sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   



data gospodarz gość sędzia
 
kolejka 1
26.10(so)
godz.15
MUKS Włókniarz Pabianice KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Janusz Łopiński, Henryk Rakowski
03.11(nd)
godz.12
LKS Biała Rawska UKS Agaris Maków Mariusz Świstak, Łukasz Szymański
  zmiana terminu i godz.
29.09(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
23.11(so)
godz.16
GLKS Burza Pawlikowice MLUKS Brzeziny Adam Juszko, Janusz Łopiński
29.09(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce ULKS Moszczenica
29.09(nd)
godz.12
LKS Stomil Bełchatów UMKS Księżak Łowicz Andrzej Nitek, Józef Soból
 
kolejka 2
05.10(so)
godz.16
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UMKS Księżak Łowicz Konrad Gajewicz, Tadeusz Ubraniak
05.10(so)
godz.12
ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów Katarzyna Kuwerska, Andrzej Nitek
05.10(so)
godz.16
MLUKS Brzeziny KS Polonia Kielce Zenon Stasiak, Andrzej Komisarski
05.10(so)
godz.16
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka GLKS Burza Pawlikowice Karolina Kochaniak-Kwapiś, Katarzyna Gierach
05.10(so)
godz.16
UKS Agaris Maków UKS Orlęta Bilcza Edward Szczur, Stanisław Pięcek
05.10(so)
godz.15
MUKS Włókniarz Pabianice LKS Biała Rawska Piotr Magdziarz, Henryk Rakowski
 
kolejka 3
30.11(so)
godz.16
LKS Biała Rawska KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Łukasz Szymański, Wiktor Mirkowski
  zmiana terminu
06.10(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza MUKS Włókniarz Pabianice
08.12(nd)
godz.12
GLKS Burza Pawlikowice UKS Agaris Maków Janusz Łopiński, Henryk Rakowski
06.10(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
06.10(nd)
godz.12
LKS Stomil Bełchatów MLUKS Brzeziny Paweł Skrzypek, Wiesław Niewiadomski
06.10(nd)
godz.12
UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
  Piłki - GEWO approved SELEKT PRO XXX
 
kolejka 4
19.10(so)
godz.11
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź ULKS Moszczenica Piotr Winnicki, Andrzej Komisarski
  zmiana godz.
19.10(so)
godz.16
MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz Bartłomiej Zawada, ..............................
19.10(so)
godz.16
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Stomil Bełchatów Paweł Błaszczyk, Karolina Kochaniak-Kwapiś
19.10(so)
godz.16
UKS Agaris Maków KS Polonia Kielce Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
  Piłki - JOOLA FLASH XXX
19.10(so)
godz.15
MUKS Włókniarz Pabianice GLKS Burza Pawlikowice Adam Juszko, Henryk Rakowski
19.10(so)
godz.16
LKS Biała Rawska UKS Orlęta Bilcza Łukasz Szymański, Tomasz Mirkowski
 
kolejka 5
20.10(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
20.10(nd)
godz.12
GLKS Burza Pawlikowice LKS Biała Rawska Piotr Magdziarz, Piotr Jagieło
20.10(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce MUKS Włókniarz Pabianice
20.10(nd)
godz.12
LKS Stomil Bełchatów UKS Agaris Maków Paweł Skrzypek, Józef Soból
20.10(nd)
godz.12
UMKS Księżak Łowicz MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Edward Szczur, Martyna Madejska
20.10(nd)
godz.10
ULKS Moszczenica MLUKS Brzeziny Klaudia Jagodzińska, Magdalena Włodarczyk
 
kolejka 6
27.10(nd)
godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Brzeziny Daria Rutkowska, Tadeusz Ubraniak
18.10(pt)
godz.18
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka ULKS Moszczenica Paweł Błaszczyk, Karolina Kochaniak-Kwapiś
27.10(nd)
godz.12
UKS Agaris Maków UMKS Księżak Łowicz Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
27.10(nd)
godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice LKS Stomil Bełchatów Adam Juszko, Piotr Jagieło
27.10(nd)
godz.12
LKS Biała Rawska KS Polonia Kielce Łukasz Szymański, Mariusz Świstak
27.10(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza GLKS Burza Pawlikowice
 
kolejka 7
16.11(so)
godz.16
GLKS Burza Pawlikowice KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Piotr Jagieło, Adam Juszko
16.11(so)
godz.16
KS Polonia Kielce UKS Orlęta Bilcza
16.11(so)
godz.17
LKS Stomil Bełchatów LKS Biała Rawska Andrzej Nitek, Józef Soból
  zmiana godz.
16.11(so)
godz.16
UMKS Księżak Łowicz MUKS Włókniarz Pabianice Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
04.10(pt)
godz.18:30
ULKS Moszczenica UKS Agaris Maków Anna Budzisz, Magdalena Włodarczyk
28.09(so)
godz.14
MLUKS Brzeziny MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Zenon Stasiak, Andrzej Komisarski
  zmiana godz.
 
