sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4 5  6  7  8 


III WTK Juniorów

28.01.2018
W dniu 28.01.2018 r. w Łodzi rozegrano III Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów. Oto wyniki
:
Juniorki:
1. Katarzyna Gierach
2. Eliza Brzęczek
3. Wiktoria Wróbel (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa
     Maz.)
4. Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
3. Michał Oracz (LKS Stomil Bełchatów)
4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Komunikat nr 16/ŁOZTS/2017/2018

23.01.2018
W załączeniu komunikat na III WTK juniorek i juniorów., który zostanie rozegrany w dn. 28.01.2018 r. w Łodzi, dn. 26.01.2018 r.


III WTK Młodzików i MW Młodzieżowców

21.01.2018
W dniu 21.01.2018 r. w Gorzkowicach odbyły się:
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek 
i Młodzików oraz Mistrzostwa Województwa w kat.
Młodzieżowców. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska
3. Maria Dolot (obie GUKS Gorzkowice)
4. Jessica Kopeć (ULKS Szynczyce)

Młodzicy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Oliwer Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)
3. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

Seniorki - kat. młodzieżowa:
1. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
2. Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Aleksandra Niemiec (UMLKS Radomsko)

Seniorzy - kat. młodzieżowa:
1. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Paweł Ryś (ULKS Moszczenica)
3-4. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
       Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)

Awans na MP Młodzieżowców uzyskali:
Agata Uchnast i Paulina Stachecka
Jakub Polański i Michał Szczepanek

TiR


III WTK Seniorów

14.01.2018
W dniu 14.01.2018 r. rozegrano III Wojewódzki Turniej
Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
2. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Dominika Gilewska (MKS Jedynka Łódź)
4. Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)
2. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maaz.)
3. Michał Uzarczyk (LUKS Start Przygłów)
4. Marcin Sankowski (IKS Start Zduńska Wola)

TiR


Komunikat nr 15/ŁOZTS/2017/2018

14.01.2018
W załączeniu komunikat na III WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 21.01.2018 r. w Gorzkowicach oraz Mist. Woj. Łódzkiego Młodzieżówek i Młodzieżowców. z dn. 14.01.2018 r.


Komunikat nr 14/WR/2017/2018(DPPWŁ)

11.01.2018
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda III  22.01.2018 r. 


Komunikat nr 19/WR/2017/2018

07.01.2018
Rankingi ligowe na drugą rundę rozgrywek drużynowych: II LK, II LM, III LM, IV LM


Komunikat nr 14/ŁOZTS/2017/2018

07.01.2018
W załączeniu komunikat na III WTK seniorek i seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 14.01.2018 r. w Rawie Mazowieckiej.  z dn. 16.01.2018 r.


Komunikat nr 13/ŁOZTS/2017/2018

07.01.2018
W załączeniu komunikat na III MTK mł., kad., jun., który zostanie rozegrany w dn. 13.12.2017 r. w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy. 


Komunikat nr 18/WR/2017/2018

19.12.2017
Terminarze rozgrywek ligowych II rundy sezonu 2017-2018   


II WTK Żaków

16.12.2017
W dniu 16.12.2017 r. w Łodzi rozegrano II Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Zaków. Oto wyniki:

Żaczki:
1. Natalia Rabiega (WKS Prosna Wieruszów)
2. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
3. Nikola Makos (STS SDK MOS Pong Wieluń)
4. Laura Wille (MKS Jedynka Łódź)

Żacy:
1. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)

TiR


Turniej Tenisa Stołowego

12.12.2017

turniej XVI edycji GRAND PRIX ŁODZI amatorów i weteranów tenisa stołowego, 17 grudnia 2017 r. od godz. 9:30 w ZSO nr 1 w Łodzi.



Turniej Tenisa Stołowego

12.12.2017

 „ŁÓDZKA GWIAZDKA 2017” XV OGÓLNOPOLSKI ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZKÓŁ W TENISIE STOŁOWYM, dn. 16.12.2017 r. w Łodzi



II GPP Juniorek i Juniorów

11.12.2017
W dniach 8-10.12.2017 r. w Ostródzie rozegrano
II GPP Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
14. Dominika Gilewska (MKS Jedynka Łódź)
25-32. Wiktoria Wrzosek
25-32. Katarzyna Gierach
33-40. Eliza Brzęczek (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Juniorzy:
21-24. Kuba Kwapiś  ( MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
41-48. Artur Fronczak (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Patryk Bernacki (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tryb.)
 
ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyły: 
Magdalena Chmielewska, Karina Kuwerska i Magdalena Włodarczyk (wszystkie ULKS Moszczenica), 
Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka Rawa Maz.), Magda Fronczak, Marta Holak i Zuzanna Niciak (wszystkie MKS Jedynka Łódź)


Komunikat nr 17/WR/2017/2018

07.12.2017
Wyniki II, III i IV LM po I rundzie sezonu 2017/2018

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub87
2Nitek Jarosław81
3Gieraga Michał66
4Gierach Jakub66
5Uzarczyk Michał66
6Rybak Damian66
7Antczak Damian63
8Bobrowski Łukasz60
9Uzarczyk Witold57
10Kwapiś Kuba56

2 LIGA KOBIET
1Kuwerska Katarzyna51
2Włodarczyk Magdalena49
3Caban Anna48
4Kuwerska Karina32
5Niemiec Aleksandra30
6Frontczak Magda27
7Jagodzińska Klaudia26
8Stopińska Marta24
9Kowalska Oliwia24
10Chmielewska Magda23

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz81
2Orpel Krzysztof72
3Placek Jakub69
4Krych Krzysztof69
5Jóźwikowski Fabian60
6Guzek Mateusz57
7Kierzek Kamil57
8Sarzała Mateusz56
9Kunce Ryszard54
10Mazur Paweł54

3 LIGA KOBIET
1Skwarek Julia22
2Sima Aleksandra20
3Dukowska Karolina18
4Rabiega Natalia15
5Kurmanowska Julia14
6Zawada Oliwia13
7Jacczyk Monika13
8Czabańska Anna10
9Machaj Kinga10
10Dolot Maria9

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Cieśliński Dariusz72
2Makowski Maciej63
3Dąbrowski Mateusz51
4Wojewoda Wiktor51
5Szczepaniak Przemysław251
6Dybała Kacper51
7Bernacki Patryk50
8Polak Hubert48
9Kowalczyk Piotr45
10Cywiński Dariusz45

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Zawiślak Hubert35
2Krupa Jacek35
3Zawiślak Maksymilian33
4Nowak Wojciech29
5Zawisza2 Andrzej26
6Mazur Mariusz26
7Dziadak Oliwier24
8Pakuła Bogdan19
9Radlińska Agnieszka15
10Czapla Mateusz14

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.