sezon:

SENIORZY   SENIORKI   JUNIORZY   JUNIORKI  
KADECI   KADETKI   MŁODZICY   MŁODZICZKI  
ŻACY   ŻACZKI  

turnieje: 1 WTK    2 WTK    3 WTK   
RANKING po 3 WTK/OTK


lp
nazwisko imię data ur. klub punkty
1 Zawiślak Maksymilian 2005/04 LKS Omega Kleszczów 236
2 Pakuła Aleks 2009 KTS Sieradz 171
3 Lipa Oskar 2008 ULKS Moszczenica 170
4 Latocha Kacper 2008 ULKS Moszczenica 154
5 Błaszczyk Brajan 2005 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 153
  Marchlewski Maksymilian 2005 KS Energetyk Łódź 153
7 Adamiak Bartosz 2007 ULKS Moszczenica 152
8 Sobczak Kacper 2005/11 GUKS Prosna Wieruszów 147
9 Błaszczyk Marcel 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 142
10 Rzepecki Adam 2006 GUKS Gorzkowice 138
11 Grabowicz Oliwier 2007 MKS Jedynka Łódź 128
12 Jaros Hubert 2008 GUKS Gorzkowice 113
  Kieszek Sebastian 2007/12 KS Elta Łódź 113
14 Wille Juliusz 2008 KTS Sieradz 108
15 Kasprzak Łukasz 2005 LKS Stomil Bełchatów 103
16 Papuga Miłosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 100
17 Musiał Mateusz 2005 UMLKS Radomsko 97
18 Musiał Sebastian 2010 UMLKS Radomsko 94
19 Zajda Szymon 2006 ULKS Kusy Łobudzice 93
20 Wojewoda Bartosz 2006/11 LKS Stomil Bełchatów 92
21 Kwapiś Adam 2009 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 87
22 Dzwonek Krystian 2006/05 LKS Omega Kleszczów 83
23 Piechut Hubert 2005 UKS Maków 74
24 Puchalski Szymon 2007 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 70
25 Sukiennik Jakub 2005 UMLKS Radomsko 67
26 Oliński Aleksander 2008 ULKS Moszczenica 63
27 Gierach Igor 2007/10 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 57
  Kasprzak Piotr 2007 LKS Stomil Bełchatów 57
  Płuciennik Bartosz 2006 LKS Stomil Bełchatów 57
30 Wnukiewicz Igor 2007 ULKS Moszczenica 45
31 Dobrosz Michał 2007 LKS Biała Rawska 43
32 Walaszek Mateusz 2005/07 GUKS Prosna Wieruszów 42
33 Major Patryk 2008 ULKS Moszczenica 39
34 Sitarski Wiktor 2007 KS Elta Łódź 37
35 Ceroń Jan 2006/01 UKS Maków 36
36 Brzozowski Maciej 2007 UMKS Księżak Łowicz 33
  Szwedzik_2 Jakub 2007 UMLKS Radomsko 33
38 Mroczkowski Miłosz 2007 LKS Biała Rawska 32
39 Beniak Mateusz 2008 KS Elta Łódź 30
40 Bakalarski Szymon 2008/02 UKS Maków 27
  Paluch Mateusz 2007 ULKS SP Szynczyce 27
  Szymanowski Adrian 2006 LKS Biała Rawska 27
  Wilk Hubert 2007/01 GUKS Prosna Wieruszów 27
44 Czułek Bartosz 2008 UMKS Księżak Łowicz 26
  Gierach Patryk 2010 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 26
  Płuciennik Jakub 2006 LKS Stomil Bełchatów 26
47 Kaniowski Konrad 2010 GUKS Gorzkowice 25
  Kosuń Szymon 2005 IKS "Start" Zduńska Wola 25
  Milczarek Krystian 2008 LKS Biała Rawska 25
50 Banaszkiewicz Maksymilian 2008 LKS Koluszki 23
  Gołasa Marcel 2007 LKS Omega Kleszczów 23
  Korbeń Wojciech 2009 UKS Maków 23
  Warulik Filip 2009 UKS Maków 23
54 Wściubiak Hubert 2009 GUKS Gorzkowice 22
55 Baran Marcel 2009 ULKS Moszczenica 21
  Grzegorek Igor 2010 LKS Stomil Bełchatów 21
  Motyl Igor 2006 KS Energetyk Łódź 21
  Wiliński Antoni 2010 LKS Omega Kleszczów 21
59 Bożek Kamil 2006 GUKS Gorzkowice 16
60 Sasim Karol 2007 UKS Maków 15
61 Czułek Dawid 2011 UMKS Księżak Łowicz 14
  Pabich Sebastian 2009 GUKS Gorzkowice 14
63 Sala Jakub 2006 LUKS Start Przygłów 9
64 Krokowicz Stanisław 2011 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 7
  Markiewicz Mateusz 2008 ULKS SP Szynczyce 7
  Misiak Patryk 2009 LKS Omega Kleszczów 7
  Mosion Alan 2009 ULKS SP Szynczyce 7
  Pasieczyński Szymon 2005 LUKS Start Przygłów 7