sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7 


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów

16.02.2020
W dniu 16.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się 
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
        Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski
2. Tomasz Wiśniewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Mariusz Lis (LKS Biała Rawska)
       Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR



VI GPP Weteranów

11.02.2020
W dn. 08-09.02.20 r. w Zielonej Górze rozegrano VI GPP Weteranów. 
Wyniki zawodników z Naszego województwa:

Mężczyźni 40-49:
3-4. Paweł Stopiński

Mężczyźni 50-59:
5-6. Robert Rejze

Mężczyźni 70-74:
5-6. Sylwester Żywotek

Mężczyźni pow 84:
1. Zdzisław Orzechowski

TiR



Komunikat nr 19/ŁOZTS/2019/2020

10.02.2020
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów, który zostanie rozegrany w dn. 16.02.2020 r.  oraz 23.02.2020 r. w Moszczenicy. 

16.02.
Sędzia Główny: Tomasz Ruszkiewicz
Zastępca S. Gł.:Piotr Winnicki

23.02.
Sędzia Główny: Monika Proniewska



Wyniki III GPP Juniorek i Juniorów

10.02.2020
W dn. 7-9.02.2020 r. w Luboniu odbył się III GPP Juniorek i Juniorów. 
Wyniki naszych reprezentantów:

Juniorki:
17-24. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
57-64. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
Juniorzy:
41-48. Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
           Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym udział wzięli:
Magdalena Chmielewska, Magda Frontczak i Krzysztof Kamiński (wszyscy MKS Jedynka Łódź), Jakub Zochniak, Michał Przybył (IKS Start Zduńska Wola), Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów), Aleks Pakuła, Juliusz Wille (KTS Sieradz)
 


III WTK Młodzików

08.02.2020
W dniu 8.02.2020 r. w Gorzkowicach odbył się III 
Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
4. Laura Wille (KTS Sieradz)

Młodzicy:
1. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica)
2. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
3. Sebastian Kieszek (KS Elta Łódź)
4. Szymon Puchalski (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR




III WTK Juniorów

02.02.2020
W dniu 2.02.2020 r. w Łodzi odbył się III Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
2. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
4. Oliwia Zawiasa (ULKS Kusy Łobudzice)

Juniorzy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Jakub Zochniak
3. Michał Przybył (obaj IKS Start Zduńska Wola)
4. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)

TiR



III WTK Kadetów + MW Młodzieżowców

01.02.2020
W dniu 1.02.2020 r. w Moszczenicy odbyły się:
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców.
Oto wyniki:

Kadetki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3. Maria Dolot
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodzieżówki:
1. Katarzyna Gierach
2. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa 
    Mazowiecka)
3-4.Karina Kuwerska
      Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)

Młodzieżowcy:
1. Jakub Baranowski (ULKS Moszczenica)
2. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
3-4. Michał Oracz (LKS Stomil Bełchatów)
       Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)

Awans na MP Młodzieżowców uzyskali: K. Kuwerska,
J. Baranowski, M. Oracz


TiR



Komunikat nr 18/ŁOZTS/2019/2020

30.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK młodziczek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 8.02.2020 r. w Gorzkowicach. z dn. 7.02.2020 r. godz. 20.30. 


Wyniki DPP

22.01.2020
Wyniki finałów DPP woj. łódzkiego.  z dn. 20.02.2020 r.  


Komunikat nr 17/ŁOZTS/2019/2020

22.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK juniorek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 2.02.2020 r. w Łodzi.


Komunikat nr 16/ŁOZTS/2019/2020

22.01.2020
W załączeniu komunikaty na III WTK kadetek-ów oraz MW młodzieżówek-ów, który zostanie rozegrany w dn. 1.02.2020 r. w Moszczenicy. UWAGA!!! zmiana godz. w turnieju młodzieżówek-ów. 


III GPP Seniorów

20.01.2020
W dn. 17-19.01.20 r. w Gdańsku odbył się III GPP
Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
37-40. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Seniorzy:
33-36. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)

TiR



Komunikat nr 23 i 24/WR/2019/2020

15.01.2020
Terminarze rozgrywek w II LK i II LM oraz III, IV i V LM.


V GPP Weteranów

12.01.2020
W dn. 11-12.01.20 r. w Łomży rozegrano V GPP Weteranów. Wyniki zawodników z Naszego województwa:

Kobiety 50-59:
1. Iwona Lewandowska

Mężczyźni 40-49:
3-4. Paweł Stopiński

Mężczyźni 70-74:
3-4. Sylwester Żywotek

Mężczyźni pow 84:
2. Zdzisław Orzechowski

TiR



II GPP Żaków

12.01.2020
W dniach 10-12.01.20 r. w Drzonkowie odbył się II GPP
Żaczek i Żaków. 
Wyniki Naszych reprezentantów:

Żaczki:
25-32. Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)

Żacy:
1. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
33-40. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)
41-48. Adam Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

TiR


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub72
2Gierach Jakub63
3Antczak Damian54
4Nitek Jarosław51
5Stochmal Maciej51
6Mazurek Wiesław47
7Uzarczyk Michał45
8Podsiadło Maciej42
9Podsędek Mateusz42
10Rybak Damian40

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna30
2Kujawiak Anna27
3Włodarczyk Magdalena27
4Holak Marta27
5Frontczak Magda22
6Stopińska Marta18
7Ledzion Katarzyna18
8Zawiasa Oliwia18
9Sima Aleksandra18
10Kuwerska Katarzyna14

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Kozera Michał60
2Kozera Paweł 260
3Winnicki Damian57
4Szulc Krzysztof54
5Przybył Michał51
6Zochniak Jakub48
7Placek Jakub45
8Placek Krzysztof45
9Zajkowski Rafał39
10Frątczak Arkadiusz36

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Bednarek Krzysztof 248
2Zawiślak Hubert48
3Krupa Jacek42
4Kuśmierski Jakub36
5Zawiślak Maksymilian34
6Wojewoda Wiktor33
7Zajda Tomasz33
8Makowski Maciej33
9Kozera Paweł31
10Oracz Jacek30

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Skwarek Julia22
2Dudziński Rafał21
3Zajda Szymon19
4Siewierski Marek14
5Rabiega Natalia14
6Woźniak2 Sebastian13
7Gapik Maciej12
8Blada Jerzy12
9Kopcik Kuba11
10Oset Marcin10

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Sobieszek Sławomir16
2Głowacki Karol16
3Czuj Władysław14
4Grzelak_2 Marcin14
5Sztyler Jakub13
6Jaros Hubert12
7Rzepecki Adam10
8Kieszek Sebastian10
9Kowalczyk Maja7
10Barański Marcin6

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.