sezon:

1 LIGA MĘŻCZYZN   1 LIGA KOBIET   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   


lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 STS Orlicz 1924 Suchedniów 11 11 0 0 99-11 22
2 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10 9 0 1 73-27 18
3 UKS Fungis Maków 11 6 2 3 61-49 14
4 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 11 6 1 4 57-53 13
5 MLUKS Brzeziny 11 6 0 5 54-56 12
6 LKS Stomil Bełchatów 11 5 1 5 57-53 11
7 LUKS Start Przygłów 11 5 1 5 54-56 11
8 UKS Orlęta Bilcza 11 4 2 5 50-60 10
9 LKS Biała Rawska 11 2 3 6 47-63 7
10 UMKS Księżak Łowicz 11 3 1 7 46-64 7
11 IKS "Start" II Zduńska Wola 10 2 1 7 31-69 5
12 ULKS Moszczenica 11 0 0 11 21-89 0
Kliknij na nazwie drużyny aby zobaczyć szczegóły
 
kolejka 1
06.10 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Fungis Maków 3 : 7
30.09 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4 : 6
22.09 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Orlęta Bilcza 5 : 5
22.09 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów LKS Biała Rawska 7 : 3
  Piłeczki TIBHAR 40+***
20.09 (cz) godz.18 ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
13.10 (so) godz.18 STS Orlicz 1924 Suchedniów MLUKS Brzeziny 9 : 1
 
kolejka 2
01.12 (so) godz.16 UKS Fungis Maków LUKS Start Przygłów 8 : 2
23.09 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź IKS "Start" II Zduńska Wola 8 : 2
23.09 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza LKS Stomil Bełchatów 6 : 4
23.09 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska ULKS Moszczenica 6 : 4
  PiłkiTIBHAR +***
23.09 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka STS Orlicz 1924 Suchedniów 2 : 8
  Piłeczki THIBAR 40+***
28.10 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz 6 : 4
 
kolejka 3
28.10 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Fungis Maków 2 : 8
  pilki tibhar 40 +
20.10 (so) godz.14 LKS Stomil Bełchatów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4 : 6
  zmiana godziny
28.10 (nd) godz.11 ULKS Moszczenica UKS Orlęta Bilcza 2 : 8
  zmiana godziny
20.10 (so) godz.16 STS Orlicz 1924 Suchedniów LKS Biała Rawska 10 : 0
20.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3 : 7
09.12 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów UMKS Księżak Łowicz 6 : 4
  zmiana terminu
 
kolejka 4
14.10 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków LKS Stomil Bełchatów 5 : 5
  Piłki TIBHAR 40+ *** SL
26.10 (pt) godz.18 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź ULKS Moszczenica 8 : 2
  Piłeczki Tibhar 40+***.
21.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza STS Orlicz 1924 Suchedniów 0 : 10
  mecz w Suchedniowie
21.10 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny 3 : 7
21.10 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3 : 7
21.10 (nd) godz.17 LUKS Start Przygłów IKS "Start" II Zduńska Wola 7 : 3
 
kolejka 5
27.10 (so) godz.16 ULKS Moszczenica UKS Fungis Maków 1 : 9
10.11 (so) godz.14 STS Orlicz 1924 Suchedniów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 9 : 1
27.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Orlęta Bilcza 7 : 3
27.10 (so) godz.14 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska 7 : 3
  Piłeczki THIBAR 40+ SYNTT NG
28.10 (nd) godz.17 LKS Stomil Bełchatów LUKS Start Przygłów 4 : 6
  Piłeczki: TIBHAR 40+ *** SYNTT NG
27.10 (so) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola UMKS Księżak Łowicz 7 : 3
 
kolejka 6
03.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków STS Orlicz 1924 Suchedniów 2 : 8
03.11 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Brzeziny 4 : 6
  Piłeczki Tibhar 40+ ***
03.11 (so) godz.12:30 UKS Orlęta Bilcza MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
08.12 (so) godz.10 UMKS Księżak Łowicz LKS Biała Rawska 6 : 4
  zmiana terminu
03.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów ULKS Moszczenica 10 : 0
03.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Stomil Bełchatów 2 : 8
  Mecz rozegrano piłkami "TibHar 40 +"
 
kolejka 7
17.11 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Fungis Maków 4 : 6
17.11 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 9 : 1
  Piłki "TIBHAR" 40 + ***
17.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Orlęta Bilcza 5 : 5
04.11 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów LUKS Start Przygłów 8 : 2
  sala na mecz, LO nr 1, ul. 1 Maja 82, 26-110 Skarżysko Kamienna
17.11 (so) godz.12 ULKS Moszczenica IKS "Start" II Zduńska Wola 4 : 6
17.11 (so) godz.18 LKS Stomil Bełchatów UMKS Księżak Łowicz 7 : 3
  zmiana godziny
 
kolejka 8
16.11 (pt) godz.19 UKS Fungis Maków MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 2 : 8
24.11 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź LKS Biała Rawska 7 : 3
24.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza 6 : 4
  Piłki TIBHAR 40 + SL
10.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów MLUKS Brzeziny 7 : 3
24.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola STS Orlicz 1924 Suchedniów 0 : 10
  TIBHAR 40+ ***
24.11 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów ULKS Moszczenica 7 : 3
 
kolejka 9
25.11 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 6 : 4
25.11 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska UKS Fungis Maków 5 : 5
11.11 (nd) godz.10 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LUKS Start Przygłów 7 : 3
25.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny IKS "Start" II Zduńska Wola 6 : 4
25.11 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów LKS Stomil Bełchatów 9 : 1
25.11 (nd) godz.15:30 ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz 3 : 7
  zmiana godziny
 
kolejka 10
02.12 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków UKS Orlęta Bilcza 6 : 4
  Piłki TIBHAR 40 + SL ***
02.12 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 5 : 5
02.12 (nd) godz.10 LUKS Start Przygłów LKS Biała Rawska 5 : 5
  zmiana godz
05.01 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
  mecz w SP nr 7 ul. Wodna 32 w Zduńskiej Woli
02.12 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów MLUKS Brzeziny 8 : 2
14.10 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów ULKS Moszczenica 10 : 0
 
kolejka 11
13.12 (cz) godz.18 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Fungis Maków 7 : 3
  zmiana terminu i godz
23.11 (pt) godz.19 UKS Orlęta Bilcza LUKS Start Przygłów 8 : 2
  zmiana terminu i godz. mecz w Przygłowie
15.12 (so) godz.11 LKS Biała Rawska IKS "Start" II Zduńska Wola 10 : 0
  zmiana godzPiłki - TIBHAR 40+ ***
01.12 (so) godz.17 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Stomil Bełchatów 8 : 2
  zmiana terminu i godz
05.12 (śr) godz.20 MLUKS Brzeziny ULKS Moszczenica 9 : 1
  zmiana terminu i godz
16.12 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów UMKS Księżak Łowicz 8 : 2
  LO nr 1 im. Juliusza Słowackiego, ul. 1 Maja 82, 26-110 Skarżysko Kamienna
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

POKAŻ TYLKO OSTATNIĄ I NASTĘPNĄ KOLEJKĘ