dziękuję i pozdrawiam
Wiceprezes KSE
K.Sejdak
 


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Duch Adam60
2Kiełb Dariusz60
3Antczak Damian57
4Kulczycki Szymon45
5Brodzki Maciej45
6Uzarczyk Michał45
7Podsiadło Maciej42
8Nitek Jarosław42
9Stochmal Maciej39
10Uzarczyk Witold39

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna21
2Kujawiak Anna21
3Niemiec Aleksandra18
4Dukowska Karolina16
5Kuwerska Karina15
6Sima Aleksandra15
7Jagodzińska Klaudia15
8Wrzosek Diana14
9Mikulska Kinga12
10Gapik Paulina9

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub60
2Przybył Michał54
3Kozera Michał51
4Placek Jakub48
5Kozera Paweł 245
6Kulawiński Michał Piotr42
7Winnicki Damian42
8Zawiślak Hubert42
9Placek Wojciech38
10Kozera Paweł38

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz39
2Oracz Łukasz36
3Oracz Michał33
4Orpel Krzysztof33
5Krupa Jacek30
6Wawszczak Kamil26
7Wróblewski Paweł24
8Dudziński Rafał24
9Makowski Maciej21
10Wojewoda Wiktor20

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Jaszczak Zbigniew9
2Wojewoda Bartosz7
3Żbik Nikodem6
4Woźniak2 Sebastian6
5Musiał Sebastian6
6Bartosik Robert5
7Cieploch Piotr5
8Kowalski Bartosz5
9Kasprzak Łukasz5
10Wieloch Zbigniew5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Kieszek Sebastian7
2Ciegielski Adam6
3Pigoń Maciej6
4Dzwonek Krystian5
5Ceroń Jan5
6Kowalczyk Maja4
7Gołasa Marcel4
8Kepiński Paweł3
9Zawiślak Lena3
10Trzcinka Jarosław2

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.