sezon:

1 LIGA MĘŻCZYZN   1 LIGA KOBIET   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   


lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MKS Jedynka Łódź 8 8 0 0 61-19 16
2 IKS "Start" II Zduńska Wola 8 5 1 2 50-30 11
3 UKS Agaris II Maków 6 5 0 1 45-15 10
4 GUKS Gorzkowice 6 4 1 1 38-22 9
5 LKS Jutrzenka Bychlew 6 4 0 2 31-29 8
6 MKS Rzgów 8 4 0 4 38-42 8
7 UMLKS Radomsko 7 3 0 4 39-31 6
8 KS Legion Skierniewice 6 3 0 3 33-27 6
9 TG Sokół Zgierz 8 3 0 5 37-43 6
10 UMKS Księżak II Łowicz 7 1 1 5 26-44 3
11 ULKS II Moszczenica 8 1 1 6 19-61 3
12 KTS Agrosad Sieradz 8 0 0 8 13-67 0
Kliknij na nazwie drużyny aby zobaczyć szczegóły
 
kolejka 1
28.09 (so) godz.15:30 UMKS Księżak II Łowicz IKS "Start" II Zduńska Wola 2 : 8
30.11 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków LKS Jutrzenka Bychlew
02.11 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz UMLKS Radomsko 6 : 4
29.09 (nd) godz.14 MKS Rzgów MKS Jedynka Łódź 4 : 6
  zmiana godz.
28.09 (so) godz.15 ULKS II Moszczenica GUKS Gorzkowice 1 : 9
29.09 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz KS Legion Skierniewice 1 : 9
 
kolejka 2
08.10 (wt) godz.19 IKS "Start" II Zduńska Wola KS Legion Skierniewice 4 : 6
  zmiana terminu i godz.
18.10 (pt) godz.18:30 GUKS Gorzkowice KTS Agrosad Sieradz 9 : 1
  zmiana terminu i godz.
02.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź ULKS II Moszczenica 9 : 1
05.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Rzgów 9 : 1
05.10 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew TG Sokół Zgierz 6 : 4
05.10 (so) godz.14 UMKS Księżak II Łowicz UKS Agaris II Maków 3 : 7
 
kolejka 3
06.10 (nd) godz.12 UKS Agaris II Maków IKS "Start" II Zduńska Wola 3 : 7
03.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz UMKS Księżak II Łowicz 6 : 4
  zmiana terminu i godz.
06.10 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów LKS Jutrzenka Bychlew 7 : 3
  zmiana godz.
06.10 (nd) godz.10 ULKS II Moszczenica UMLKS Radomsko 1 : 9
15.11 (pt) godz.17:30 MKS Jedynka Łódź KTS Agrosad Sieradz 8 : 2
  zmiana gospodarza, terminu i godz.
02.11 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice GUKS Gorzkowice 4 : 6
 
kolejka 4
19.10 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola GUKS Gorzkowice 5 : 5
19.10 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź KS Legion Skierniewice 7 : 3
19.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko KTS Agrosad Sieradz 10 : 0
  drużyna gości nie stawiła się na mecz
19.10 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew ULKS II Moszczenica 7 : 3
19.10 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz MKS Rzgów 3 : 7
19.10 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków TG Sokół Zgierz 7 : 3
 
kolejka 5
20.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz IKS "Start" II Zduńska Wola 3 : 7
20.10 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów UKS Agaris II Maków 2 : 8
  zmiana godz.
20.10 (nd) godz.12 ULKS II Moszczenica UMKS Księżak II Łowicz 5 : 5
20.10 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz LKS Jutrzenka Bychlew 3 : 7
08.12 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice UMLKS Radomsko
20.10 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź 3 : 7
 
kolejka 6
27.10 (nd) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Jedynka Łódź 4 : 6
27.10 (nd) godz.12:30 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice 4 : 6
27.10 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew KS Legion Skierniewice 6 : 4
02.11 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz KTS Agrosad Sieradz 6 : 4
27.10 (nd) godz.16 UKS Agaris II Maków ULKS II Moszczenica 10 : 0
27.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MKS Rzgów 3 : 7
 
kolejka 7
16.11 (so) godz.15 MKS Rzgów IKS "Start" II Zduńska Wola 2 : 8
16.11 (so) godz.12 ULKS II Moszczenica TG Sokół Zgierz 6 : 4
16.11 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz UKS Agaris II Maków 0 : 10
14.11 (cz) godz.18:30 KS Legion Skierniewice UMKS Księżak II Łowicz 7 : 3
07.12 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka Bychlew
16.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko 10 : 0
  walkower [w drużynie gości grali nieuprawnieni zawodnicy]
 
kolejka 8
17.11 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UMLKS Radomsko 7 : 3
17.11 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew MKS Jedynka Łódź 2 : 8
26.11 (wt) godz.18 UMKS Księżak II Łowicz GUKS Gorzkowice
  zmiana terminu i godz.
23.11 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków KS Legion Skierniewice
  zmiana terminu i godz.
17.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz KTS Agrosad Sieradz 8 : 2
17.11 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów ULKS II Moszczenica 8 : 2
  zmiana godz.
 
kolejka 9
23.11 (so) godz.15 ULKS II Moszczenica IKS "Start" II Zduńska Wola
24.11 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz MKS Rzgów
24.11 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice TG Sokół Zgierz
24.11 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice UKS Agaris II Maków
30.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UMKS Księżak II Łowicz
24.11 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko LKS Jutrzenka Bychlew
 
kolejka 10
01.12 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz UMLKS Radomsko
01.12 (nd) godz.12 UKS Agaris II Maków MKS Jedynka Łódź
01.12 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz GUKS Gorzkowice
01.12 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Jutrzenka Bychlew
01.12 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów KS Legion Skierniewice
  zmiana godz.
01.12 (nd) godz.12 ULKS II Moszczenica KTS Agrosad Sieradz
 
kolejka 11
14.12 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz IKS "Start" II Zduńska Wola
14.12 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice ULKS II Moszczenica
08.12 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice MKS Rzgów
14.12 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź TG Sokół Zgierz
14.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko UKS Agaris II Maków
14.12 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew UMKS Księżak II Łowicz
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

kolorem czerwonym oznaczony jest wynik nieoficjalny


POKAŻ TYLKO OSTATNIĄ I NASTĘPNĄ KOLEJKĘ