sezon:

SENIORZY   SENIORKI   JUNIORZY   JUNIORKI  
KADECI   KADETKI   MŁODZICY   MŁODZICZKI  
ŻACY   ŻACZKI  

turnieje: 1 WTK    2 WTK    3 WTK   
RANKING po 3 WTK/OTK


01.02.2020 - Moszczenica
lp
nazwisko imię data ur. klub punkty
1 Błaszczyk Marcel 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 60
2 Pakuła Aleks 2009 KTS Sieradz 57
3 Latocha Kacper 2008 ULKS Moszczenica 54
4 Wille Juliusz 2008 KTS Sieradz 52
5 Lipa Oskar 2008 ULKS Moszczenica 50
6 Rzepecki Adam 2006 GUKS Gorzkowice 48
7 Adamiak Bartosz 2007 ULKS Moszczenica 46
8 Błaszczyk Brajan 2005 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 44
9-12 Dzwonek Krystian 2006/05 LKS Omega Kleszczów 40
  Grabowicz Oliwier 2007 MKS Jedynka Łódź 40
  Jaros Hubert 2008 GUKS Gorzkowice 40
  Musiał Sebastian 2010 UMLKS Radomsko 40
13-16 Kieszek Sebastian 2007/12 KS Elta Łódź 33
  Marchlewski Maksymilian 2005 KS Energetyk Łódź 33
  Papuga Miłosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 33
  Zajda Szymon 2006 ULKS Kusy Łobudzice 33
17-20 Kasprzak Łukasz 2005 LKS Stomil Bełchatów 27
  Kwapiś Adam 2009 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 27
  Musiał Mateusz 2005 UMLKS Radomsko 27
  Paluch Mateusz 2007 ULKS SP Szynczyce 27
21-24 Dobrosz Michał 2007 LKS Biała Rawska 21
  Major Patryk 2008 ULKS Moszczenica 21
  Oliński Aleksander 2008 ULKS Moszczenica 21
  Wnukiewicz Igor 2007 ULKS Moszczenica 21
25-28 Beniak Mateusz 2008 KS Elta Łódź 15
  Gierach Igor 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 15
  Szwedzik_2 Jakub 2007 UMLKS Radomsko 15
  Wojewoda Bartosz 2006/11 LKS Stomil Bełchatów 15
29-30 Ceroń Jan 2006/01 UKS Maków 11
  Sitarski Wiktor 2007 KS Elta Łódź 11
31-32 Puchalski Szymon 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10
  Sobczak Kacper 2005/11 GUKS Prosna Wieruszów 10
33-34 Brzozowski Maciej 2007 UMKS Księżak Łowicz 9
  Płuciennik Bartosz 2006 LKS Stomil Bełchatów 9
35-36 Kaniowski Konrad 2010 GUKS Gorzkowice 9
  Szymanowski Adrian 2006 LKS Biała Rawska 9
37-40 Gołasa Marcel 2007 LKS Omega Kleszczów 9
  Kasprzak Piotr 2007 LKS Stomil Bełchatów 9
  Kosuń Szymon 2005 IKS "Start" Zduńska Wola 9
  Sukiennik Jakub 2005 UMLKS Radomsko 9
41-48 Bakalarski Szymon 2008 UKS Maków 8
  Banaszkiewicz Maksymilian 2008 LKS Koluszki 8
  Czułek Bartosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 8
  Gierach Patryk 2010 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 8
  Korbeń Wojciech 2009 UKS Maków 8
  Milczarek Krystian 2008 LKS Biała Rawska 8
  Mroczkowski Miłosz 2007 LKS Biała Rawska 8
  Warulik Filip 2009 UKS Maków 8
49-57 Baran Marcel 2009 ULKS Moszczenica 7
  Czułek Dawid 2011 UMKS Księżak Łowicz 7
  Grzegorek Igor 2010 LKS Stomil Bełchatów 7
  Krokowicz Stanisław 2011 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 7
  Markiewicz Mateusz 2008 ULKS SP Szynczyce 7
  Mosion Alan 2009 ULKS SP Szynczyce 7
  Płuciennik Jakub 2006 LKS Stomil Bełchatów 7
  Wiliński Antoni 2010 LKS Omega Kleszczów 7
  Wściubiak Hubert 2009 GUKS Gorzkowice 7