sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A    5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B   



data gospodarz gość sędzia
 
kolejka 1
29.09(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica Daria Rutkowska
29.09(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko ULKS Kusy Łobudzice Bartłomiej Witaszczyk
29.09(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice UKS Agaris Maków Mirosław Rzepecki
 
kolejka 2
19.10(so)
godz.12
ULKS Moszczenica UKS Agaris Maków Andrzej Nitek
19.10(so)
godz.10
ULKS Kusy Łobudzice GUKS Gorzkowice Łukasz Oracz
19.10(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko Daria Rutkowska
 
kolejka 3
25.10(pt)
godz.18
UMLKS Radomsko ULKS Moszczenica Bartłomiej Witaszczyk
  zmiana terminu i godz.
27.10(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź Małgorzata Dolot
27.10(nd)
godz.12
UKS Agaris Maków ULKS Kusy Łobudzice Stanisław Pięcek
 
kolejka 4
17.11(nd)
godz.10
ULKS Moszczenica ULKS Kusy Łobudzice Andrzej Nitek
17.11(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź UKS Agaris Maków Zenon Stasiak
17.11(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice Bartłomiej Witaszczyk
 
kolejka 5
01.12(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica Jadwiga Orlik
01.12(nd)
godz.12
UKS Agaris Maków UMLKS Radomsko Stanisław Pięcek
01.12(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice MKS Jedynka Łódź Dariusz Gajda
 
kolejka 6
02.02(nd)
godz.09
UMLKS Radomsko MKS Jedynka Łódź Zenon Stasiak
29.02(so)
godz.12
ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice Andrzej Nitek
01.02(so)
godz.10
ULKS Kusy Łobudzice UKS Agaris Maków Jacek Oracz
 
kolejka 7
01.03(nd)
godz.10
ULKS Kusy Łobudzice UMLKS Radomsko Michał Uzarczyk
15.02(so)
godz.10
UKS Agaris Maków GUKS Gorzkowice Mateusz Kowalski
28.03(so)
godz.16
ULKS Moszczenica MKS Jedynka Łódź
  zmiana terminu
 
kolejka 8
07.03(so)
godz.12:30
ULKS Moszczenica UMLKS Radomsko Anna Budzisz
  zmiana terminu i godz.
08.03(nd)
godz.10
UKS Agaris Maków MKS Jedynka Łódź Mikołaj Nowak
21.03(so)
godz.12
GUKS Gorzkowice ULKS Kusy Łobudzice
  zmiana terminu i godz.
 
kolejka 9
22.03(nd)
godz.10
GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko
22.03(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź ULKS Kusy Łobudzice
22.03(nd)
godz.10
UKS Agaris Maków ULKS Moszczenica
 
kolejka 10
29.02(so)
godz.10
UMLKS Radomsko UKS Agaris Maków Mateusz Czapla
19.04(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice ULKS Moszczenica
19.04(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice