komunikaty
struktura związku
rozgrywki indywidualne
rozgrywki drużynowe
rankingi ligowe
adresy klubów
kalendarz
regulaminy
protokoły/wydruki
kadra województwa
badania lekarskie
galeria zdjęć
RODO
kontakt
linki
mapa serwisu
Najbliższe zawody:
06.04.2024(so)
Ind. Mistrz. Woj. Juniorek, Kadetek
06.04.2024(so)
Druż. Mistrz. Woj. Juniorek/-ów, Kadetek/-ów, Młodzików
07.04.2024(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów, Kadetów
13.04.2024(so)
-14.04.2024(nd)
8 GPP Weteranów
13.04.2024(so)
Druż. Mistrz. Woj. Młodziczek, Ind. Mistrz. Woj. Młodziczek/-ów
14.04.2024(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek-ów
Ta strona znajduje się na serwerze
sezon:
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
2 LIGA MĘŻCZYZN
3 LIGA MĘŻCZYZN
4 LIGA MĘŻCZYZN
5 LIGA MĘŻCZYZN
E-mail do wysyłania protokołów meczowych:
lozts.wyniki@gmail.com
lp
drużyna
mecze
zw
re
po
bilans
punkty
1
LKS Biała Rawska
14
12
2
0
114-26
26
2
KS Polonia TTcup.com II Kielce
14
9
4
1
100-40
22
3
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
14
7
6
1
79-61
20
4
MLUKS Brzeziny
14
8
2
4
79-61
18
5
KS CAMPEONES Wąchock
14
6
4
4
75-65
16
6
UKS Agaris Maków
14
4
4
6
61-79
12
7
UMKS Księżak Łowicz
16
7
4
5
91-69
18
8
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
15
5
4
6
64-86
14
9
ULKS Moszczenica
16
5
3
8
71-89
13
10
UKS Orlęta Bilcza
16
4
3
9
62-98
11
11
MUKS Włókniarz Pabianice
16
3
0
13
60-100
6
12
KS Polonia TTcup.com III Kielce
15
0
2
13
34-116
2
Kliknij na nazwie drużyny aby zobaczyć szczegóły
kolejka 1
30.09 (so) godz.16
LKS Biała Rawska
UKS Orlęta Bilcza
9 : 1
05.11 (nd) godz.10
ULKS Moszczenica
UKS Agaris Maków
4 : 6
28.10 (so) godz.16
MLUKS Brzeziny
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
7 : 3
zmiana terminu i godz.
16.09 (so) godz.15
MUKS Włókniarz Pabianice
KS CAMPEONES Wąchock
2 : 8
17.09 (nd) godz.16
KS Polonia TTcup.com II Kielce
KS Polonia TTcup.com III Kielce
8 : 2
16.09 (so) godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
UMKS Księżak Łowicz
7 : 3
kolejka 2
21.10 (so) godz.12
UKS Orlęta Bilcza
UMKS Księżak Łowicz
5 : 5
01.10 (nd) godz.14
KS Polonia TTcup.com III Kielce
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
5 : 5
24.09 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
KS Polonia TTcup.com II Kielce
0 : 10
24.09 (nd) godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
MUKS Włókniarz Pabianice
6 : 4
24.09 (nd) godz.12
UKS Agaris Maków
MLUKS Brzeziny
4 : 6
17.11 (pt) godz.18:30
LKS Biała Rawska
ULKS Moszczenica
10 : 0
kolejka 3
08.10 (nd) godz.10
ULKS Moszczenica
UKS Orlęta Bilcza
7 : 3
08.10 (nd) godz.17
MLUKS Brzeziny
LKS Biała Rawska
1 : 9
12.10 (cz) godz.19:15
MUKS Włókniarz Pabianice
UKS Agaris Maków
2 : 8
05.11 (nd) godz.10
KS Polonia TTcup.com II Kielce
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
7 : 3
04.11 (so) godz.15
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
KS CAMPEONES Wąchock
5 : 5
16.12 (so) godz.12
UMKS Księżak Łowicz
KS Polonia TTcup.com III Kielce
8 : 2
kolejka 4
07.10 (so) godz.12
UKS Orlęta Bilcza
KS Polonia TTcup.com III Kielce
7 : 3
14.10 (so) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
UMKS Księżak Łowicz
7 : 3
14.10 (so) godz.15:30
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
5 : 5
zmiana godz.
