Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Elta Łódź
Klub Sportowy "Elta" Łódź
miejsce rozgrywek:   Łódź, ul. Rojna 46a
rez. ul. Warecka 41

zawodnicy:   

1. Antczak Damian
2. Fordoński Paweł
3. Kędzia Szymon
4. Kuśmierek Tomasz
5. Kubiak Damian
6. Krysiak Kamil
7. Milas Tymoteusz
8. Rejze Robert
9. Izdebski Sławomir
10. Stobiecki Michał

mecze:   

kolejka 1 14.09 godz.16 (so) UKS Bednary KS Elta Łódź 1 : 9
kolejka 2 21.09 godz.16 (so) KS Elta Łódź UKS "Włókniarz" Pabianice 2 : 8
kolejka 3 26.10 godz.16 (so) UMLKS Radomsko KS Elta Łódź 3 : 7
kolejka 4 16.12 godz.18 (pn) KS Elta Łódź STS SDK MOS Pong Wieluń 6 : 4
kolejka 5 16.11 godz.16 (so) PIKTS "Wobistal" Piotrków Tryb. KS Elta Łódź 3 : 7
kolejka 6 15.11 godz.17 (pt) KS Elta Łódź T. G. "Sokół" Zgierz 5 : 5
kolejka 7 23.11 godz.16 (so) LUKS Start Przygłów KS Elta Łódź 6 : 4
kolejka 8 07.12 godz.16 (so) GUKS Gorzkowice KS Elta Łódź 1 : 9
kolejka 9 06.12 godz.18 (pt) KS Elta Łódź KTS Sieradz 10 : 0
kolejka 10 14.12 godz.16 (so) LKS Stomil Bełchatów KS Elta Łódź 1 : 9
kolejka 11 13.12 godz.18 (pt) KS Elta Łódź MLUKS Brzeziny 9 : 1
kolejka 12 15.02 godz.10 (so) T. G. "Sokół" Zgierz KS Elta Łódź 6 : 4
kolejka 13 14.02 godz.17 (pt) KS Elta Łódź LUKS Start Przygłów 3 : 7
kolejka 14 22.02 godz.15 (so) MLUKS Brzeziny KS Elta Łódź 6 : 4
kolejka 15 29.03 godz.16 (so) UKS "Włókniarz" Pabianice KS Elta Łódź 10 : 0
kolejka 16 14.03 godz.17 (pt) KS Elta Łódź UMLKS Radomsko 6 : 4
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

ranking
klubowy:
kolejki: 1234567891011suma runda 11213141516suma runda 2suma
Rejze Robert63330333633360030 339
Antczak Damian6044442444440333061555
Kuśmierek Tomasz 03333366663930  3645
Kubiak Damian4220420444430  00 030
Kędzia Szymon20         2   0224
Fordoński Paweł           0242  88
Izdebski Sławomir           0    222

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt.
Deble nie są uwzględniane.