sezon:

1 LIGA MĘŻCZYZN   1 LIGA KOBIET   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    3 LIGA KOBIET    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN   


lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 KS Energetyk II Łódź 16 8 7 1 95-65 23
2 UKS Fungis II Maków 16 11 1 4 99-61 23
3 IKS "Start" II Zduńska Wola 15 11 0 4 94-56 22
4 MLUKS 5 Bełchatów 16 9 3 4 94-66 21
5 UMKS Księżak II Łowicz 15 8 1 6 82-68 17
6 MLUKS II Brzeziny 16 6 4 6 80-80 16
7 UMLKS Radomsko 16 8 2 6 83-77 18
8 TG Sokół Zgierz 16 8 1 7 90-70 17
9 LKS Jutrzenka Bychlew 16 7 2 7 81-79 16
10 MKS Jedynka Łódź 16 3 3 10 64-96 9
11 UKS Bednary 16 3 0 13 44-116 6
12 GUKS Gorzkowice 16 1 0 15 44-116 2
Kliknij na nazwie drużyny aby zobaczyć szczegóły
 
kolejka 1
16.09 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź MLUKS 5 Bełchatów 2 : 8
  zmianna godziny
16.09 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola KS Energetyk II Łódź 3 : 7
16.09 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków MLUKS II Brzeziny 6 : 4
16.09 (so) godz.16 UKS Bednary UMKS Księżak II Łowicz 0 : 10
16.09 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz GUKS Gorzkowice 6 : 4
16.09 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew UMLKS Radomsko 3 : 7
 
kolejka 2
17.09 (nd) godz.12 MLUKS 5 Bełchatów IKS "Start" II Zduńska Wola 7 : 3
17.09 (nd) godz.12 KS Energetyk II Łódź UKS Fungis II Maków 6 : 4
17.09 (nd) godz.12 MLUKS II Brzeziny UKS Bednary 8 : 2
17.09 (nd) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz TG Sokół Zgierz 8 : 2
17.09 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka Bychlew 7 : 3
14.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Jedynka Łódź 8 : 2
 
kolejka 3
24.09 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków MLUKS 5 Bełchatów 4 : 6
14.10 (so) godz.10 UKS Bednary KS Energetyk II Łódź 3 : 7
  zmiana godz. i terminu
01.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MLUKS II Brzeziny 4 : 6
24.09 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew UMKS Księżak II Łowicz 3 : 7
  Piłki: TSP 40+ Training Ball Yamato Takkyu
24.09 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice 7 : 3
  piłeczki TIBHAR 40+ SYNTT XXX
24.09 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Jedynka Łódź 8 : 2
 
kolejka 4
30.09 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów UKS Bednary 10 : 0
  walkower dla MLUKS 5 Bełchatów
30.09 (so) godz.13:30 KS Energetyk II Łódź TG Sokół Zgierz 2 : 8
30.09 (so) godz.16 MLUKS II Brzeziny LKS Jutrzenka Bychlew 5 : 5
30.09 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz UMLKS Radomsko 9 : 1
30.09 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice 6 : 4
30.09 (so) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Fungis II Maków 4 : 6
 
kolejka 5
15.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MLUKS 5 Bełchatów 4 : 6
15.10 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew KS Energetyk II Łódź 5 : 5
15.10 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko MLUKS II Brzeziny 5 : 5
15.10 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice UMKS Księżak II Łowicz 1 : 9
15.10 (nd) godz.12 UKS Bednary IKS "Start" II Zduńska Wola 2 : 8
15.10 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków MKS Jedynka Łódź 9 : 1
 
kolejka 6
04.11 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów LKS Jutrzenka Bychlew 7 : 3
04.11 (so) godz.13:30 KS Energetyk II Łódź UMLKS Radomsko 7 : 3
04.11 (so) godz.16 MLUKS II Brzeziny GUKS Gorzkowice 6 : 4
04.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UMKS Księżak II Łowicz 3 : 7
04.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola TG Sokół Zgierz 6 : 4
04.11 (so) godz.16 UKS Fungis II Maków UKS Bednary 8 : 2
 
kolejka 7
05.11 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko MLUKS 5 Bełchatów 4 : 6
05.11 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice KS Energetyk II Łódź 1 : 9
05.11 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz MLUKS II Brzeziny 8 : 2
05.11 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew IKS "Start" II Zduńska Wola 4 : 6
05.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz UKS Fungis II Maków 4 : 6
05.11 (nd) godz.12 UKS Bednary MKS Jedynka Łódź 7 : 3
 
