komunikaty
struktura związku
rozgrywki indywidualne
rozgrywki drużynowe
rankingi ligowe
adresy klubów
kalendarz
regulaminy
protokoły/wydruki
kadra województwa
badania lekarskie
galeria zdjęć
RODO
kontakt
linki
mapa serwisu
Najbliższe zawody:
22.03.2024(pt)
-24.03.2024(nd)
92 Indywidualne Mistrzostwa Polski
26.03.2024(wt)
-29.03.2024(pt)
Polish Para Open
28.03.2024(cz)
-02.04.2024(wt)
Ferie Wielkanocne
06.04.2024(so)
Ind. Mistrz. Woj. Juniorek, Kadetek
06.04.2024(so)
Druż. Mistrz. Woj. Juniorek/-ów, Kadetek/-ów, Młodzików
07.04.2024(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów, Kadetów
Ta strona znajduje się na serwerze
sezon:
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
2 LIGA MĘŻCZYZN
3 LIGA MĘŻCZYZN
4 LIGA MĘŻCZYZN
5 LIGA MĘŻCZYZN
E-mail do wysyłania protokołów meczowych:
lozts.wyniki@gmail.com
lp
drużyna
mecze
zw
re
po
bilans
punkty
1
KTS AGROSAD Sieradz
11
8
3
0
76-34
19
2
UMLKS II Radomsko
13
9
0
4
85-45
18
3
MKS Jedynka II Łódź
14
7
4
3
77-63
18
4
GLKS II Drużbice
11
8
1
2
72-38
17
5
LKS Omega Kleszczów
13
3
5
5
66-64
11
6
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
13
4
3
6
56-74
11
7
ULKS Kusy II Łobudzice
12
4
0
8
52-68
8
8
TKS II Kamieńsk
13
3
2
8
56-74
8
9
LKS II Bełchatów
12
0
2
10
20-100
2
Kliknij na nazwie drużyny aby zobaczyć szczegóły
kolejka 1
14.10 (so) godz.10
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
LKS II Bełchatów
5 : 5
24.09 (nd) godz.12:30
UMLKS II Radomsko
GLKS II Drużbice
7 : 3
24.09 (nd) godz.17
TKS II Kamieńsk
ULKS Kusy II Łobudzice
4 : 6
24.09 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
MKS Jedynka II Łódź
8 : 2
kolejka 2
08.10 (nd) godz.12
ULKS Kusy II Łobudzice
KTS AGROSAD Sieradz
2 : 8
08.10 (nd) godz.12
GLKS II Drużbice
TKS II Kamieńsk
8 : 2
06.10 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
UMLKS II Radomsko
0 : 10
08.10 (nd) godz.12
LKS Omega Kleszczów
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
4 : 6
kolejka 3
15.10 (nd) godz.10
UMLKS II Radomsko
LKS Omega Kleszczów
7 : 3
16.11 (cz) godz.17
TKS II Kamieńsk
LKS II Bełchatów
8 : 2
zmiana terminu i godz.
15.10 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
GLKS II Drużbice
7 : 3
15.10 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
ULKS Kusy II Łobudzice
6 : 4
kolejka 4
20.10 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
KTS AGROSAD Sieradz
2 : 8
20.10 (pt) godz.18
GLKS II Drużbice
MKS Jedynka II Łódź
7 : 3
zmiana terminu i godz.
21.10 (so) godz.12
LKS Omega Kleszczów
TKS II Kamieńsk
5 : 5
Mecz w Kamieńsku
21.10 (so) godz.10
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
UMLKS II Radomsko
2 : 8
kolejka 5
29.10 (nd) godz.12
TKS II Kamieńsk
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
3 : 7
29.10 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
LKS Omega Kleszczów
5 : 5
29.10 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
LKS II Bełchatów
8 : 2
30.10 (pn) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
GLKS II Drużbice
3 : 7
zmiana terminu i godz.
kolejka 6
24.11 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
ULKS Kusy II Łobudzice
1 : 9
25.11 (so) godz.12
LKS Omega Kleszczów
MKS Jedynka II Łódź
5 : 5
25.11 (so) godz.10
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
KTS AGROSAD Sieradz
2 : 8
23.11 (cz) godz.18
UMLKS II Radomsko
TKS II Kamieńsk
7 : 3
kolejka 7
26.11 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
UMLKS II Radomsko
10 : 0
26.11 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
5 : 5
11.12 (pn) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
LKS Omega Kleszczów
6 : 4
zmiana terminu i godz.
