sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   



data gospodarz gość sędzia
 
kolejka 1
28.09(so)
godz.15:30
UMKS Księżak II Łowicz IKS "Start" II Zduńska Wola Mateusz Podsędek, Michał Szczepanek
30.11(so)
godz.16
UKS Agaris II Maków LKS Jutrzenka Bychlew Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
02.11(so)
godz.10
TG Sokół Zgierz UMLKS Radomsko Tomasz Ruszkiewicz, Piotr Winnicki
29.09(nd)
godz.14
MKS Rzgów MKS Jedynka Łódź Adam Juszko, Henryk Rakowski
  zmiana godz.
28.09(so)
godz.15
ULKS II Moszczenica GUKS Gorzkowice Andrzej Nitek, Monika Proniewska
29.09(nd)
godz.12
KTS Agrosad Sieradz KS Legion Skierniewice Dariusz Gajda, Ewa Gajda
 
kolejka 2
08.10(wt)
godz.19
IKS "Start" II Zduńska Wola KS Legion Skierniewice Ewa Gajda,Dariusz Gajda
  zmiana terminu i godz.
18.10(pt)
godz.18:30
GUKS Gorzkowice KTS Agrosad Sieradz Aleksandra Rzepecka, Mirosław Rzepecki
  zmiana terminu i godz.
02.11(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź ULKS II Moszczenica Daria Rutkowska, Konrad Gajewicz
05.10(so)
godz.10
UMLKS Radomsko MKS Rzgów Elżbieta Kurowska-Gierasimiuk, ............................
05.10(so)
godz.16
LKS Jutrzenka Bychlew TG Sokół Zgierz Adam Juszko, Janusz Łopiński
05.10(so)
godz.14
UMKS Księżak II Łowicz UKS Agaris II Maków Arkadiusz Podsędek, ...............
 
kolejka 3
06.10(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków IKS "Start" II Zduńska Wola Martyna Madejska, Marian Nowak
03.11(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz UMKS Księżak II Łowicz Piotr Winnicki, Damian Antczak
  zmiana terminu i godz.
06.10(nd)
godz.13:30
MKS Rzgów LKS Jutrzenka Bychlew Piotr Magdziarz, Adam Juszko
  zmiana godz.
06.10(nd)
godz.10
ULKS II Moszczenica UMLKS Radomsko Andrzej Nitek, Monika Proniewska
15.11(pt)
godz.17:30
MKS Jedynka Łódź KTS Agrosad Sieradz Tomasz Ruszkiewicz,Andrzej Juszko
  zmiana gospodarza, terminu i godz.
02.11(so)
godz.16
KS Legion Skierniewice GUKS Gorzkowice Edward Szczur, Stanisław Pięcek
 
kolejka 4
19.10(so)
godz.16
IKS "Start" II Zduńska Wola GUKS Gorzkowice Dariusz Gajda, Ewa Gajda
19.10(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź KS Legion Skierniewice Konrad Gajewicz, Tadeusz Ubraniak
19.10(so)
godz.10
UMLKS Radomsko KTS Agrosad Sieradz Aleksandra Niemiec, .................
  drużyna gości nie stawiła się na mecz
19.10(so)
godz.16
LKS Jutrzenka Bychlew ULKS II Moszczenica Janusz Łopiński, Piotr Magdziarz
19.10(so)
godz.16
UMKS Księżak II Łowicz MKS Rzgów Arkadiusz Podsędek, ..................
19.10(so)
godz.16
UKS Agaris II Maków TG Sokół Zgierz Stanisław Pięcek, Mikołaj Nowak
 
kolejka 5
20.10(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz IKS "Start" II Zduńska Wola Piotr Winnicki, Konrad Gajewicz
20.10(nd)
godz.13:30
MKS Rzgów UKS Agaris II Maków Adam Juszko, Janusz Łopiński
  zmiana godz.
20.10(nd)
godz.12
ULKS II Moszczenica UMKS Księżak II Łowicz Monika Proniewska, Anna Budzisz
20.10(nd)
godz.12
KTS Agrosad Sieradz LKS Jutrzenka Bychlew Janusz Bartosiewicz, Tadeusz Bartosiewicz
05.12(cz)
godz.18:30
UMLKS Radomsko KS Legion Skierniewice Bartłomiej Witaszczyk, ..............................
  zmiana terminu i gospodarza
20.10(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź Mirosław Rzepecki, Aleksandra Rzepecka
 