kolejka 8
17.11(nd)
godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Konrad Gajewicz, Andrzej Juszko
02.11(so)
godz.16
UKS Agaris Maków MLUKS Brzeziny Tomasz Nowak, Mikołaj Nowak
17.11(nd)
godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica Daria Rutkowska, Henryk Rakowski
08.12(nd)
godz.10
LKS Biała Rawska UMKS Księżak Łowicz Łukasz Szymański, Wiktor Mirkowski
  zmiana terminu i godz.
17.11(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza LKS Stomil Bełchatów
30.11(so)
godz.16
GLKS Burza Pawlikowice KS Polonia Kielce Piotr Magdziarz, Piotr Jagieło
 
kolejka 9
24.11(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
24.11(nd)
godz.12
LKS Stomil Bełchatów GLKS Burza Pawlikowice Paweł Skrzypek, Józef Soból
24.11(nd)
godz.12
UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza Bartłomiej Zawada, Tomasz Ruszkiewicz
23.11(so)
godz.15
ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska Anna Budzisz, Magdalena Włodarczyk
24.11(nd)
godz.12
MLUKS Brzeziny MUKS Włókniarz Pabianice Zenon Stasiak, Konrad Gajewicz
24.11(nd)
godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Agaris Maków Krzysztof Cupryjak, Katarzyna Gierach
 
kolejka 10
01.12(nd)
godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Agaris Maków Bartłomiej Zawada, Zenon Stasiak
01.12(nd)
godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Daria Rutkowska, Piotr Magdziarz
01.12(nd)
godz.12
LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny Mariusz Świstak, Łukasz Szymański
02.11(so)
godz.13
UKS Orlęta Bilcza ULKS Moszczenica
01.12(nd)
godz.12
GLKS Burza Pawlikowice UMKS Księżak Łowicz Adam Juszko, Janusz Łopiński
01.12(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce LKS Stomil Bełchatów
 
kolejka 11
14.12(so)
godz.16
LKS Stomil Bełchatów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Andrzej Nitek, Józef Soból
14.12(so)
godz.16
UMKS Księżak Łowicz KS Polonia Kielce Edward Szczur, Stanisław Pięcek
  drużyna gości nie stawiła się na mecz
28.09(so)
godz.16
ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice Anna Budzisz, Katarzyna Kuwerska
30.11(so)
godz.16
MLUKS Brzeziny UKS Orlęta Bilcza Konrad Gajewicz, Zenon Stasiak
13.12(pt)
godz.17:30
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska Krzysztof Cupryjak, Katarzyna Gierach
  zmiana terminu i godz.
30.11(so)
godz.17
UKS Agaris Maków MUKS Włókniarz Pabianice Stanisław Pięcek, Mikołaj Nowak
  zmiana godz.
 
kolejka 12
01.03(nd)
godz.10
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UMKS Księżak Łowicz Karolina Kochaniak-Kwapiś, Katarzyna Gierach
01.03(nd)
godz.12
MLUKS Brzeziny ULKS Moszczenica Piotr Mróz, Dawid Koluszkowski
21.03(so)
godz.16
UKS Agaris Maków KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
04.04(so)
godz.16
LKS Stomil Bełchatów UKS Orlęta Bilcza
22.02(so)
godz.16
LKS Biała Rawska GLKS Burza Pawlikowice Łukasz Szymański, Wiktor Mirkowski
  zmiana terminu i godz.
09.02(nd)
godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice KS Polonia Kielce Piotr Jagieło, Janusz Łopiński
 
kolejka 13
15.02(so)
godz.16
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
22.02(so)
godz.12
ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz Anna Budzisz, Klaudia Jagodzińska
18.04(so)
godz.16
MLUKS Brzeziny UKS Agaris Maków
18.04(so)
godz.16
LKS Stomil Bełchatów MUKS Włókniarz Pabianice
15.02(so)
godz.16
GLKS Burza Pawlikowice UKS Orlęta Bilcza Piotr Magdziarz, Janusz Łopiński
28.03(so)
godz.16
KS Polonia Kielce LKS Biała Rawska
  zmiana terminu
 
kolejka 14
28.02(pt)
godz.18:30
ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Klaudia Jagodzińska, Michał Banaszczyk
14.03(so)
godz.16
MLUKS Brzeziny KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
  zmiana terminu i godz.
29.02(so)
godz.16
UMKS Księżak Łowicz UKS Agaris Maków Stanisław Pięcek, Waldemar Gałęziewski
08.03(nd)
godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice UKS Orlęta Bilcza Tomasz Stencel, Henryk Rakowski
08.03(nd)
godz.12
KS Polonia Kielce GLKS Burza Pawlikowice
08.03(nd)
godz.12
LKS Biała Rawska LKS Stomil Bełchatów Mariusz Świstak, Wiktor Mirkowski
 
kolejka 15
22.03(nd)
godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka MLUKS Brzeziny
22.03(nd)
godz.13
UKS Agaris Maków ULKS Moszczenica
22.03(nd)
godz.12
UMKS Księżak Łowicz KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
22.03(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza KS Polonia Kielce
29.03(nd)
godz.12
LKS Biała Rawska MUKS Włókniarz Pabianice
  zmiana terminu
22.03(nd)
godz.12
GLKS Burza Pawlikowice LKS Stomil Bełchatów
 
kolejka 16
19.04(nd)
godz.12
UKS Agaris Maków MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
07.03(so)
godz.14
UMKS Księżak Łowicz MLUKS Brzeziny Bartłomiej Zawada, Zenon Stasiak
29.02(so)
godz.12
ULKS Moszczenica KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź Anna Budzisz, Michał Banaszczyk
01.03(nd)
godz.12
UKS Orlęta Bilcza LKS Biała Rawska
05.04(nd)
godz.12
LKS Stomil Bełchatów KS Polonia Kielce
19.04(nd)
godz.12
GLKS Burza Pawlikowice MUKS Włókniarz Pabianice