sezon:

SENIORZY   SENIORKI   JUNIORZY   JUNIORKI  
KADECI   KADETKI   MŁODZICY   MŁODZICZKI  
ŻACY   ŻACZKI  

turnieje: 1 WTK   
RANKING po 1 WTK/OTK


14.09.2019 - Łowicz
lp
nazwisko imię data ur. klub punkty
1 Lipa Oskar 2008 ULKS Moszczenica 60
2 Pakuła Aleks 2009 KTS Sieradz 57
3 Adamiak Bartosz 2007 ULKS Moszczenica 54
4 Marchlewski Maksymilian 2005 KS Energetyk Łódź 52
5 Rzepecki Adam 2006 GUKS Gorzkowice 50
6 Grabowicz Oliwier 2007 MKS Jedynka Łódź 48
7 Wille Juliusz 2008 KTS Sieradz 46
8 Wojewoda Bartosz 2006/11 LKS Stomil Bełchatów 44
9-12 Jaros Hubert 2008 GUKS Gorzkowice 40
  Kieszek Sebastian 2007/12 KS Elta Łódź 40
  Latocha Kacper 2008 ULKS Moszczenica 40
  Sobczak Kacper 2005/11 GUKS Prosna Wieruszów 40
13-16 Dzwonek Krystian 2006/05 LKS Omega Kleszczów 33
  Kwapiś Adam 2009 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 33
  Musiał Sebastian 2010 UMLKS Radomsko 33
  Puchalski Szymon 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 33
17-20 Kasprzak Łukasz 2005 LKS Stomil Bełchatów 27
  Papuga Miłosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 27
  Wilk Hubert 2007/01 GUKS Prosna Wieruszów 27
  Zajda Szymon 2006 ULKS Kusy Łobudzice 27
21-24 Gierach Igor 2007/10 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 21
  Kasprzak Piotr 2007 LKS Stomil Bełchatów 21
  Motyl Igor 2006 KS Energetyk Łódź 21
  Płuciennik Bartosz 2006 LKS Stomil Bełchatów 21
25-28 Dobrosz Michał 2007 LKS Biała Rawska 15
  Mroczkowski Miłosz 2007 LKS Biała Rawska 15
  Musiał Mateusz 2005 UMLKS Radomsko 15
  Wnukiewicz Igor 2007 ULKS Moszczenica 15
29-31 Czułek Bartosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 11
  Piechut Hubert 2005 UKS Maków 11
  Sitarski Wiktor 2007 KS Elta Łódź 11
32 Ceroń Jan 2006/01 UKS Maków 10
33-40 Brzozowski Maciej 2007 UMKS Księżak Łowicz 9
  Gierach Patryk 2010 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 9
  Kaniowski Konrad 2010 GUKS Gorzkowice 9
  Major Patryk 2008 ULKS Moszczenica 9
  Oliński Aleksander 2008 ULKS Moszczenica 9
  Sukiennik Jakub 2005 UMLKS Radomsko 9
  Szwedzik_2 Jakub 2007 UMLKS Radomsko 9
  Szymanowski Adrian 2006 LKS Biała Rawska 9
41-48 Bakalarski Szymon 2008/02 UKS Maków 8
  Banaszkiewicz Maksymilian 2008 LKS Koluszki 8
  Korbeń Wojciech 2009 UKS Maków 8
  Milczarek Krystian 2008 LKS Biała Rawska 8
  Płuciennik Jakub 2006 LKS Stomil Bełchatów 8
  Sasim Karol 2007 UKS Maków 8
  Warulik Filip 2009 UKS Maków 8
  Wściubiak Hubert 2009 GUKS Gorzkowice 8
49-56 Baran Marcel 2009 ULKS Moszczenica 7
  Bożek Kamil 2006 GUKS Gorzkowice 7
  Gołasa Marcel 2007 LKS Omega Kleszczów 7
  Grzegorek Igor 2010 LKS Stomil Bełchatów 7
  Kosuń Szymon 2005 IKS "Start" Zduńska Wola 7
  Misiak Patryk 2009 LKS Omega Kleszczów 7
  Pabich Sebastian 2009 GUKS Gorzkowice 7
  Wiliński Antoni 2010 LKS Stomil Bełchatów 7