sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4 5  6  7 


II WTK Młodzików

23.11.2019
W dniu 23.11.2019 r. odbył się w Moszczenicy II Wojewódzki 
Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
3. Laura Wille (KTS Sieradz)
4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
1. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
2. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
3. Sebastian Kieszek (KS Elta Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR


PS. W załączeniu wyniki.



Komunikat nr 15/WR/2019/2020

22.11.2019
W załączeniu komunikat na Drużynowy Puchar Polski Woj. Łódzkiego, zgłoszenia drużyn z imiennymi składami do w dn. 30.11.2019 r., losowanie w dn. 1.12.2019 r.  


VII Turniej o Puchar Stanisława Frączyka

21.11.2019
Zapraszamy na VII Turniej o Puchar Stanisława Frączyka,
który odbędzie się w dn. 07.12.19 r. o g. 10.00.
na obiektach KS Energetyk przy ul. Wacława 22/24
w Łodzi.

TiR




2 Turniej Grand Prix Łodzi

21.11.2019
2 Grand Prix Łodzi Amatorów i Weteranów

DATA: niedziela 24 listopada 2019

MIEJSCE: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14
WPISOWE: 20zł
ZGŁOSZENIA: przyjmowane tylko pisemną drogą elektroniczną:
e-mail, SMS-em lub forum ŁLAiWTS do godziny 20 w piątek 22 listopada,
W zgłoszeniu podajemy:
UCZESTNICY 1 turnieju - nazwisko i imię
NOWI UCZESTNICY: nazwisko i imię, rocznik, miejscowość/drużyna, telefon/mail do kontaktu.
Osoby z pierwszej szesnastki mają zapewniony udział i rozstawienie jeśli zgłoszą się do czwartku do godziny 20. Po tym terminie tracą wszystkie przywileje.  
Ze sportowym pozdrowieniem
Waldemar Ciesiołkiewicz



Komunikat nr 12/ŁOZTS/2019/2020

17.11.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 23.11..2019 r. w Moszczenicy. z dn. 21.11.2019 r. 


II WTK Juniorów

11.11.2019
W dn. 10.11.19 r. odbył się II WTK
Juniorek i Juniorów w Rawie Mazowieckiej. 
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
2. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
4. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)

Juniorzy:
1. Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola)
2. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
3. Jakub Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



II WTK Kadetów

09.11.2019
W dniu 9.11.2019 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się
II WTK Kadetek i Kadetów. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Maria Dolot
3. Oliwia Zawada
4. Julita Kurmanowska (wszystkie GUKS Gorzkowice)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha
4. Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.



II WTK Seniorów

03.11.2019
W dniu 3.11.2019 r. w Łodzi rozegrano II Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek
3. Agata Uchnast
4. Katarzyna Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa M.)

Seniorzy:
1. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)
3. Jakub Gierach
4. Damian Rybak (obaj MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR



Komunikat nr 11/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK juniorek i juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 10.11..2019 r. w Rawie Mazowieckiej. poprawiony z dn. 8.11.2019 r. 


Komunikat nr 10/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 9.11..2019 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 7.11.2019 r. 


Komunikat nr 09/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 3.11..2019 r. w Łodzi. z dn. 1.11.2019 r. 


Wyniki II MTK

26.10.2019
Wyniki II MTK w Moszczenicy i Rawie Mazowieckiej z dn. 26.10.2019 r.


Turniej Tenisa Stołowego

23.10.2019
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym, dn. 11.11.2019 r. OSiR TATAR


Turniej Tenisa Stołowego

21.10.2019

XI Turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci trenera i działacza sportowego Stanisława Dorynia, Brzeziny dn. 17.11.2019 r.



Komunikat nr 08/ŁOZTS/2019/2020

19.10.2019
W załączeniu komunikaty na II MTK młodziczek-ów, kadetek-ów i juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 26.10.2019 r. w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy.

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub84
2Gierach Jakub75
3Antczak Damian66
4Stochmal Maciej63
5Mazurek Wiesław56
6Nitek Jarosław54
7Podsędek Mateusz54
8Rybak Damian48
9Podsiadło Maciej48
10Podsędek Piotr47

2 LIGA KOBIET
1Kujawiak Anna39
2Caban Anna39
3Włodarczyk Magdalena30
4Holak Marta30
5Kuwerska Karina24
6Frontczak Magda22
7Ledzion Katarzyna22
8Zawiasa Oliwia21
9Sima Aleksandra21
10Stopińska Marta18

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał72
2Kozera Paweł 272
3Szulc Krzysztof63
4Winnicki Damian63
5Zochniak Jakub51
6Przybył Michał51
7Placek Jakub51
8Placek Krzysztof48
9Zajkowski Rafał43
10Papuga Dawid42

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 254
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Makowski Maciej39
5Kuśmierski Jakub36
6Oracz Jacek36
7Zajda Tomasz36
8Zawiślak Maksymilian34
9Grzelak Mateusz33
10Wojewoda Wiktor33

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Dudziński Rafał27
2Zajda Szymon23
3Skwarek Julia22
4Woźniak2 Sebastian18
5Siewierski Marek16
6Gapik Maciej15
7Blada Jerzy15
8Rabiega Natalia14
9Kopcik Kuba14
10Oset Marcin13

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir19
2Głowacki Karol18
3Jaros Hubert18
4Rzepecki Adam16
5Czuj Władysław16
6Grzelak_2 Marcin15
7Sztyler Jakub13
8Barański Marcin11
9Kieszek Sebastian10
10Kowalczyk Maja8

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.