kolejka 6
27.10(nd)
godz.11
IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Jedynka Łódź Ewa Gajda, Bogusław Pabich
27.10(nd)
godz.12:30
UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice Aleksandra Niemiec, .................
27.10(nd)
godz.12
LKS Jutrzenka Bychlew KS Legion Skierniewice Piotr Magdziarz, Henryk Rakowski
02.11(so)
godz.16
UMKS Księżak II Łowicz KTS Agrosad Sieradz Arkadiusz Podsędek, Mateusz Podsędek
27.10(nd)
godz.16
UKS Agaris II Maków ULKS II Moszczenica Mikołaj Nowak, Martyna Madejska
27.10(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz MKS Rzgów Bartłomiej Zawada, Zenon Stasiak
 
kolejka 7
16.11(so)
godz.15
MKS Rzgów IKS "Start" II Zduńska Wola Piotr Magdziarz, Janusz Łopiński
16.11(so)
godz.12
ULKS II Moszczenica TG Sokół Zgierz Anna Budzisz, Magdalena Włodarczyk
16.11(so)
godz.16
KTS Agrosad Sieradz UKS Agaris II Maków Ewa Gajda, Dariusz Gajda
14.11(cz)
godz.18:30
KS Legion Skierniewice UMKS Księżak II Łowicz Edward Szczur, Stanisław Pięcek
07.12(so)
godz.16
GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka Bychlew Mirosław Rzepecki, Aleksandra Adasiak
16.11(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko Daria Rutkowska, Iwona Lewandowska
  Decyzja Zarządu ŁOZTS
 
kolejka 8
17.11(nd)
godz.12
IKS "Start" II Zduńska Wola UMLKS Radomsko Dariusz Gajda, Ewa Gajda
17.11(nd)
godz.12
LKS Jutrzenka Bychlew MKS Jedynka Łódź Piotr Magdziarz, Janusz Łopiński
26.11(wt)
godz.18
UMKS Księżak II Łowicz GUKS Gorzkowice Arkadiusz Podsędek, Piotr Podsędek
  zmiana terminu i godz.
23.11(so)
godz.16
UKS Agaris II Maków KS Legion Skierniewice Mikołaj Nowak, Adam Cegielski
  zmiana terminu i godz.
17.11(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz KTS Agrosad Sieradz Tomasz Ruszkiewicz, Piotr Winnicki
17.11(nd)
godz.13:30
MKS Rzgów ULKS II Moszczenica Adam Juszko, Piotr Jagieło
  zmiana godz.
 
kolejka 9
23.11(so)
godz.15
ULKS II Moszczenica IKS "Start" II Zduńska Wola Andrzej Nitek, Monika Proniewska
24.11(nd)
godz.12
KTS Agrosad Sieradz MKS Rzgów Zbigniew Sawicki, Sebastian Ciszewski
24.11(nd)
godz.12
KS Legion Skierniewice TG Sokół Zgierz Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
24.11(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice UKS Agaris II Maków Małgorzata Dolot, Jadwiga Orlik
30.11(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź UMKS Księżak II Łowicz Iwona Lewandowska, Andrzej Juszko
24.11(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko LKS Jutrzenka Bychlew Bartłomiej Witaszczyk, ...............
 
kolejka 10
01.12(nd)
godz.12
UMKS Księżak II Łowicz UMLKS Radomsko Lech Kołakowski, Adam Cegielski
01.12(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków MKS Jedynka Łódź Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
01.12(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz GUKS Gorzkowice Tomasz Ruszkiewicz, Michał Posselt
01.12(nd)
godz.12
IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Jutrzenka Bychlew Zbigniew Sawicki, Sebastian Ciszewski
01.12(nd)
godz.13:30
MKS Rzgów KS Legion Skierniewice Piotr Jagieło, Henryk Rakowski
  zmiana godz.
01.12(nd)
godz.12
ULKS II Moszczenica KTS Agrosad Sieradz Andrzej Nitek, Anna Budzisz
 
