sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4


Komunikat nr 7/WR/2019/2020

21.08.2019
Wyniki losowania na Zarządzie ŁOZTS w dn. 19.08.2019 r. numerów drużyn do II i III lig


Komunikar nr 6/WRŁOZTS/2019/2020

16.08.2019
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach V ligi męskiej do dnia 28.08.2019 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Komunikar nr 5/WRŁOZTS/2019/2020

16.08.2019
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach IV ligi męskiej do dnia 28.08.2019 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Obóz Stortowy w Rawie Mazowieckiej

05.08.2019
  MLUKS "Dwójka" Rawa Maz. informuje, iż w dniach 22.08-30.08.2019r odbędzie się obóz sportowy w Rawie Mazowieckiej. W obozie będą uczestniczyli zawodnicy Spójnia Warszawa,  HALS Warszawa, LEWART Lubartów, ULKS  Moszczenica, MLUKS "Dwójka". Trenerzy: Tomasz Makowski, Jakub Sagan, Jarosław Nitek, Zbigniew Bajan. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w obozie. Koszt obozu 900,00zł. W programie przewidziane są trzy wejścia na basen, platformy, rowery wodne, kajaki, dwa treningi dziennie na stołach.
Chętnych do udziału w obozie sportowym prosimy o zgłaszanie się do
19.08.2019r.na adres e-mail z.baja@op.pl
Wszelkich dodatkowych informacji udzielam pod numerem kontaktowym 663754373



Komunikat nr 4/WRŁOZTS/2019/2020

01.08.2019
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach III ligi męskiej do dnia 15.08.2019 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  



Komunikat nr 3/WRŁOZTS/2019/2020

01.08.2019
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi męskiej do dnia 15.08.2019 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  



Komunikat nr 2/WRŁOZTS/2019/2020

01.08.2019
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach II i III ligi kobiet do dnia 15.08.2019 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  



Komunikat nr 1/WRŁOZTS/2019/2020

01.08.2019
Drużyny II, III, IV i V LM oraz II i III LK uprawnione i zgłoszone do udziału w rozgrywkach ligowych w sezonie 2019/2020, z dn. 26.08.2019 r.


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub48
2Nitek Jarosław45
3Gierach Jakub42
4Stochmal Maciej42
5Mazurek Wiesław33
6Baranowski Jakub33
7Antczak Damian30
8Uzarczyk Michał27
9Mazur Paweł26
10Rybak Damian24

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena21
2Holak Marta18
3Frontczak Magda15
4Zawiasa Oliwia15
5Sima Aleksandra15
6Kujawiak Anna14
7Stopińska Marta14
8Kuwerska Katarzyna12
9Ledzion Katarzyna12
10Caban Anna12

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Przybył Michał39
2Kozera Michał30
3Placek Krzysztof30
4Kozera Paweł 230
5Szulc Krzysztof30
6Zochniak Jakub28
7Winnicki Damian27
8Papuga Dawid24
9Kunce Ryszard22
10Frontczak Artur21

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 230
2Krupa Jacek30
3Zawiślak Hubert27
4Wojewoda Wiktor24
5Zajda Tomasz21
6Ciszewski Arkadiusz21
7Kozera Paweł20
8Oracz Jacek20
9Zawiślak Maksymilian18
10Kuśmierski Jakub18

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Zajda Szymon14
2Skwarek Julia14
3Woźniak2 Sebastian13
4Dudziński Rafał12
5Siewierski Marek9
6Gapik Maciej9
7Sobczak Kacper9
8Oset Marcin8
9Rabiega Natalia8
10Płuciennik Bartosz5

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir8
2Rzepecki Adam8
3Jaros Hubert8
4Grzelak_2 Marcin7
5Kieszek Sebastian6
6Głowacki Karol6
7Sztyler Jakub5
8Czuj Władysław4
9Sitarski Wiktor4
10Barański Marcin4

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.