sezon:

SENIORZY   SENIORKI   JUNIORZY   JUNIORKI  
KADECI   KADETKI   MŁODZICY   MŁODZICZKI  
ŻACY   ŻACZKI  

turnieje: 1 WTK    2 WTK    3 WTK   
RANKING po 3 WTK/OTK


02.02.2020 - Łódź
lp
nazwisko imię data ur. klub punkty
1 Błaszczyk Marcel 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 70
2 Zochniak Jakub 2002 IKS "Start" Zduńska Wola 66
3 Przybył Michał 2004 IKS "Start" Zduńska Wola 62
4 Latocha Kacper 2008 ULKS Moszczenica 59
5 Frontczak Artur 2002/06 MKS Jedynka Łódź 57
6 Zawiślak Maksymilian 2005 LKS Omega Kleszczów 55
7 Kamiński Krzysztof 2004/08 MKS Jedynka Łódź 53
8 Grzelak_2 Marcin 2003 KS Energetyk Łódź 51
9-12 Dybała Kacper 2004 ULKS Moszczenica 47
  Guzek Mateusz 2002 UMKS Księżak Łowicz 47
  Jaśkiewicz Maciej 2003/04 KS Energetyk Łódź 47
  Lipa Oskar 2008 ULKS Moszczenica 47
13-16 Dąbrowski Mateusz 2004 ULKS Moszczenica 39
  Głowacki Karol 2004/05 KS Energetyk Łódź 39
  Nowacki Paweł 2002/06 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 39
  Polak Miłosz 2003 ULKS Moszczenica 39
17-20 Adamiak Bartosz 2007 ULKS Moszczenica 32
  Iznerowicz Kacper 2002/01 GUKS Gorzkowice 32
  Jaros Hubert 2008 GUKS Gorzkowice 32
  Rzepecki Adam 2006 GUKS Gorzkowice 32
21-24 Oliński Aleksander 2008 ULKS Moszczenica 25
  Pakuła Damian 2004 MLUKS Brzeziny 25
  Świech Paweł 2003/02 ULKS Moszczenica 25
  Zajda Szymon 2006 ULKS Kusy Łobudzice 25
25-28 Błaszczyk Brajan 2005 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 18
  Grabowicz Oliwier 2007 MKS Jedynka Łódź 18
  Kieszek Sebastian 2007/12 KS Elta Łódź 18
  Mirkowski Wiktor 2003 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 18
29-31 Papuga Miłosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 13
  Świech Piotr 2003/02 ULKS Moszczenica 13
  Wnukiewicz Igor 2007 ULKS Moszczenica 13
32-34 Bernacki Patryk 2003/04 PIKTS WOBISTAL Piotrków Tryb. 11
  Czapla Mateusz 2002/02 UMLKS Radomsko 11
  Puchalski Szymon 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 11
35-38 Kwapiś Adam 2009 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 11
  Marchlewski Maksymilian 2005 KS Energetyk Łódź 11
  Sztyler Jakub 2002 KS Energetyk Łódź 11
  Szymanowski Adrian 2006 LKS Biała Rawska 11
39-42 Ceroń Jan 2006/01 UKS Maków 10
  Gierach Igor 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10
  Kasprzak Łukasz 2005 LKS Stomil Bełchatów 10
  Zalewski Hubert 2002 IKS "Start" Zduńska Wola 10
43-46 Dzwonek Krystian 2006/05 LKS Omega Kleszczów 9
  Kasprzak Piotr 2007 LKS Stomil Bełchatów 9
  Płuciennik Jakub 2006 LKS Stomil Bełchatów 9
  Wojewoda Bartosz 2006/11 LKS Stomil Bełchatów 9
47-50 Gołasa Marcel 2007 LKS Omega Kleszczów 9
  Kosuń Szymon 2005 IKS "Start" Zduńska Wola 9
  Płuciennik Bartosz 2006 LKS Stomil Bełchatów 9
  Tkacz Filip 2004 LKS Omega Kleszczów 9