14.10 (so) godz.17
UKS Agaris Maków
KS Polonia TTcup.com II Kielce
2 : 8
zmiana godz.
14.10 (so) godz.10
LKS Biała Rawska
MUKS Włókniarz Pabianice
8 : 2
zmiana godz.
14.10 (so) godz.10
ULKS Moszczenica
MLUKS Brzeziny
3 : 7
kolejka 5
14.10 (so) godz.16
MLUKS Brzeziny
UKS Orlęta Bilcza
9 : 1
15.10 (nd) godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice
ULKS Moszczenica
4 : 6
12.11 (nd) godz.13:30
KS Polonia TTcup.com II Kielce
LKS Biała Rawska
5 : 5
15.10 (nd) godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
UKS Agaris Maków
5 : 5
15.10 (nd) godz.14
UMKS Księżak Łowicz
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
6 : 4
15.10 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
KS Polonia TTcup.com III Kielce
8 : 2
kolejka 6
30.11 (cz) godz.18:30
UKS Orlęta Bilcza
KS CAMPEONES Wąchock
4 : 6
zmiana terminu i godz.
21.10 (so) godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
KS Polonia TTcup.com III Kielce
5 : 5
10.12 (nd) godz.12
UKS Agaris Maków
UMKS Księżak Łowicz
5 : 5
13.10 (pt) godz.17:30
LKS Biała Rawska
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
6 : 4
21.10 (so) godz.10
ULKS Moszczenica
KS Polonia TTcup.com II Kielce
1 : 9
21.10 (so) godz.17
MLUKS Brzeziny
MUKS Włókniarz Pabianice
9 : 1
kolejka 7
29.10 (nd) godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice
UKS Orlęta Bilcza
4 : 6
29.10 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com II Kielce
MLUKS Brzeziny
8 : 2
27.10 (pt) godz.19
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
ULKS Moszczenica
6 : 4
zmiana terminu i godz.
29.10 (nd) godz.10
UMKS Księżak Łowicz
LKS Biała Rawska
0 : 10
29.10 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com III Kielce
UKS Agaris Maków
2 : 8
29.10 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
8 : 2
kolejka 8
14.12 (cz) godz.18:30
UKS Orlęta Bilcza
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
5 : 5
zmiana terminu i godz.
16.12 (so) godz.16
UKS Agaris Maków
KS CAMPEONES Wąchock
5 : 5
25.11 (so) godz.12
LKS Biała Rawska
KS Polonia TTcup.com III Kielce
9 : 1
25.11 (so) godz.10
ULKS Moszczenica
UMKS Księżak Łowicz
5 : 5
16.12 (so) godz.16
MLUKS Brzeziny
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
5 : 5
zmiana terminu i godz.
25.11 (so) godz.15
MUKS Włókniarz Pabianice
KS Polonia TTcup.com II Kielce
2 : 8
kolejka 9
26.11 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com II Kielce
UKS Orlęta Bilcza
9 : 1
26.11 (nd) godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
MUKS Włókniarz Pabianice
7 : 3
26.11 (nd) godz.14
UMKS Księżak Łowicz
MLUKS Brzeziny
4 : 6
26.11 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com III Kielce
ULKS Moszczenica
3 : 7
26.11 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
LKS Biała Rawska
2 : 8
26.11 (nd) godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
UKS Agaris Maków
8 : 2
kolejka 10
03.12 (nd) godz.12
UKS Orlęta Bilcza
UKS Agaris Maków
3 : 7
mecz odbędzie się w Kielcach, hala MOSiR ul. Krakowska 72
03.12 (nd) godz.12
LKS Biała Rawska
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
10 : 0
09.12 (so) godz.16
ULKS Moszczenica
KS CAMPEONES Wąchock
1 : 9
zmiana terminu i godz.
03.12 (nd) godz.17
MLUKS Brzeziny
KS Polonia TTcup.com III Kielce
10 : 0
Walkower dla MLUKS Brzeziny
03.12 (nd) godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice
UMKS Księżak Łowicz
3 : 7
03.12 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com II Kielce
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
5 : 5
kolejka 11
03.12 (nd) godz.15
UKS Orlęta Bilcza
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
4 : 6
zmiana gospodarza, terminu i godz.
