sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4 5  6  7 


II WTK Seniorów

03.11.2019
W dniu 3.11.2019 r. w Łodzi rozegrano II Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek
3. Agata Uchnast
4. Katarzyna Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa M.)

Seniorzy:
1. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)
3. Jakub Gierach
4. Damian Rybak (obaj MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR



Komunikat nr 11/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK juniorek i juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 10.11..2019 r. w Rawie Mazowieckiej. poprawiony z dn. 8.11.2019 r. 


Komunikat nr 10/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 9.11..2019 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 7.11.2019 r. 


Komunikat nr 09/ŁOZTS/2019/2020

27.10.2019
W załączeniu komunikaty na II WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 3.11..2019 r. w Łodzi. z dn. 1.11.2019 r. 


Wyniki II MTK

26.10.2019
Wyniki II MTK w Moszczenicy i Rawie Mazowieckiej z dn. 26.10.2019 r.


Turniej Tenisa Stołowego

23.10.2019
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym, dn. 11.11.2019 r. OSiR TATAR


Turniej Tenisa Stołowego

21.10.2019

XI Turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci trenera i działacza sportowego Stanisława Dorynia, Brzeziny dn. 17.11.2019 r.



Komunikat nr 08/ŁOZTS/2019/2020

19.10.2019
W załączeniu komunikaty na II MTK młodziczek-ów, kadetek-ów i juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 26.10.2019 r. w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy.


Kurs-test na Sędziego Kandydata

14.10.2019
W dniu 27.10.19 r. (niedziela) o g. 10.00. w Łodzi 
na obiekcie przy ul. Czajkowskiego 14 odbędzie się 
kurs-test na sędziego kandydata ŁOZTS. 

Zgłoszenia chętnych należy zgłaszać na adres mailowy
do Przew. Kolegium Sędziów ŁOZTS: 
tomiru@interia.pl do dn. 21.10.19 r.

Przepisy i regulacje gry w tenisa stołowego można 
znaleźć na stronie www.pzts.pl w zakładkach 
Wydziału Rozgrywek oraz Kolegium Sędziów

Składka roczna dla sędziego 5,- 

TiR



Wyniki I GPP Juniorek i Juniorów

13.10.2019
W dniach 11-13.10.2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim rozegrano I GPP Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLKS Dwójka Rawa Mazowiecka) 
49-56. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
33-40. Marcel Błaszczyk (MLKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
41-48. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Michał Przybył
57-64. Jakub Zochniak (obaj IKS Start Zduńska Wola)

W eliminacjach wzięli udział:
Magdalena Chmielewska, Marta Holak, Artur Frontczak, Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź)



Wyniki I GPP Żaczek i Żaków

13.10.2019
W dniach 11-13.10.2019 r. w Łaziskach Górnych odbył się I GPP Żaczek i Żaków.
Oto wyniki naszych reprezentantów:

Żaczki:
33-40. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-40. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Żacy:
3-4. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
25-32. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko) 
33-40. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Antoni Wiliński (LKS Omega Kleszczów)
 

   


Wyniki I GPP Młodziczek i Młodzików

07.10.2019
W dn. 04-06.10.2019 r. w Wałbrzychu odbył się I GPP
Młodziczek i Młodzików. Wyniki Naszych reprezentantów:

Młodziczki:
25-32. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
33-40. Laura Wille (KTS Sieradz)
41-48. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Młodzicy:
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
9-12. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
17-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
33-40. Kacper Latocha
33-40. Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wzięła udział - Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)




Wyniki I GPP Kadetek i Kadetów

29.09.2019
W dn. 27-29.09.2019 r. w Krakowie odbył się I GPP
Kadetek i Kadetów.Wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
13-16. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)

Kadeci:
25-32. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
41-48. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Kacper Latocha i Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)



Wyniki I WTK Żaczek i Żaków

28.09.2019
W dniu 28.09.2019 r. w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków.
Oto wyniki:

Żaczki:
1. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3. Laura Wnukiewicz (ULKS Moszczenica)
4. Alicja Orłowska (GUKS Gorzkowice)

Żacy:
1. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko) 
3. Hubert Wściubiak (GUKS Gorzkowice)
4. Konrad Kaniowski (GUKS Gorzkowice)


   


I GPP Weteranów

24.09.2019
W dn. 07-09.09.19 r. w Bilczy odbył się I GPP
Weteranów. 

Wyniki:
Kobiety 40-59 lat:
2. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49 lat:
5-8. Paweł Stopiński
17-20. Przemysław Przesmycki
25-32. Daniel Świerczyński
33-40. Przemysław Moćko
           Piotr Kowalczyk
           Andrzej Wrzosek

Mężczyźni 50-59 lat:
21-24. Robert Rejze

Mężczyźni 60-64 lata:
5-8. Waldemar Józala
19-24. Ryszard Dyniak

Mężczyźni 70-74 lata:
3-4. Sylwester Żywotek
13-15. Janusz Olbiński

Mężczyźni od 80 lat:
1. Zdzisław Orzechowski

TiR



Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub72
2Gierach Jakub63
3Antczak Damian54
4Nitek Jarosław51
5Stochmal Maciej51
6Mazurek Wiesław47
7Uzarczyk Michał45
8Podsiadło Maciej42
9Podsędek Mateusz42
10Rybak Damian40

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna30
2Kujawiak Anna27
3Włodarczyk Magdalena27
4Holak Marta27
5Frontczak Magda22
6Stopińska Marta18
7Ledzion Katarzyna18
8Zawiasa Oliwia18
9Sima Aleksandra18
10Kuwerska Katarzyna14

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał60
2Kozera Paweł 260
3Winnicki Damian57
4Szulc Krzysztof54
5Przybył Michał51
6Zochniak Jakub48
7Placek Jakub45
8Placek Krzysztof45
9Zajkowski Rafał39
10Frątczak Arkadiusz36

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 248
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Kuśmierski Jakub36
5Zawiślak Maksymilian34
6Wojewoda Wiktor33
7Zajda Tomasz33
8Makowski Maciej33
9Kozera Paweł31
10Oracz Jacek30

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Skwarek Julia22
2Dudziński Rafał21
3Zajda Szymon19
4Siewierski Marek14
5Rabiega Natalia14
6Woźniak2 Sebastian13
7Gapik Maciej12
8Blada Jerzy12
9Kopcik Kuba11
10Oset Marcin10

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir16
2Głowacki Karol16
3Czuj Władysław14
4Grzelak_2 Marcin14
5Sztyler Jakub13
6Jaros Hubert12
7Rzepecki Adam10
8Kieszek Sebastian10
9Kowalczyk Maja7
10Barański Marcin6

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.