sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   



data gospodarz gość sędzia
 
kolejka 1
06.10(nd)
godz.12
LKS Omega II Kleszczów ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
25.10(pt)
godz.18
LKS Stomil III Bełchatów LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu
02.11(so)
godz.16
GUKS Prosna Wieruszów TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 2
19.10(so)
godz.17
LKS Omega III Kleszczów GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
19.10(so)
godz.16
ULKS Kusy II Łobudzice LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
19.10(so)
godz.16
GLKS Drużbice LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 3
25.10(pt)
godz.18
LKS Stomil III Bełchatów GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz
27.10(nd)
godz.12
GUKS Prosna Wieruszów ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
08.12(nd)
godz.12
TKS II Kamieńsk LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu
 
kolejka 4
16.11(so)
godz.16
ULKS Kusy II Łobudzice TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
16.11(so)
godz.16
GLKS Drużbice GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
16.11(so)
godz.16
LKS Omega II Kleszczów LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 5
17.11(nd)
godz.12
GUKS Prosna Wieruszów LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
17.11(nd)
godz.17
TKS II Kamieńsk GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz
17.11(nd)
godz.16
LKS Omega III Kleszczów ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 6
06.12(pt)
godz.18
GLKS Drużbice LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
24.11(nd)
godz.12
LKS Omega II Kleszczów TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu
12.12(cz)
godz.18
GUKS Prosna Wieruszów LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
  zmiana gospodarza, terminu i godz.
 
kolejka 7
14.12(so)
godz.17
TKS II Kamieńsk LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
14.12(so)
godz.16
LKS Omega III Kleszczów LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
14.12(so)
godz.16
ULKS Kusy II Łobudzice GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 8
09.02(nd)
godz.12
GUKS Prosna Wieruszów LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
09.02(nd)
godz.10
ULKS Kusy II Łobudzice LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
07.02(pt)
godz.18
LKS Stomil III Bełchatów TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 9
15.02(so)
godz.16
TKS II Kamieńsk LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
15.02(so)
godz.16
ULKS Kusy II Łobudzice LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
15.02(so)
godz.16
GUKS Prosna Wieruszów GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 10
01.03(nd)
godz.12
GLKS Drużbice ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
01.03(nd)
godz.12
LKS Omega III Kleszczów TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
13.03(pt)
godz.17:30
LKS Stomil III Bełchatów LKS Omega II Kleszczów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
 
kolejka 11
13.03(pt)
godz.18:30
LKS Omega III Kleszczów LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
08.03(nd)
godz.12
GLKS Drużbice TKS II Kamieńsk Sędzia - wolontariusz
13.03(pt)
godz.18
ULKS Kusy II Łobudzice GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
  zmiana terminu i godz.
 
kolejka 12
22.03(nd)
godz.12
TKS II Kamieńsk GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
22.03(nd)
godz.12
GLKS Drużbice LKS Stomil III Bełchatów Sędzia - wolontariusz
22.03(nd)
godz.12
LKS Omega II Kleszczów LKS Omega III Kleszczów Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 13
18.04(so)
godz.16
LKS Omega II Kleszczów GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz
17.04(pt)
godz.18
LKS Stomil III Bełchatów GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
18.04(so)
godz.14
TKS II Kamieńsk ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
 
kolejka 14
19.04(nd)
godz.12
LKS Stomil III Bełchatów ULKS Kusy II Łobudzice Sędzia - wolontariusz
19.04(nd)
godz.15
LKS Omega II Kleszczów GUKS Prosna Wieruszów Sędzia - wolontariusz
15.04(śr)
godz.18
LKS Omega III Kleszczów GLKS Drużbice Sędzia - wolontariusz