kolejka 11
12.12(cz)
godz.18:30
KTS Agrosad Sieradz IKS "Start" II Zduńska Wola Dariusz Gajda, Ewa Gajda
  zmiana terminu i godz.
14.12(so)
godz.16
KS Legion Skierniewice ULKS II Moszczenica Lech Kołakowski, Martyna Madejska
  sala ul. Tetmajera 7
08.12(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice MKS Rzgów Jadwiga Orlik, Aleksandra Adasiak
14.12(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź TG Sokół Zgierz Andrzej Juszko, Marek Stępień
14.12(so)
godz.10
UMLKS Radomsko UKS Agaris II Maków Bartłomiej Witaszczyk, ..............
14.12(so)
godz.16
LKS Jutrzenka Bychlew UMKS Księżak II Łowicz Piotr Jagieło, Adam Juszko
 
kolejka 12
29.02(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź MKS Rzgów Zenon Stasiak, Konrad Gajewicz
  zmiana terminu
29.02(so)
godz.16
GUKS Gorzkowice KS Legion Skierniewice Jadwiga Orlik, Aleksandra Adasiak
09.02(nd)
godz.12
IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Agaris II Maków Zbigniew Sawicki, Sebastian Ciszewski
09.02(nd)
godz.12
LKS Jutrzenka Bychlew KTS Agrosad Sieradz Adam Juszko, Henryk Rakowski
09.02(nd)
godz.09:30
UMLKS Radomsko ULKS II Moszczenica Bartłomiej Witaszczyk, Przemysław Rembiasz
09.02(nd)
godz.12
UMKS Księżak II Łowicz TG Sokół Zgierz Tomasz Ruszkiewicz, Bartłomiej Zawada
 
kolejka 13
15.02(so)
godz.16
KS Legion Skierniewice MKS Jedynka Łódź Lech Kołakowski, Stanisław Pięcek
15.02(so)
godz.16
UKS Agaris II Maków MKS Rzgów Mikołaj Nowak, Adam Cegielski
04.04(so)
godz.16
GUKS Gorzkowice IKS "Start" II Zduńska Wola
15.02(so)
godz.16
ULKS II Moszczenica LKS Jutrzenka Bychlew Andrzej Nitek, Anna Budzisz
15.02(so)
godz.16
KTS Agrosad Sieradz UMKS Księżak II Łowicz Piotr Jagieło, Adam Juszko
15.02(so)
godz.10
UMLKS Radomsko TG Sokół Zgierz Aleksandra Niemiec, Kinga Siemińska
 
kolejka 14
08.03(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź UKS Agaris II Maków Daria Rutkowska, Zenon Stasiak
08.03(nd)
godz.16
KS Legion Skierniewice IKS "Start" II Zduńska Wola Edward Szczur, Waldemar Gałęziewski
  Hala rez ul. Tetmajera 7
01.03(nd)
godz.14
MKS Rzgów GUKS Gorzkowice Bartłomiej Zawada, Zenon Stasiak
08.03(nd)
godz.12
UMKS Księżak II Łowicz LKS Jutrzenka Bychlew Arkadiusz Podsędek, Piotr Podsędek
05.04(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz ULKS II Moszczenica
  zmiana terminu
29.02(so)
godz.16
KTS Agrosad Sieradz UMLKS Radomsko Dariusz Gajda, Ewa Gajda
 
kolejka 15
22.03(nd)
godz.10
MKS Jedynka Łódź IKS "Start" II Zduńska Wola
  zmiana godz.
22.03(nd)
godz.10
UKS Agaris II Maków GUKS Gorzkowice
22.03(nd)
godz.12
KS Legion Skierniewice MKS Rzgów
22.03(nd)
godz.10
TG Sokół Zgierz LKS Jutrzenka Bychlew
01.03(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko UMKS Księżak II Łowicz Bartłomiej Witaszczyk, Przemysław Rembiasz
22.03(nd)
godz.12
KTS Agrosad Sieradz ULKS II Moszczenica
 
kolejka 16
08.04(śr)
godz.18:30
MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice
  zmiana terminu
19.04(nd)
godz.12
IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Rzgów
19.04(nd)
godz.12
KS Legion Skierniewice UKS Agaris II Maków
19.04(nd)
godz.12
LKS Jutrzenka Bychlew UMLKS Radomsko
19.04(nd)
godz.12
KTS Agrosad Sieradz TG Sokół Zgierz
19.04(nd)
godz.12
UMKS Księżak II Łowicz ULKS II Moszczenica