kolejka 8
11.11 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów GUKS Gorzkowice 7 : 3
11.11 (so) godz.16 KS Energetyk II Łódź UMKS Księżak II Łowicz 7 : 3
11.11 (so) godz.11 MKS Jedynka Łódź MLUKS II Brzeziny 2 : 8
11.11 (so) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola UMLKS Radomsko 8 : 2
22.10 (nd) godz.16 UKS Fungis II Maków LKS Jutrzenka Bychlew 4 : 6
11.11 (so) godz.10 UKS Bednary TG Sokół Zgierz 4 : 6
  zmiana godziny
 
kolejka 9
12.11 (nd) godz.12 MLUKS II Brzeziny KS Energetyk II Łódź 5 : 5
12.11 (nd) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz MLUKS 5 Bełchatów 7 : 3
12.11 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice IKS "Start" II Zduńska Wola 2 : 8
21.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko UKS Fungis II Maków 3 : 7
12.11 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew UKS Bednary 8 : 2
12.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MKS Jedynka Łódź 7 : 3
 
kolejka 10
18.11 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów MLUKS II Brzeziny 5 : 5
18.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź KS Energetyk II Łódź 5 : 5
25.11 (so) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UMKS Księżak II Łowicz 8 : 2
  SP nr 7,ul. Wodna 32, zmiana terminu i godz.
14.10 (so) godz.11:30 UKS Fungis II Maków GUKS Gorzkowice 9 : 1
  zmiana godziny
18.11 (so) godz.16 UKS Bednary UMLKS Radomsko 4 : 6
18.11 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz LKS Jutrzenka Bychlew 10 : 0
 
kolejka 11
02.12 (so) godz.16 KS Energetyk II Łódź MLUKS 5 Bełchatów 5 : 5
02.12 (so) godz.16 MLUKS II Brzeziny IKS "Start" II Zduńska Wola 3 : 7
02.12 (so) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz UKS Fungis II Maków 4 : 6
01.12 (pt) godz.18 GUKS Gorzkowice UKS Bednary 4 : 6
  zmiana terminu i godz.
02.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko TG Sokół Zgierz 6 : 4
02.12 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew MKS Jedynka Łódź 7 : 3
 
kolejka 12
27.01 (so) godz.16 MLUKS II Brzeziny MLUKS 5 Bełchatów 6 : 4
17.02 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz KS Energetyk II Łódź 5 : 5
24.02 (so) godz.10 UKS Fungis II Maków IKS "Start" II Zduńska Wola 3 : 7
  zmiana terminu
26.01 (pt) godz.18 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko 1 : 9
27.01 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź TG Sokół Zgierz 5 : 5
27.01 (so) godz.16 UKS Bednary LKS Jutrzenka Bychlew 3 : 7
 
kolejka 13
18.02 (nd) godz.12 MLUKS 5 Bełchatów UMKS Księżak II Łowicz 8 : 2
18.02 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola MLUKS II Brzeziny 8 : 2
18.02 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków KS Energetyk II Łódź 5 : 5
18.02 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko 5 : 5
18.02 (nd) godz.12 UKS Bednary GUKS Gorzkowice 7 : 3
18.02 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew TG Sokół Zgierz 8 : 2
 
kolejka 14
04.03 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola MLUKS 5 Bełchatów 7 : 3
04.03 (nd) godz.12 UKS Fungis II Maków UMKS Księżak II Łowicz 10 : 0
04.03 (nd) godz.12 KS Energetyk II Łódź MLUKS II Brzeziny 8 : 2
04.03 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko UKS Bednary 9 : 1
17.02 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź LKS Jutrzenka Bychlew 3 : 7
04.03 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice TG Sokół Zgierz 3 : 7
 
kolejka 15
14.04 (so) godz.16 MLUKS 5 Bełchatów UKS Fungis II Maków 4 : 6
10.03 (so) godz.12 KS Energetyk II Łódź IKS "Start" II Zduńska Wola 7 : 3
20.01 (so) godz.14 MLUKS II Brzeziny UMKS Księżak II Łowicz 9 : 1
14.04 (so) godz.10 UMLKS Radomsko LKS Jutrzenka Bychlew 6 : 4
10.03 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz UKS Bednary 9 : 1
20.04 (pt) godz.18 GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź 1 : 9
 
kolejka 16
15.04 (nd) godz.13 MLUKS 5 Bełchatów KS Energetyk II Łódź 5 : 5
  zmiana godziny
13.04 (pt) godz.19 MLUKS II Brzeziny UKS Fungis II Maków 4 : 6
  zmiana terminu i godz.
22.04 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz IKS "Start" II Zduńska Wola
  zmiana terminu
15.04 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz UMLKS Radomsko 8 : 2
15.04 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew GUKS Gorzkowice 8 : 2
15.04 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS Bednary 10 : 0
  walkower [drużyna gości nie przybyła na mecz]
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

kolorem czerwonym oznaczony jest wynik nieoficjalny


POKAŻ TYLKO OSTATNIĄ I NASTĘPNĄ KOLEJKĘ