sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7 


Pożegnanie

06.05.2020
Z wielkim żalem zawiadamiamy, 
że w wieku 84 lat zmarł

Jerzy Bakalarski

Wieloletni działacz sportowy działający 
w OZTS w Skierniewicach.
Sędzia klasy państwowej tenisa stołowego.

Msza Swięta w intencji zmarłego odbędzie
się w dn. 10.05. o g. 11.00. w Kościele 
pw. Św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach 
przy ul. Senatorskiej 11/13.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia
Zarząd ŁOZTS




Pożegnanie

20.04.2020
Po długoletniej chorobie w dniu 16.04.2020 r. zmarł zawodnik Włókniarza Pabianice Mirosław Badziak lat 72. Były reprezentant Polski juniorów, wicemistrz kraju weteranów, całą swoją karierę związany z Pabianicami. 



Komunikat nr 26/WR/2019/2020

16.04.2020
Drużyny uprawnione do rozgrywek ligowych na sezon 2020/2021


Komunikat nr 25/WR/2019/2020

16.04.2020
Uchwała ŁOZTS oraz ŚOZTS

Zarządy ŁOZTS i ŚOZTS postanowiły definitywnie zakończyć sezon ligowy 2019/2020 na obecnym etapie rozgrywkowym.

w załączeniu komunikat WR ŁOZTS.  



Komunikat PZTS

11.03.2020
WAŻNE! Uchwała Zarządu PZTS w związku z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19 zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 11. marca 2020 roku podjął uchwałę nr 444/Z/2020 o zawieszeniu: wszystkich krajowych i wojewódzkich rozgrywek indywidualnych (także osób niepełnosprawnych) oraz rozgrywek I ligi Kobiet, I ligi Mężczyzn, II ligi Kobiet, II ligi Mężczyzn i zawodów z cyklu Drużynowego Pucharu Polski. Dodatkowo mecze Ekstraklasy i Superligi odbędą się bez udziału publiczności.

UCHWAŁA Nr 444/Z/2020 ZARZĄDU POLSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO
z dnia 11 marca 2020 roku

w sprawie: zawieszenie rozgrywek krajowych i wojewódzkich
Działając na podstawie § 25 pkt 1 Statutu Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego, podjął uchwałę następującej treści:

§ 1
Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego, w trybie obiegowym, podjął uchwałę
w sprawie:
1. Zawieszenia wszystkich krajowych i wojewódzkich rozgrywek indywidualnych,
2. zawieszenia wszystkich krajowych i wojewódzkich rozgrywek indywidualnych i drużynowych osób niepełnosprawnych,
3. zawieszenia rozgrywek I ligi Kobiet, I ligi Mężczyzn, II ligi Kobiet, II ligi Mężczyzn oraz zawodów z cyklu Drużynowego Pucharu Polski,
4. wyłączenia publiczności z udziału w meczach Ekstraklasy i Superligi,

§ 2
W przypadku niższych lig (poniżej II) zaleca się zawieszenie rozgrywek.

§ 3
Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia i obowiązywać będzie do odwołania.
 



Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

09.03.2020
W dn. 6-8.03.2020 r. w Sępólnie Krajeńskim odbył się III GPP młodziczek i młodzików. Wyniki naszych reprezentantów: 

Młodziczki:
25-32. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
33-40. Oliwia Zawada
57-64. Anna Czabańska (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
5-8. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
13-16. Oskar Lipa 
17-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
41-48. Kacper Latocha
49-56. Bartosz Adamiak (obaj ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Laura Wille (KTS Sieradz), Lena Zawiślak, Marcel Gołasa i Antoni Wiliński (wszyscy LKS Omega Kleszczów).
 


Komunikat nr 20/ŁOZTS/2019/2020

05.03.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek/ów, Kadetek/ów i Juniorek/ów, które zostaną rozegrane w dn. 14/16.03.2020 r. w Rawie Mazowieckiej oraz 28/29.03.2020 r. w Moszczenicy.


Wyniki Mistrzostw Polski

02.03.2020
W dn. 28.02-1.03.2020 r. w Białymstoku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski. Wyniki naszych reprezentantów:

Gra pojedyncza seniorek:
33-48. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Gra pojedyncza seniorów:
33-48. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)

Gra podwójna seniorek:
9-16. E. Brzęczek/Alicja Łebek (Chrobry Międzyzdroje)

Gra podwójna seniorów:
17-24. G. Janczewski/Kacper Petaś (Ostródzianka Ostróda)

Gra podwójna mieszana:
17-24. E. Brzęczek/Daniel Lis (UKS Olesno)
33-48. G. Janczewski/Aleksandra Jarkowska (KU AZS WSIP Łomża)



III GPP Kadetów

25.02.2020
W dn. 21-23.02. w Jarosławiu odbył się III GPP Kadetek
i Kadetów. Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
25-32. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
49-56. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)

Kadeci:
49-56. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
57-64. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli: Laura 
Wille (KTS Sieradz) oraz Oskar Lipa, Bartosz Adamiak
(obaj ULKS Moszczenica), Aleks Pakuła, Juliusz Wille
(obaj KTS Sieradz)

TiR



Turniej Tenisa Stołowego

23.02.2020
Zapraszamy na XIII Turniej Tenisa Stołowego – Memoriał Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza w Starych Skoszewach, dnia 7 marca 2020 r.


