sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   



data gospodarz gość sędzia
 
kolejka 1
06.10(nd)
godz.12
KS Energetyk II Łódź LUKS Start Przygłów Sędzia - wolontariusz
06.10(nd)
godz.10
GUKS II Gorzkowice UMLKS II Radomsko Sędzia - wolontariusz
10.10(cz)
godz.17:30
LKS Koluszki KS Elta Łódź Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 2
18.10(pt)
godz.18
LUKS Start Przygłów KS Elta Łódź Sędzia - wolontariusz
08.12(nd)
godz.10
UMLKS II Radomsko LKS Koluszki Sędzia - wolontariusz
19.10(so)
godz.13:30
KS Energetyk II Łódź GUKS II Gorzkowice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 3
27.10(nd)
godz.10
GUKS II Gorzkowice LUKS Start Przygłów Sędzia - wolontariusz
24.10(cz)
godz.17:30
LKS Koluszki KS Energetyk II Łódź Sędzia - wolontariusz
25.10(pt)
godz.17:30
KS Elta Łódź UMLKS II Radomsko Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 4
16.11(so)
godz.18
LUKS Start Przygłów UMLKS II Radomsko Sędzia - wolontariusz
17.11(nd)
godz.19:30
KS Energetyk II Łódź KS Elta Łódź Sędzia - wolontariusz
17.11(nd)
godz.10
GUKS II Gorzkowice LKS Koluszki Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 5
12.12(cz)
godz.17:30
LKS Koluszki LUKS Start Przygłów Sędzia - wolontariusz
13.12(pt)
godz.18:30
KS Elta Łódź GUKS II Gorzkowice Sędzia - wolontariusz
14.12(so)
godz.12:30
UMLKS II Radomsko KS Energetyk II Łódź Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 6
07.02(pt)
godz.18
LUKS Start Przygłów KS Energetyk II Łódź Sędzia - wolontariusz
01.03(nd)
godz.12:30
UMLKS II Radomsko GUKS II Gorzkowice Sędzia - wolontariusz
07.02(pt)
godz.18:30
KS Elta Łódź LKS Koluszki Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 7
14.02(pt)
godz.18:30
KS Elta Łódź LUKS Start Przygłów Sędzia - wolontariusz
15.02(so)
godz.16
LKS Koluszki UMLKS II Radomsko Sędzia - wolontariusz
02.02(nd)
godz.10
GUKS II Gorzkowice KS Energetyk II Łódź Sędzia - wolontariusz
  mecz przełożony z urzędu
 
kolejka 8
06.03(pt)
godz.18
LUKS Start Przygłów GUKS II Gorzkowice Sędzia - wolontariusz
08.03(nd)
godz.12
KS Energetyk II Łódź LKS Koluszki Sędzia - wolontariusz
05.03(cz)
godz.17:30
UMLKS II Radomsko KS Elta Łódź Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
 
kolejka 9
20.03(pt)
godz.17
UMLKS II Radomsko LUKS Start Przygłów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
20.03(pt)
godz.18:30
KS Elta Łódź KS Energetyk II Łódź Sędzia - wolontariusz
22.02(so)
godz.12
LKS Koluszki GUKS II Gorzkowice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 10
17.03(wt)
godz.18
LUKS Start Przygłów LKS Koluszki Sędzia - wolontariusz
19.03(cz)
godz.12
GUKS II Gorzkowice KS Elta Łódź Sędzia - wolontariusz
19.04(nd)
godz.12
KS Energetyk II Łódź UMLKS II Radomsko Sędzia - wolontariusz