KS Elta Łódź |
Klub Sportowy "Elta" Łódź |
miejsce rozgrywek: | Łódź, ul. Rojna 46a
|
zawodnicy: |
1. Kuśmierek Tomasz
2. Antczak Damian
3. Rejze Robert
4. Kędzia Szymon
5. Maślanka Piotr
6. Krysiak Kamil
7. Stobiecki Michał
8. Fordoński Paweł
9. Milas Tymoteusz
10. Trzcinka Jarosław
|
mecze: |
kolejka 1 |
20.09 godz.16 (so) |
KS Elta Łódź |
KS Energetyk II Łódź |
7 : 3 |
kolejka 2 |
27.09 godz.15 (so) |
STS SDK MOS Pong Wieluń |
KS Elta Łódź |
2 : 8 |
kolejka 3 |
26.10 godz.13 (nd) |
KS Elta Łódź |
ULKS Kusy Łobudzice |
10 : 0 |
kolejka 4 |
09.11 godz.12 (nd) |
KS Elta Łódź |
UKS Bednary |
10 : 0 |
kolejka 5 |
22.11 godz.16 (so) |
MUKS Włókniarz Pabianice |
KS Elta Łódź |
6 : 4 |
kolejka 6 |
23.11 godz.12 (nd) |
KS Elta Łódź |
MLUKS Brzeziny |
6 : 4 |
kolejka 7 |
07.12 godz.12 (nd) |
PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. |
KS Elta Łódź |
1 : 9 |
kolejka 8 |
04.12 godz.17 (cz) |
KS Elta Łódź |
IKS "Start" Zduńska Wola |
5 : 5 |
kolejka 9 |
21.12 godz.10 (nd) |
TG Sokół Zgierz |
KS Elta Łódź |
7 : 3 |
kolejka 10 |
17.01 godz.16 (so) |
KS Elta Łódź |
LKS Stomil Bełchatów |
8 : 2 |
kolejka 11 |
18.01 godz.12 (nd) |
UMLKS Radomsko |
KS Elta Łódź |
3 : 7 |
kolejka 12 |
01.03 godz.12 (nd) |
IKS "Start" Zduńska Wola |
KS Elta Łódź |
6 : 4 |
kolejka 13 |
29.03 godz.12 (nd) |
KS Energetyk II Łódź |
KS Elta Łódź |
2 : 8 |
kolejka 14 |
14.03 godz.16 (so) |
KS Elta Łódź |
MUKS Włókniarz Pabianice |
4 : 6 |
kolejka 15 |
15.05 godz.18 (pt) |
KS Elta Łódź |
TG Sokół Zgierz |
6 : 4 |
kolejka 16 |
27.03 godz.18:30 (pt) |
KS Elta Łódź |
STS SDK MOS Pong Wieluń |
6 : 4 |
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Antczak Damian | 6 | 3 | 6 | | 3 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 6 | 45 | 3 | 6 | 3 | 3 | 3 | 18 | 63 | Kuśmierek Tomasz | 3 | 6 | 6 | | 0 | 3 | | 3 | 3 | 3 | 3 | 30 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 36 | Rejze Robert | 2 | 4 | 4 | | 2 | 0 | 3 | 0 | | 4 | 4 | 23 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8 | 31 | Trzcinka Jarosław | 2 | 4 | 4 | | | 4 | | 4 | 2 | 4 | | 24 | 4 | | 2 | 4 | 4 | 14 | 38 | Fordoński Paweł | | | | | 2 | | | | 0 | | | 2 | | 4 | | | | 4 | 6 | Kędzia Szymon | | | | | | | 4 | | | | 2 | 6 | | | | | | 0 | 6 | Maślanka Piotr | | | | | | | 4 | | | | | 4 | | | | | | 0 | 4 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|