Wyniki Mist. Woj. Łódzkiego

23.02.2020
W dniu 23.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów w grach deblowych i mieszanych. Oto wyniki:

Gra Mieszana:
1. Katarzyna Gierach/Jakub Gierach 
2. Eliza Brzęczek/Przemysław Zwierz 
3-4. Paulina Stachecka/Jakub Polański (wszyscy MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Marta Holak/Artur Fronczak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorki gra deblowa:
1. E. Brzęczek/Wiktoria Wrzosek
2. P. Stachecka/K. Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3-4. Magdalena Włodarczyk/Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica)
       M. Holak/M. Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy gry deblowe:
1. J. Polański/J. Gierach
2. Michał Przybył/Jakub Zochniak ( IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Damian Rybak/Michał Uzarczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka/UKS Maków)
       P. Zwierz/Krzysztof Szulc (MLUKS Dwójka Rawa Maz./MKS Jedynka Łódź)



Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów

16.02.2020
W dniu 16.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się 
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
        Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski
2. Tomasz Wiśniewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Mariusz Lis (LKS Biała Rawska)
       Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR



VI GPP Weteranów

11.02.2020
W dn. 08-09.02.20 r. w Zielonej Górze rozegrano VI GPP Weteranów. 
Wyniki zawodników z Naszego województwa:

Mężczyźni 40-49:
3-4. Paweł Stopiński

Mężczyźni 50-59:
5-6. Robert Rejze

Mężczyźni 70-74:
5-6. Sylwester Żywotek

Mężczyźni pow 84:
1. Zdzisław Orzechowski

TiR



Komunikat nr 19/ŁOZTS/2019/2020

10.02.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 16.02.2020 r.  oraz 23.02.2020 r. w Moszczenicy. 

16.02.
Sędzia Główny: Tomasz Ruszkiewicz
Zastępca S. Gł.:Piotr Winnicki

23.02.
Sędzia Główny: Monika Proniewska



Wyniki III GPP Juniorek i Juniorów

10.02.2020
W dn. 7-9.02.2020 r. w Luboniu odbył się III GPP Juniorek i Juniorów. 
Wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
Juniorzy:
41-48. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
           Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Magdalena Chmielewska, Magda Frontczak i Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź), Jakub Zochniak, Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola), Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów), Aleks Pakuła, Juliusz Wille (KTS Sieradz)
 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub84
2Gierach Jakub75
3Antczak Damian66
4Stochmal Maciej63
5Mazurek Wiesław56
6Nitek Jarosław54
7Podsędek Mateusz54
8Rybak Damian48
9Podsiadło Maciej48
10Podsędek Piotr47

2 LIGA KOBIET
1Kujawiak Anna39
2Caban Anna39
3Włodarczyk Magdalena30
4Holak Marta30
5Kuwerska Karina24
6Frontczak Magda22
7Ledzion Katarzyna22
8Zawiasa Oliwia21
9Sima Aleksandra21
10Stopińska Marta18

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał72
2Kozera Paweł 272
3Szulc Krzysztof63
4Winnicki Damian63
5Zochniak Jakub51
6Przybył Michał51
7Placek Jakub51
8Placek Krzysztof48
9Zajkowski Rafał43
10Papuga Dawid42

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 254
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Makowski Maciej39
5Kuśmierski Jakub36
6Oracz Jacek36
7Zajda Tomasz36
8Zawiślak Maksymilian34
9Grzelak Mateusz33
10Wojewoda Wiktor33

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Dudziński Rafał27
2Zajda Szymon23
3Skwarek Julia22
4Woźniak2 Sebastian18
5Siewierski Marek16
6Gapik Maciej15
7Blada Jerzy15
8Rabiega Natalia14
9Kopcik Kuba14
10Oset Marcin13

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir19
2Głowacki Karol18
3Jaros Hubert18
4Rzepecki Adam16
5Czuj Władysław16
6Grzelak_2 Marcin15
7Sztyler Jakub13
8Barański Marcin11
9Kieszek Sebastian10
10Kowalczyk Maja8

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.