sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5  6  7 8  9 


Komunikat 05/WRŁOZTS/2021/2022

17.10.2021
W załączeniu komunikaty organizacyjny na II MTK w kat. mł.,kad., jun., które zostaną rozegrane w dn. 23.10.2021 r. w Łodzi i Moszczenicy.


Informacja LSZ w Łodzi

12.10.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na MWŁ LZS w kat. żak, sen., które zostaną rozegrane w dn. 16.10.2021 r. w Moszczenicy.
W załączniku lista zgłoszonych 15.10.2021 r. 



I GPP Kadetów

10.10.2021
W dn. 8-10.10.2021 r. w Krakowie rozegrano I GPP Kadetek i Kadetów.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:
Kadetki:
41-48. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
           Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)

Kadeci:
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS 
    Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
49-56. Juliusz Wille (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
57-64. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wystąpili:
Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów), Oskar Lipa (ULKS Moszczenica), Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR



I GPP Juniorek i Juniorów

04.10.2021
W dn. 1-3.10.2021 r. w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrano I GPP Juniorek i Juniorów.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:
Juniorki:
49-56. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
57-64. Marta Holak
57-64. Magda Fronczak (obie MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
17-24. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

W eliminacjach wystąpili:
Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów), Zuzanna Wieczorek, Weronika Budzisz, Kinga Mikulska (wszystkie ULKS Moszczenica), Michał Przybył (KS Energetyk Łódź), Oskar Lipa, Szymon Zajda, Kacper Latocha, Bartosz Adamiak (wszyscy ULKS Moszczenica)



I GPP Żaczek i Żaków

04.10.2021
W dn. 1-3.10.2021 r. w Zielonej Górze został rozegrany I GPP Żaczek i Żaków

Oto wynik naszych reprezentantów:

Żaczki:
13-16. Lilianna Kaleta
49-56. Alicja Justyna
49-56. Aleksandra Michaś
57-64. Magdalena Adamiak (wszystkie ULKS Moszczenica)

Żacy:
33-40. Tymon Michalski (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Mikołaj Zajda
49-56. Andrzej Marczak
57-64. Szymon Bogucki (wszyscy ULKS Moszczenica)

W eliminacjach wystąpił:
Miłosz Zajda (ULKS Moszczenica)



ZARZĄD ŁOZTS

23.09.2021
We wtorek 21.09.2021r. w Łodzi odbyło się pierwsze 
zebranie wybranego na Walnym Zebraniu, Zarządu 
Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. 
Prezesem ŁOZTS na następną kadencję został wybrany 
pan Piotr Pielaciński. Podczas zebrania przydzielono 
pozostałe funkcje, a nowo uformowany Zarząd 
przedstawia się następująco:
 
Pielaciński Piotr - Prezes
Bajan Zbigniew - Wiceprezes ds. sportowych
Mirkowski Tomasz - Wiceprezes ds. finansowych
Nowak Marian - sekretarz
Ruszkiewicz Tomasz - Przewodniczący Kolegium Sędziów
Nitek Andrzej - Przewodniczący Wydziału Rozgrywek
Polański Jakub - członek zarządu
Pabich Bogusław - członek zarządu
Szydłowski Tadeusz - członek zarządu



I GPP Młodzików

21.09.2021
W dn. 17-19.09. w Gliwicach rozegrano I GPP Młodziczek
i Młodzików.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:
Młodziczki:
17-24. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
41-48. Dagmara Pioruńska (UMLKS Radomsko)
49-56. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Młodzicy:
33-40. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
41-48. Kacper Cieciura
49-56. Sebastian Musiał (obaj UMLKS Radomsko)


TiR



I GPP Seniorów

21.09.2021
W dn. 17-19.09. w Zielonej Górze odbył się I GPP
Seniorek i Seniorów.

Oto wyniki Naszych reprezentantów:
Seniorki:
33-36. Eliza Brzęczek
37-40. Paulina Stachecka (obie MLUKS Dwójka Rawa 
           Maz.)

Seniorzy:
29-32. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)


TiR



Komunikat MW LZS

20.09.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na MWŁ LZS w kat. mł.,kad., jun., które zostaną rozegrane w dn. 25.09.2021 r. w Łobudzicach. 


I WTK Seniorów

12.09.2021
W dniu 12.09.2021 r. w Łodzi rozegrany został I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa 
    Mazowiecka)
3. Karolina Dukowska (ULKS Kusy Łobudzice)
4. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
1. Maciej Pietkiewicz
2. Grzegorz Janczewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)


TiR



I WTK Kadetów

11.09.2021
W dniu 11.09.21 r. w Łodzi rozegrany został I Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów. 
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
2. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
3. Laura Wille (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Kadeci:
1. Kacper Latocha
2. Oskar Lipa (obaj ULKS Moszczenica)
3. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)


TiR



Komunikat 10/WRŁOZTS/2021/2022

10.09.2021
Listy rankingowe II LK, II LM, III LM, IV LM na sezon 2021-2022


Komunikat 12/WRŁOZTS/2021/2022

09.09.2021
Terminarze ligowe sezonu 2021-2022 na IV LM oraz V LM Nowy terminarz V LM


Komunikat 11/WRŁOZTS/2021/2022

09.09.2021
Terminarze ligowe sezonu 2021-2022 na II LK, II LM oraz III LM


Komunikat 03/ŁOZTS/2021/2022

06.09.2021
W załączeniu komunikat organizacyjny na I WTK Kadetek/ów, które zostaną rozegrane w dn. 11.09.2021 r. w Łodzi. z dn. 09.09.2021 r. godz. 22.00 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Chmiel Piotr108
2Janczewski Grzegorz99
3Polański Jakub99
4Antczak Damian93
5Brodzki Maciej87
6Mazurek Wiesław81
7Zochniak Jakub81
8Szulc Krzysztof72
9Gierak Przemysław71
10Kozera Paweł 269

2 LIGA KOBIET
1Wrzosek Wiktoria72
2Brzęczek Eliza63
3Gierach Katarzyna48
4Holak Marta48
5Stachecka Paulina42
6Dukowska Karolina42
7Sima Aleksandra42
8Ledzion Katarzyna40
9Frontczak Magda36
10Caban Anna36

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Stopiński Paweł96
2Piotrowski Tomasz72
3Markowski Michał66
4Placek Krzysztof63
5Kowalski Mateusz63
6Placek Wojciech57
7Romanowski Andrzej57
8Oracz Łukasz54
9Robak Jacek54
10Winnicki Damian53

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Oracz Michał66
2Wróblewski Paweł60
3Musiał Sebastian60
4Grzelak_2 Marcin54
5Czuj Władysław54
6Kieszek Sebastian51
7Makowski Maciej51
8Zawada Kamil45
9Wojewoda Włodzimierz44
10Głowacki Karol42

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Pukacz Andrzej28
2Lis Mariusz24
3Szklarek Grzegorz23
4Cieploch Piotr22
5Mirkowski Wiktor22
6Klimek Mariusz20
7Żbik Nikodem15
8Wojewoda Bartosz14
9Kasprzak Łukasz14
10Kopcik Jakub11

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.