sezon:

SENIORZY   SENIORKI   JUNIORZY   JUNIORKI  
KADECI   KADETKI   MŁODZICY   MŁODZICZKI  
ŻACY   ŻACZKI  

turnieje: 1 WTK    2 WTK   
RANKING PO 2 WTK/OTK


14.02.2021 - ......................
lp
nazwisko imię data ur. klub punkty
1 Polański Jakub 1998 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 84
2 Rybak Damian 1995 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 83
3 Gierach Jakub 1999 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 78
4 Szulc Krzysztof 2002 MKS Jedynka Łódź 70
5 Błaszczyk Marcel 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 64
6 Zochniak Jakub 2002 IKS "Start" Zduńska Wola 56
7 Przybył Michał 2004 IKS "Start" Zduńska Wola 51
8-9 Guzek Mateusz 2002 UMKS Księżak Łowicz 49
  Wrzosek Andrzej 1972 LKS Omega Kleszczów 49
10 Szczepanek Michał 1999/08 UMKS Księżak Łowicz 48
11 Janczewski Grzegorz 1986 IKS "Start" Zduńska Wola 45
12 Prus-Strowski Karol 1986 IKS "Start" Zduńska Wola 43
13 Zwierz Przemysław 1996 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 40
14 Kamiński Krzysztof 2004/08 MKS Jedynka Łódź 39
15-17 Molka Bartłomiej 1997/07 UMLKS Radomsko 36
  Świerczyński Daniel 1979/02 MLUKS Brzeziny 36
  Walaszczyk Rafał 1974 KS Energetyk Łódź 36
18 Kozera Paweł 2 1996 GUKS Gorzkowice 34
19-20 Frontczak Artur 2002 MKS Jedynka Łódź 33
  Kołdrzak Marcel 1999/06 MKS Jedynka Łódź 33
21-22 Oracz Michał 2000/07 LKS Stomil Bełchatów 31
  Zawiślak Maksymilian 2005 LKS Omega Kleszczów 31
23-27 Kulawiński Michał Piotr 1992 TG Sokół Zgierz 29
  Marczak Adam 1978/07 KS Energetyk Łódź 29
  Radwański Robert 1989 MLUKS Brzeziny 29
  Stopiński Paweł 1976/07 UKS Agaris Maków 29
  Wroński Piotr 1978 MUKS Włókniarz Pabianice 29
28-29 Baranowski Jakub 2000/01 ULKS Moszczenica 27
  Ryś Paweł 1999 ULKS Moszczenica 27
30-32 Kowalczyk Piotr 1979 LKS Omega Kleszczów 25
  Kowalski Mateusz 2 1991/08 UKS Agaris Maków 25
  Zawiślak Hubert 1977 LKS Omega Kleszczów 25
33 Sierota Szymon 2000 UMKS Księżak Łowicz 22
34-41 Antczak Damian 1996 MLUKS Brzeziny 20
  Kowalski Mateusz 1991/08 GLKS Burza Pawlikowice 20
  Kuśmierski Jakub 1998 LKS Omega Kleszczów 20
  Lipa Oskar 2008 ULKS Moszczenica 20
  Marciniak Zbigniew 1982/03 MKS Jedynka Łódź 20
  Robak Jacek 1978 MUKS Włókniarz Pabianice 20
  Uzarczyk Witold 1994 UKS Agaris Maków 20
  Zajda Szymon 2006 ULKS Moszczenica 20
42-45 Latocha Kacper 2008 ULKS Moszczenica 13
  Makowski Tomasz 1982 LKS Biała Rawska 13
  Placek Jakub 1991/05 UKS Agaris Maków 13
  Synowiecki Jakub 1993/08 LKS Biała Rawska 13
46-54 Adamiak Bartosz 2007 ULKS Moszczenica 9
  Brodzki Maciej 1991 LKS Biała Rawska 9
  Dens Marcin 1989 MLUKS Brzeziny 9
  Głowacki Karol 2004/05 KS Energetyk Łódź 9
  Grzelak_2 Marcin 2003 KS Energetyk Łódź 9
  Sztyler Jakub 2002 KS Energetyk Łódź 9
  Woźniak2 Sebastian 1998 ULKS Kusy Łobudzice 9
  Wróblewski Paweł 1990/07 LKS Stomil Bełchatów 9
  Zajda Tomasz 1977 ULKS Kusy Łobudzice 9