25.11 (so) godz.12
GLKS II Drużbice
LKS II Bełchatów
10 : 0
zmiana terminu
kolejka 8
12.12 (wt) godz.18
LKS Omega Kleszczów
GLKS II Drużbice
4 : 6
zmiana terminu i godz.
03.12 (nd) godz.10
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
ULKS Kusy II Łobudzice
7 : 3
14.10 (so) godz.12:30
UMLKS II Radomsko
MKS Jedynka II Łódź
9 : 1
03.12 (nd) godz.12
TKS II Kamieńsk
KTS AGROSAD Sieradz
5 : 5
kolejka 9
17.12 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
TKS II Kamieńsk
8 : 2
17.12 (nd) godz.12
ULKS Kusy II Łobudzice
UMLKS II Radomsko
0 : 10
17.12 (nd) godz.12
GLKS II Drużbice
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
5 : 5
19.12 (wt) godz.17
LKS II Bełchatów
LKS Omega Kleszczów
5 : 5
Mecz w Kleszczowie
kolejka 10
27.01 (so) godz.10
UMLKS II Radomsko
LKS II Bełchatów
10 : 0
23.01 (wt) godz.18
GLKS II Drużbice
LKS Omega Kleszczów
6 : 4
10.02 (so) godz.12
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
TKS II Kamieńsk
6 : 4
26.01 (pt) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
MKS Jedynka II Łódź
2 : 8
kolejka 11
28.01 (nd) godz.12
TKS II Kamieńsk
MKS Jedynka II Łódź
3 : 7
28.01 (nd) godz.15
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
LKS Omega Kleszczów
3 : 7
26.01 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
GLKS II Drużbice
mecz odbędzie się w innym terminie
28.01 (nd) godz.10
UMLKS II Radomsko
KTS AGROSAD Sieradz
4 : 6
kolejka 12
16.03 (so) godz.14
GLKS II Drużbice
KTS AGROSAD Sieradz
mecz odbędzie się w innym terminie
09.02 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
mecz odbędzie się w innym terminie
11.02 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
LKS Omega Kleszczów
5 : 5
09.02 (pt) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
TKS II Kamieńsk
4 : 6
kolejka 13
23.02 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
MKS Jedynka II Łódź
2 : 8
zmiana terminu i godz.
18.03 (pn) godz.18
LKS Omega Kleszczów
ULKS Kusy II Łobudzice
7 : 3
zmiana terminu i godz.
25.02 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
6 : 4
10.02 (so) godz.14
GLKS II Drużbice
UMLKS II Radomsko
8 : 2
kolejka 14
10.03 (nd) godz.10
UMLKS II Radomsko
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
7 : 3
10.03 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
KTS AGROSAD Sieradz
5 : 5
04.03 (pn) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
LKS II Bełchatów
10 : 0
08.03 (pt) godz.18
TKS II Kamieńsk
LKS Omega Kleszczów
2 : 8
zmiana terminu i godz.
kolejka 15
15.03 (pt) godz.17
LKS II Bełchatów
TKS II Kamieńsk
1 : 9
zmiana terminu i godz.
20.03 (śr) godz.20
KTS AGROSAD Sieradz
ULKS Kusy II Łobudzice
17.03 (nd) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
UMLKS II Radomsko
6 : 4
17.03 (nd) godz.15
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
GLKS II Drużbice
1 : 9
kolejka 16
20.04 (so) godz.12
MKS Jedynka II Łódź
GLKS II Drużbice
18.04 (cz) godz.18
UMLKS II Radomsko
ULKS Kusy II Łobudzice
20.04 (so) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
TKS II Kamieńsk
20.04 (so) godz.12
LKS Omega Kleszczów
LKS II Bełchatów
kolejka 17
21.04 (nd) godz.12
LKS Omega Kleszczów
KTS AGROSAD Sieradz
21.04 (nd) godz.12
TKS II Kamieńsk
UMLKS II Radomsko
05.04 (pt) godz.18
GLKS II Drużbice
ULKS Kusy II Łobudzice
21.04 (nd) godz.15
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
MKS Jedynka II Łódź
kolejka 18
05.05 (nd) godz.12
KTS AGROSAD Sieradz
LKS II Bełchatów
05.05 (nd) godz.12
TKS II Kamieńsk
GLKS II Drużbice
17.04 (śr) godz.18
LKS Omega Kleszczów
UMLKS II Radomsko
19.04 (pt) godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice
MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
POKAŻ TYLKO OSTATNIĄ I NASTĘPNĄ KOLEJKĘ
PZTS
|
kontakt
|
mapa serwisu