17.12 (nd) godz.12
UMKS Księżak Łowicz
KS Polonia TTcup.com II Kielce
5 : 5
17.12 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com III Kielce
MUKS Włókniarz Pabianice
4 : 6
17.12 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
MLUKS Brzeziny
5 : 5
08.12 (pt) godz.18
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
ULKS Moszczenica
6 : 4
zmiana terminu i godz.
17.12 (nd) godz.10
UKS Agaris Maków
LKS Biała Rawska
1 : 9
zmiana godz.
kolejka 12
18.02 (nd) godz.12
LKS Biała Rawska
UKS Agaris Maków
8 : 2
16.03 (so) godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
KS Polonia TTcup.com II Kielce
6 : 4
28.01 (nd) godz.16
MLUKS Brzeziny
KS CAMPEONES Wąchock
6 : 4
03.02 (so) godz.12
KS Polonia TTcup.com III Kielce
UMKS Księżak Łowicz
0 : 10
zmiana godziny
28.01 (nd) godz.12
MUKS Włókniarz Pabianice
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
10 : 0
23.03 (so) godz.12
UKS Orlęta Bilcza
ULKS Moszczenica
5 : 5
kolejka 13
25.02 (nd) godz.11
KS CAMPEONES Wąchock
UKS Agaris Maków
5 : 5
09.03 (so) godz.16
LKS Biała Rawska
KS Polonia TTcup.com II Kielce
5 : 5
25.02 (nd) godz.11
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
MLUKS Brzeziny
6 : 4
zmiana godziny
25.02 (nd) godz.14:30
KS Polonia TTcup.com III Kielce
UKS Orlęta Bilcza
4 : 6
25.02 (nd) godz.12
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
UMKS Księżak Łowicz
6 : 4
27.01 (so) godz.16
ULKS Moszczenica
MUKS Włókniarz Pabianice
8 : 2
kolejka 14
10.03 (nd) godz.12
LKS Biała Rawska
MLUKS Brzeziny
8 : 2
25.02 (nd) godz.14:30
KS Polonia TTcup.com II Kielce
UKS Agaris Maków
9 : 1
10.03 (nd) godz.12
KS CAMPEONES Wąchock
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
3 : 7
10.03 (nd) godz.14
UMKS Księżak Łowicz
ULKS Moszczenica
8 : 2
07.04 (nd) godz.16
KS Polonia TTcup.com III Kielce
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
10.03 (nd) godz.12
UKS Orlęta Bilcza
MUKS Włókniarz Pabianice
7 : 3
kolejka 15
21.04 (nd) godz.12
LKS Biała Rawska
KS CAMPEONES Wąchock
21.04 (nd) godz.17
MLUKS Brzeziny
KS Polonia TTcup.com II Kielce
21.04 (nd) godz.12
UKS Agaris Maków
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
17.03 (nd) godz.12
UMKS Księżak Łowicz
UKS Orlęta Bilcza
10 : 0
mecz zweryfikowano jako walkower
10.02 (so) godz.10
ULKS Moszczenica
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
5 : 5
17.03 (nd) godz.10
MUKS Włókniarz Pabianice
KS Polonia TTcup.com III Kielce
10 : 0
Walkower dla MUKS Włókniarz Pabianice
kolejka 16
05.05 (nd) godz.12
KS Polonia TTcup.com II Kielce
KS CAMPEONES Wąchock
20.04 (so) godz.12
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
LKS Biała Rawska
20.04 (so) godz.17
MLUKS Brzeziny
UKS Agaris Maków
16.03 (so) godz.16
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
UKS Orlęta Bilcza
6 : 4
16.03 (so) godz.12
UMKS Księżak Łowicz
MUKS Włókniarz Pabianice
8 : 2
28.01 (nd) godz.16
ULKS Moszczenica
KS Polonia TTcup.com III Kielce
9 : 1
zmiana terminu i godziny
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
POKAŻ TYLKO OSTATNIĄ I NASTĘPNĄ KOLEJKĘ
PZTS
|
kontakt
|
mapa serwisu